EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Neko mishljenje  (Read 15909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Neko mishljenje
« on: March 28, 2008, 02:32:20 PM »
E evo moje slike pa aajde ako moze neko da kaze sta bi trebao jos da vezbam?Koje vezbe?Koje misice jos da razvijem bolje?
E imam 14 godine tako da nemojte neke preteske vezbe.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #1 on: March 28, 2008, 02:51:47 PM »
trebao bi da jedesh vishe  ;)

Offline Cockzilla

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #2 on: March 28, 2008, 02:55:27 PM »
Jedi Puno I treniraj koliko mozes. ;)
24 god.
94kg/200lbs
184m/ 5'11

Bench press maxed at 170kg/375lbs 5 reps
Nothing special...I am just a regular Man.

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #3 on: March 28, 2008, 02:58:26 PM »
pa jedem mnogo,ali stvarno mnogo.Ali imam 14 godina tako da ne mogu da imam neku masu.........A i ne pijem nista od hemije.A sem toga.Jer ova tako reci definicija dobra za moje godine?

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #4 on: March 28, 2008, 03:00:14 PM »
definicija je dobra za temelj ka masi  ;),a moj savet ti je da pochnesh dnevno unositi oko 200g proteina, 200-300g skroba, i treniranje 4-5puta nedeljno (u teretani)

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #5 on: March 28, 2008, 03:04:17 PM »
ne idem u teretanu.Vezbam kuci oko 2.5 sata.I jos nekih pola sata vijacom.Vezbam 5 puta nedeljno.
HVALA na pomoci

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #6 on: March 28, 2008, 03:07:50 PM »
nemoj vezbati 2.5 sata, to je previshe, pogledaj malo po forumu, ima i kucnih vezbi dosta, jel imash neke tegove, kakvi su ti uslovi za ishranu/vezbanje, jel bi mogao da idesh u teretanu ? i sl :)

Offline vladaxxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 75
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #7 on: March 28, 2008, 03:16:14 PM »
pa mogao bi.Ali necu.Cisto iz principa(mnogi se nalozili na teretanu)imam tagove od 5 kg i dva od 3 kg(sa njima vezbam za ramena neke vezbe).Pa za ishranu dobri su uslovi,ja jedem sve sto mi se jede,sem slatkisa.Dosta ih manje jedem u poslenje vreme.A ovo drugo jedem sve ako mi se jede.A nemam neke uslove za vezbanje jer mi je stan jednosoban.Pa za trbusnjake i nemam mnogo prostora da ih odradim kako treba.Pa radim samo obicne i donje.Sta mislis kolko bi trebao da vezbam dnevno???

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Neko mishljenje
« Reply #8 on: March 28, 2008, 03:26:39 PM »
mislim da bi trebao da krenesh u teretanu, za pochetak dok neudjesh u kondiciju radish kruzne treninge
a kasnije
1.  grudi/biceps
2.dan  odmor
3.dan ledja/triceps
4.dan odmor
5.dan noge/ramena+1 vezbu (3jake serije ) za trapez
6.dan odmor
i tako u krug
trbusnjake ubacuj 2-3puta nedeljno po 2 grupe (recimo gornje i srednje donje i "bochne")
cardio jednom eventulano 2 puta nedeljno (netreba ti ni ta 2 sigurno)


Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Neko mishljenje
« Reply #9 on: March 28, 2008, 05:50:22 PM »
Extra...Imas jako dobru genetiku...Ja treniram 6god vaterpolo, imam isto godina koliko i ti, i samo sam siri od tebe i imam veca ramena...Sve ostalo nam je isto...Veoma lako(u odnosu na druge) ces doci do dobrog izgleda...Daj sliku ledja...

Dovoljno ti je sat-sat ipo dnevno treninga...Moras vise da jedes...
I ja sam do skoro mislio da puno jedem, ali kada sam dosao na ovaj forum shvatio sam da nije fora u kolicini, nego kada i sta jedes...Citaj po forumu...Kako budes imao kvalitetniju ishranu, bices sve gladniji i gladniji...Ja sada jedem skoro duplo vise, mnogo kvalitetnije, i bas u vreme kad treba...I mnogo brze napredujem...
Da ne pametujem mnogo...
Procitaj ovu temu... http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,4239.0.html
Pomoci ce ti puno...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!