EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening plan  (Read 6388 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Trening plan
« on: August 20, 2008, 03:25:54 PM »
E ovako, imam 1,2 kg volume mass 35 pro (gejner sa 35g proteina, dosta uh masti i vitamina).(188 70kg) Trening sam isplanirao ovako.
Pon: Grudi+biceps, Grudi: sklekovi 3x25, propadanja 3x25. Kod propadanja se nagnem malo napred da radim grudi.2x35 trbushnjaka. Biceps: 5kg buchica, 8x25 4x25 levi i 4x25 desni biceps. Jedan deo radim dok stojim za donji deo bicepsa, a za gornji sednem i naslonim lakat na koleno. 4x15 dizanje buchice od struka pa sve do gore preko ramena ako me neko razume. 2 obroka i 1 volume mass doza sat i po pre treninga. 1 doza 30 min nakon treninga, vechera.

uto: 4 obroka i 1 doza volume mass. nema trening 2x35 trbushnjaka

sre:ledja+triceps. 8 shirokih, 8 u visini ramena, 8 kada su dlanovi upereni jedan ka drugom X3. buchica standardna vezba za triceps 4x20 levi i desni. 2x35 trbushnjaka. Opet buchice od struka pa sve do gore preko ramena 4x15. 2 obroka i 1 volume mass doza sat i po pre treninga. 1 doza 30 min nakon treninga, vechera.

chet: 4 obroka, 1 doza volume mass. no trening. 2x35 trbushnjaka

Trening za pon i sre ponovim za petak i subotu. Ovo sve radim kuci.

Noge ne radim.

da li je ok ili je potrebna korekcija?



Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Trening plan
« Reply #1 on: August 20, 2008, 03:58:04 PM »
u taj jedan dozer volume mass imas 50 gr praha a to ti je nekih 17 gr proteina, tako da je bolje da uzimas bar dve doze, kada sracunas to nece dugo da potraje..
posto radis kucnu varijantu, vilo bi lepo da nam pises kako si uradio treninga i kako si jeo taj dan pa na osnovu toga da dajemo zakljucne..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #2 on: August 20, 2008, 04:14:26 PM »
I umesto sto radis ta silna ponavljanja bolje smanji na max 12 i radi gigantske serije,ili jednostavno radi jako sporo
Why so serious?

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #3 on: August 20, 2008, 04:21:58 PM »
I umesto sto radis ta silna ponavljanja bolje smanji na max 12 i radi gigantske serije,ili jednostavno radi jako sporo
Onda cu sve serije da dupliram ali sa 12 ponavljanja. Zanchi dok radim tih 12 da radim brzo? Pauza od 30 sec?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #4 on: August 20, 2008, 05:17:59 PM »
Onda cu sve serije da dupliram ali sa 12 ponavljanja. Zanchi dok radim tih 12 da radim brzo? Pauza od 30 sec?

ma uzmes 3-4 razlicite vezbe i radis ih bez pauze izmedju,ali sama serija da ti traje dugo...jedna serija nek ti traje 40-50 sekundi,jako sporo spustaj teg...imam ortaka koji kuci ima sipku i 40kg tegova,a sa time sve moze da se radi,jer ako radis u giga serijama i 10 kg je odjednom 10 puta teze....
Why so serious?

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #5 on: August 24, 2008, 08:33:03 PM »
Evo josh par dozica i bice kraj, nego da kazem da sam se malo razocharao kad sam video da ima samo 45gr UH po 100gr, koliko i uzimam. A onda sam ovde na forumu prochitao da mi treba negde oko 400 dnevno, a i tamo pishe da je 45gr 15% od dnevne potrebe, e sad ja sam za to vreme evo vec nekih nedelju dana uzimao to i jeo vecinom 5 jaja sir mleko jogurt i meso ali slabo krompir i pirinach, i tako da chisto sumnja da cu da dobijem na telesnoj masi, poshto to i hocu ne mishicnu nego telesnu. tj. obe su mi cilj ali vishe telesna...  :help:  :nonono:  :wallbash1:

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #6 on: August 27, 2008, 09:16:45 PM »
Ugojio sam se KILO I PO  :strong:  :nonono:   :) al ok...valjda sam toliko i trebao da ochekujem od 1,2 kg gainera

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Trening plan
« Reply #7 on: August 27, 2008, 10:05:40 PM »
E a sto kazes da neces misicnu masu nego "telesnu"?  :nonono:  :boxed:   zar nije bolje d aimas vise misica a mali bf...ja to makar volim  :lol: :lol: :lol:  misicavi ali izdefinisani momci...  :clap:

Offline Yuri_Boyka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #8 on: August 28, 2008, 02:43:50 AM »
E a sto kazes da neces misicnu masu nego "telesnu"?  :nonono:  :boxed:   zar nije bolje d aimas vise misica a mali bf...ja to makar volim  :lol: :lol: :lol:  misicavi ali izdefinisani momci...  :clap:
Ma nije necu mishicnu...nju imam na pretek. A nemogu tako brzo sigurno ??10 kila mishica?? da nabijem. Koliko bi mi samo wheya trebalo za to?!
Naviko sam se vec 5 meseci na 7nedeljni trening, volim da vezbam, to me relaksira :), i zato mi nece biti problem da se malo udebljam pa to da topim u mishice. Ne znam ni sam, ali ne verujem da mogu 10 kila da dobijem unoseci protine, a ionako slabo jedem UH, znachi treba mi neshto za telesnu masu, sad sam zbunjen skroz...  :dunno:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Trening plan
« Reply #9 on: August 28, 2008, 02:57:15 AM »
Misicne mase nikad nije na pretek koliko god ti se to cinilo ;) nemoj da gledas koliko bi ti wheya za to trebalo nego mesa,krompira ,pirinca...druga je stvar sto ti ne radis kako bi trebalo i kako je bolje...sto si zbunjen ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: