EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nenad - slike pre i posle  (Read 20997 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nennad

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Nenad - slike pre i posle
« on: June 23, 2010, 06:34:12 PM »
Pozdrav svima,
imam 30 godina, visina 173 cm, tezina od 81 do 84kg, zavisi od glikogena. Po gradji sam potpuni endomorf, ne bas sjajne gradje (uza ramena, sira karlica, krace ruke...). Trenirao sam ranije, ali bez puno znanja, neredovno i bez nekog cilja. Pre 5 meseci resio sam da ponovo krenem u teretanu i dovedem se u red. Nakon godina prezderavanja, neaktivnosti i losih zivotnih navika resio sam da pocnem dijetom pre oko godinu dana (postepeno izbacivanje junk food-a i ogranicavanje kalorija), da bih u februaru ove godine krenuo sa treninzima i pravilnom ishranom. Odradio sam jednu keto dijetu od 6 nedelja, zatim sam bio nekoliko nedelja na "oporavku" sa low carb i sada sam na rotacijama.

U pocetku sam radio puno kardia, po 5-6 puta nedeljno po pola sata na traci ili trenazeru, sto mi jeste skinulo dosta masti, ali i misica i zakucalo mi metabolizam, tako da sam poceo da stagniram. Sa prelaskom na rotacije izbacio sam kardio i pojacao intenizitet treninga sa tegovima.

Treninzi su mi podeljeni na:

1. ledja, biceps;
2. grudi, triceps;
3. noge;
4. ramena.

Treniram 2 dana, pa 1 dan pauze, s tim sto ponekada kada se osetim iscrpljeno imam i 2 ili 3 dana pauze.

Ishrana sada na rotacijama:

7 obroka:

1. 7 belanaca i 1 celo jaje i 70-80g ovsenih sa malo whey-a (u danima bez UH nema ovsenih, tada jedem 2 cela jaja i 6 belanaca);
2. 130-150g belog sa teflona bez ulja i 200-300g krastavaca, u danima bez uh ovde ide i 50g orasastog voca, ili kasika maslinovog;
3. isto kao i 2 (ako je dan sa vise uh, onda nema orasastih, inace na 0 uh i ovde ide 30-50g ili maslinovo);
4. PWM 45g whey-a i 30g dex (u danima bez uh ide bez dex-a, a u danima bez treninga samo 30g whey-a);
5. 130-150 g belog i povrce, ili umesto povrca kuvani pirinac (u danima sa UH);
6. isto kao 5, samo bez pirinca;
7. pola do cela kutija ela sira.

Od suplemenata sada samo whey i vitamini.

Ponekad uzmem medjuobrok u obliku jednog jajeta ili nekog povrca, jer na rotacijama imam problema sa kontrolom gladi, dok na keto uopste nisam osecao glad, iako sam unosio manje kalorija.

Slika iz jula prosle godine, 105 kg (ovo je vec nakon sto sam resio da nesto preduzmem, inace, bilo je i gore).



I od pre par dana.





Na ovim slikama sam skoro potpuno prazan od glikogena (nakon dana sa 0 uh), inace jos malo nateknem. :)
Ima problem sa trbusnjacima i donjim grudima, kao i spojlerima na donjim ledjima. Trbusnjaci se ponekad i vide, zavisi da li navucem vodu i da li sam se punio ugljenim hidratima...
Idem jos jednu nedelju rotacija, a posle videcemo, ako budem imao volje ici cu dve, tri nedelje na keto.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #1 on: June 23, 2010, 06:41:02 PM »
Toooo  šampione!!!
Ovo sjajno izgleda.
Koliko ti je trebalo da smršaš tih 21-24kg?
Jesu li ti i noge tako dobre kao torzo?

Nego poznata mi ova slika sa nekog foruma
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #2 on: June 23, 2010, 06:50:02 PM »
odlicno svaka cast..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #3 on: June 23, 2010, 06:50:41 PM »
Perfektno uradjen posao. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Nennad

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #4 on: June 23, 2010, 06:53:31 PM »
Hvala, bebac, Laziću, tenssa, mada može i bolje.  ;) Trebalo mi je 11 meseci, s tim što treniram posldenjih 5. Polako, ali sigurno. ;) Prvih 6 meseci sam radio samo sklekove u stanu i brojao kalorije. :lol:

Nemam ambicija za više mase, sada bih hteo da poradim malo na oblicima i spuštanju bf-a.

Noge su mi bile kao balvani, sada je malo bolje, ima tu mesa, ali je definicija slaba.



Bele, dlakave, bilo mi glupo da postavim, ali hajde... :)

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #5 on: June 23, 2010, 07:32:18 PM »
Kad srežeš te noge izgledaće moćno.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #6 on: June 23, 2010, 07:51:04 PM »
Odlicne noge, sto kaze Bebac jos da malo srezes i to je to.

Ovo je odlican primjer da se trudom i zalaganjem moze postici odlican izgled. :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #7 on: June 24, 2010, 10:28:56 AM »
Svaka cast..odlicno uradjeno  :clap:

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #8 on: June 24, 2010, 11:04:15 AM »
svaka cast!

Offline MMilos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
Odg: Nenad - slike pre i posle
« Reply #9 on: June 24, 2010, 01:33:16 PM »
bravo choveche...josh malo pa mozhesh da menjash zhenu  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: