EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stefan trenutno masa  (Read 11348 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #20 on: September 21, 2009, 08:34:26 PM »
a sta ?jel to kad se kaze masa mora da se podrazumeva da treba toliko da se zavodeni i zamasti da mu se nista ne vidi?4 nedelje je premali period da bi se ista znacajno pokvarilo,a mozda mu je def bila ok...gomila ljudi kada krene i cak kada radi masu ne pokvari im se forma previse ..isto tako ko ima duboke separacije misic moze da mu izgleda izdefinisanije i sa vecim bf...
a mozda se jednostavno slikao u nekom periodu tipa ujutru,kada nema mnogo vode?sta kazes na to  ;)

vidi da je ovo pedjina 4 nedelja na masi pa si siguran da je sve do perverzije odradio odredio kcal unos odlichni izvori i sve sve sve do detalja odradjeno onda ne bih postavio pitanja .. poshto je dechko amater sumnjam da je pogodio kcal unos u 100 kcal ..

tako da vishe volim kod rekreativaca koji se ,,josh traze'' da VIDIM taj suficit naravno ne bearmode ali brate dechku se sve vene vide NA MASI ..  tako da sumnjam u ishranu sa razlogom .. ako on kaze to je zbog toga i toga ja to poshtujem .. naravno sve ovo je dobronamerno i ako dechko odlichno poznaje svoje telo i tachno zna shta radi preporuchujem da ignorishe ova moja 2 posta ... A TVOJ  :lol: :lol: :yes:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #21 on: September 22, 2009, 12:23:14 AM »
Ajde mi sad objasni...kakve veze vene imaju sa vidljivoscu i to na 4 nedelje mase?a drugo nije da se njemu vide one najsitnije za koje treba 3-4%bf...znam ljude sa 18% masti koji recimo imaju venchugu preko bicepsa ko crevo pa sta?dalje mozda je beloput pa ti se cini tako pod tim svetlom,opet nisi dao obrazlozenje..a dalje opet sta ako on ima itekako dovoljno kcal u suficitu al ima takav metabolizam :)  :rolleyes01:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #22 on: September 22, 2009, 03:21:28 AM »
Ajde mi sad objasni...kakve veze vene imaju sa vidljivoscu i to na 4 nedelje mase?a drugo nije da se njemu vide one najsitnije za koje treba 3-4%bf...znam ljude sa 18% masti koji recimo imaju venchugu preko bicepsa ko crevo pa sta?dalje mozda je beloput pa ti se cini tako pod tim svetlom,opet nisi dao obrazlozenje..a dalje opet sta ako on ima itekako dovoljno kcal u suficitu al ima takav metabolizam :)  :rolleyes01:

aj daj mi sliku dechka sa 20% bf sa takvom vidljivoshcu vena i naravno potvrdu da je to tih ~20% ... i automatski povlachim rech ...

pa kcal unos se odredjuje u odnosu na metabolizam.. jel tebi ovo lichi na suficit ... ??? daj druze takmichari na gearu ne mogu tako dobro da dobijaju chistu/kvalitetnu masu nego se i oni zamaste ..  .. ne znam shta si hteo sa ovim delom hteo da kazesh .. opet kazem ako je tachno pogodio unos UH / masti da mu zadovoljavaju potrebe energije u J onda svaka chast .. ali to je nerealno za tako mladog (neiskusnog ?? ) momka ...


na kraju krajeva ebo biceps ...
POGLEDAJ MU RAME ...  vene na ramenu  .. na grudima .. seratusi .. ????dechko ima premalo masti za nekog ko je mesec dana na masi ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #23 on: September 22, 2009, 10:43:14 AM »
stefane samo napred... :yes:

