EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: TRENING  (Read 7182 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: TRENING
« Reply #20 on: December 27, 2008, 05:34:04 AM »
Jesi ti lud?Kakva bre bucica od 40-50kg?bez 3-4 godine mislim da nema sanse da mu to zatreba...
A, ionako ces posle mesec-dva da krenes u teretanu, jer ces videti da nema nista od kucnog vezbanja...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: TRENING
« Reply #21 on: December 28, 2008, 12:46:37 AM »
 brate ja se slazem sa ovi deckom sto ti je rekao da krenes u teretanu...ti tamo bilo koju misicnu grupu da radis pored instruktora koji je strucniji od nas imas i 7x raznovrsnije sprave na kojima mozes da aktiviras sve.......primera radi ja za ledja i triceps koristim razne sprave ( preko 7 ) i radim po odredjenom programo...ti ako si imucan da sebi kupujes mini teretanu ne znam sta bi ti skodilo da mesecno izdvojis 1500 dinara da radis u teretani...da se razvijas kako treba a ne da svaku vezbu inprovizujes. Jedino sto mislim da pored teretane mozes kuci da odradis koju seriju zgibova ili propadanja kao i koji trbusnjak...i posle svega mislim da treba i noge da razvijas a pored trcanja na koje ti neces ici sigurno posto te mrzi i u teretanu kako bi razvio noge moras da radis na nekim spravama...pa razmisli...ako ne mozes da odvojis vreme za teretanu radi kuci ali nemoj da zapostavljas ni jednu misicnu grupu.................