EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: JovanCG  (Read 14622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: JovanCG
« Reply #10 on: April 25, 2008, 12:06:49 AM »
Sto se tice iskompleksiranosti znam kako ti je.Mene nekad prati taj jebeni osjecaj da sam najmanji u prostoriji,a najvise me taj osjecaj zajebava kad su ruke u pitanju.Zimus su bile 50 cm a visok sam 185 i opet sam imao osjecaj da su male,sad kad sam spao dosta kila na definiciji i kad su oko 46,5 cm imam osjecaj da su tanke kao u curice.Jebi ga zajeban je ovo sport za psihu.I ja sam sad poslije ovog guljenja kontao odraditi jedan ciklus zbog toga sto osjecam da sam malen do jaja.Ali razgovarajuci sa prijateljima ipak sam odustao jer mislim da je jako vazno postici maximum prirodnim putem,pa onda ako bude potrebe uvjek mogu odraditi ciklus.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: JovanCG
« Reply #11 on: April 25, 2008, 12:18:50 AM »
Quote
Sto se tice iskompleksiranosti znam kako ti je.Mene nekad prati taj jebeni osjecaj da sam najmanji u prostoriji
stani medju obicne ljude i nek te neko uslika :)
videces razliku
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: JovanCG
« Reply #12 on: April 25, 2008, 02:44:16 AM »
Je l' ti to govoris da bi sebe utesio ili?  :evillaugh:
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: JovanCG
« Reply #13 on: April 25, 2008, 07:52:20 AM »
radi svaku grupu posebno i obezbjedi sebi dosta odmora.Za aas necu da komentarisem, ima tu jos da se zida i bez "bagera i dizalica"

Offline Hammer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
Odg: JovanCG
« Reply #14 on: April 25, 2008, 06:22:10 PM »
Sto se tice iskompleksiranosti znam kako ti je.Mene nekad prati taj jebeni osjecaj da sam najmanji u prostoriji,a najvise me taj osjecaj zajebava kad su ruke u pitanju.Zimus su bile 50 cm a visok sam 185 i opet sam imao osjecaj da su male,sad kad sam spao dosta kila na definiciji i kad su oko 46,5 cm imam osjecaj da su tanke kao u curice.Jebi ga zajeban je ovo sport za psihu.I ja sam sad poslije ovog guljenja kontao odraditi jedan ciklus zbog toga sto osjecam da sam malen do jaja.Ali razgovarajuci sa prijateljima ipak sam odustao jer mislim da je jako vazno postici maximum prirodnim putem,pa onda ako bude potrebe uvjek mogu odraditi ciklus.
Ne znam kako ti toliki mozes mislit da si sitan heheh,kazes rucice... :nonono:...46,5 to ja samo mogu sanjat...I mene nekad zna uhvatit to da sam najmanji,a nekad da sam najdeblji hahaha...

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: JovanCG
« Reply #15 on: April 25, 2008, 08:26:52 PM »
 :link:

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: JovanCG
« Reply #16 on: April 25, 2008, 08:36:54 PM »
Majstore, extra izgled...Divim ti se.... :clap: :wow:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Jovancg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 401
  • Gender: Male
  • bodybuilding there's no turn back
Odg: JovanCG
« Reply #17 on: April 25, 2008, 08:38:57 PM »
Majstore, extra izgled...Divim ti se.... :clap: :wow:
ha ha,hvala na komentaru,ali realno ovo je po meni daleko od divljenja!!!

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: JovanCG
« Reply #18 on: April 25, 2008, 08:39:40 PM »
Meni savrseno...ne treba ti bolje...Ali, ukusi su razliciti.... :yes:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Erick Cartm3n

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: JovanCG
« Reply #19 on: April 25, 2008, 08:58:22 PM »
@ Jovan CG
cekaj malo,jesi ti ovaj lik sa avatara ili ne?!

Umreti nije nista.Umreti znaci ziveti za otadzbinu.Onaj koji umire,a zna za sta umire-ZIVECE ! ! !