EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137354 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Hans slike
« Reply #140 on: September 03, 2008, 11:07:21 AM »
 :wow:    samo napred  :clap:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #141 on: September 10, 2008, 10:37:19 PM »
druze jel planiras da okacis program vezbanja koji koristis ili bar raspored grupa misica po danima?
Gledam slicice,odlicno,a nigde da procitam kako da vezbam da porastem... :evillaugh: :wallbash1: :hitself: :crazy: :boxed:

pa treniram ovakvim splitom vec godinu dana,isti je split uvek samo sto nekad radim i neki poseban program ali srecom sve je isti split po danima...kao i ova sad specijalizacija za ruke...

1.dan  bic+tric+zadnje i srednje rame
2.dan prednja/zadnja loza +listovi+trbusni
3.dan odmor
4.dan grudi+ledja  i nekad i ovde uradim po jednu vezbu za srednje i zadnje rame
5.dan odmor
6.dan ispocetka

uvek radim u superserijama sve,kad nisam na nekom programu obicno je to po 12 serija po misicu tj. 3 vezbe (nekad za ledja ubacim jos jednu posebno za trapez),stomak radim 2 vezbe po 2 serije 8-15 ponavljanja super sporo sto bi reko Sharcev :yes: stomak sam poceo raditi tek pre 2-3 meseca,pre toga nisam skoro uopste,jednostavno sam dobijao odlicne upale od cucnjeva i vuche...

vezbe uvek nesto menjam ali neke osnovne uvek radim...tipa vuchu,cucanj i zgibove...

to bi bilo to ukratko :)
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #142 on: September 10, 2008, 11:25:34 PM »
:wow:    samo napred  :clap:

tako jedino moze,nazad sad nema  :lol:  :blowkiss:
Why so serious?

Offline Nikola NBG

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
Odg: Hans slike
« Reply #143 on: September 11, 2008, 02:26:33 AM »
Jel radis DL na dan nogu ili kad radis grudi+ledja...

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #144 on: September 11, 2008, 06:34:34 PM »
Hansika brate...jednom si rekao da ti grudi malo kaskaju... mislim da bi bilo vrijeme da ih odvojis od ledja? sto mislis?i ono roknes ih odma od ponedjeljka?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #145 on: September 11, 2008, 06:40:37 PM »
Jel radis DL na dan nogu ili kad radis grudi+ledja...

u poslednje vreme samo radim sa nogama za lozu,to mi je trenutno cilj tj. povecanje zadnje loze
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #146 on: September 11, 2008, 06:47:35 PM »
Hansika brate...jednom si rekao da ti grudi malo kaskaju... mislim da bi bilo vrijeme da ih odvojis od ledja? sto mislis?i ono roknes ih odma od ponedjeljka?

eh brate veruj mi ovako jos i idu napred...nije ni genetika u pitanju ni hrana ni trening...vec greske iz proslosti...3 godine sam 5 dana u nedelji radio ravni bench,pa se i da ocekivati da su ekstra pretrenirane...probao sam ja svasta za njih od programa blabla i sveg i svaceg...al eto,nikako da rastom odraze snagu koju imaju...napreduju one ali daleko sporije nego ledja,ramena i ruke recimo pa je bas primetna disproporcionalnost...odnapred su jos ok,al sa strane...nidje grudi  :lol: tu je oblik,jos samo masa da dodje  :pullhair:
Why so serious?

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #147 on: September 12, 2008, 11:57:28 AM »
tako je bila stvar i samnom, mislim i dalje kaskaju, ali manje, i to pogotovo radi toga sto mi je prednje rame tada bilo mnogo jace, jer sam radio potiske ko nenormalan, a valjda i genetika.Grudi sam izdvojio na poseban dan, pocnem sa kosim benchom(nekad i na smith) pa na ravni (sve radim uzi hvat osim zadnje serije) pa onda odradim superset propadanje+ravno razvlacenje. Gledam da mi je trening za grudi sto kraci i potraje izmedju 30-45min. Od toga su napredovale! naravno uz mind n muscle, jer dok sam tovario nisu mrdale

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Hans slike
« Reply #148 on: September 12, 2008, 05:06:26 PM »
pa to je,kad natovaris vise se skoncentrises da podignes tu kilazu pa ukljucujes previse i ramena i sve ostalo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #149 on: September 12, 2008, 06:39:01 PM »
tako je bila stvar i samnom, mislim i dalje kaskaju, ali manje, i to pogotovo radi toga sto mi je prednje rame tada bilo mnogo jace, jer sam radio potiske ko nenormalan, a valjda i genetika.Grudi sam izdvojio na poseban dan, pocnem sa kosim benchom(nekad i na smith) pa na ravni (sve radim uzi hvat osim zadnje serije) pa onda odradim superset propadanje+ravno razvlacenje. Gledam da mi je trening za grudi sto kraci i potraje izmedju 30-45min. Od toga su napredovale! naravno uz mind n muscle, jer dok sam tovario nisu mrdale

neznam,meni ravni jedino snagu i prednje rame poboljsava ostalo jok...mislim ja svaki trening dobijem ekstra upalu al eto...meni je jedino kontra kosi pomogao da se mrdnem
Why so serious?