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #24 on: September 22, 2009, 12:26:37 PM »
Aha znaci ti kad si na masi ne smeju da ti se vide vene  :yes:da li ti znas koliko jos faktora osim bf utice na to?...a kao prvo njegove vene apsolutno nisu neke preterane ili fascinantne...sta ako recimo vecina kcal mu ide iz masti ako radi drukciji tip dijete od one koju ti mislis pa mu hidrati ne povlace toliko vode?jer kazem za 4 nedelje je premali period da bi se ista drasticno promenilo osim AKO SE NESVINJI ,a ti kazes da to ni netreba,onda 4 nedelje je mali period da bi ti izgubio def koliko toliko ,osim ako neuzmes da se tovars kao svinja svim i svacim...prosto nemoguce...tako da ako ne podrzavas taj tvoj '''bearmode'' il sta vec  :lol: onda nemoj da pricas nesto sto ne stoji,a pogotovo da i ako ima suficit mora da izgubi sve sto je imao na def...apsurdno

Offline ISO-100

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 304
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #25 on: September 22, 2009, 12:29:44 PM »
sjebaste decku temu, koji vam je qrac ?!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #26 on: September 22, 2009, 02:57:27 PM »
Aha znaci ti kad si na masi ne smeju da ti se vide vene  :yes:da li ti znas koliko jos faktora osim bf utice na to?...a kao prvo njegove vene apsolutno nisu neke preterane ili fascinantne...sta ako recimo vecina kcal mu ide iz masti ako radi drukciji tip dijete od one koju ti mislis pa mu hidrati ne povlace toliko vode?jer kazem za 4 nedelje je premali period da bi se ista drasticno promenilo osim AKO SE NESVINJI ,a ti kazes da to ni netreba,onda 4 nedelje je mali period da bi ti izgubio def koliko toliko ,osim ako neuzmes da se tovars kao svinja svim i svacim...prosto nemoguce...tako da ako ne podrzavas taj tvoj '''bearmode'' il sta vec  :lol: onda nemoj da pricas nesto sto ne stoji,a pogotovo da i ako ima suficit mora da izgubi sve sto je imao na def...apsurdno


ja ne podrzavam ja i pricham iz tog ugla poshto i ja imam problem kao i on .. ne mogu da ubodem kcal unos ali to je kod mene malo komplikovanije ... i varira .. zato i pricham to ... ja ti kazem da ljudi koji su decenijama u teretani ne mogu u kcal da pogode unos nego idu na siguran suficit pa skidaju posle ... e sada JA PO 1021312 x kazem da ako to nije sluchaj da se onda izvinjavam i ne vidim uopshte shta ti forsirash ??? nek lepo kaze dechko i svi zadovoljni ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #27 on: September 22, 2009, 03:06:47 PM »
Quote
ja ti kazem da ljudi koji su decenijama u teretani ne mogu u kcal da pogode
to niko i ne radi,veruj mi
bare ne oni koji znaju STA RADE
dobra i kvalitetna hrana i 2.5 do 3 gr belancevina po kg + ISPRAVNA SUPLEMENTACIJA je ono na sta treba paznja da se obrati
najlakse je nabiti cal unos iz smeca,sto mnogi rade tj bitno im da su cal a kakve-to niko ne vodi racuna

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #28 on: September 22, 2009, 03:13:46 PM »
to niko i ne radi,veruj mi
bare ne oni koji znaju STA RADE
dobra i kvalitetna hrana i 2.5 do 3 gr belancevina po kg + ISPRAVNA SUPLEMENTACIJA je ono na sta treba paznja da se obrati
najlakse je nabiti cal unos iz smeca,sto mnogi rade tj bitno im da su cal a kakve-to niko ne vodi racuna

aaaaaaaa jao ljudi ne kontate me .. znaaaam sve to samo hocu da kazem da sumnjam da je to TRENUTNI SLUCHAJ .. ako je tako .onda dechku kapu dole .. svaka chast tako se to radi ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Stefan trenutno masa
« Reply #29 on: September 22, 2009, 04:44:02 PM »
Quote
aaaaaaaa jao ljudi ne kontate me

pa ja te kontam
i pozdrzavam to sto si rekao na ovoj temi
danas nisi dobro pajkio ha  :wow: :wow:
jer ocigledno ti mene ne kapiras