EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: VESTI  (Read 10101 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
VESTI
« on: August 17, 2008, 09:14:20 PM »
STETAN "RED BUL"  :boxed:

Samo jedna konzerva energetskog napitka može da poveća rizik od srčanog napada ili šloga, upozorili su australijski naučnici. Napitak pun kofeina, popularan kod studenata u vreme ispita i "ljubitelja adrenalina" kojima "daje krila", zgušnjava krv, što je uslov za kardiovaskularne probleme, preneo je Rojters.
''Sat vremena pošto popiju "Red bul" krv konzumenata nije više normalna'', upozoravaju lekari. Portparol "Red bula" Linda Rihter izjavila je da će izveštaj biti "ozbiljno proučen", ali i dodala da nema dokaza da je "Red bul" opasniji od šolje jake kafe. (Tanjug)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VESTI
« Reply #1 on: August 18, 2008, 11:14:41 AM »
nikako mi nece biti jasno do kada ce se objavljivati ovakva sranja....

cuj..jedna koznerva moze to i to...

pa naravno da moze...i rizik prelaska preko pesackog prelaza je isto takav..moze biti da ce da te prasne bus...a ne mora da bude :pullhair: :pullhair: :pullhair:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: VESTI
« Reply #2 on: August 18, 2008, 04:36:24 PM »
aj jedan bus,al zamisli vise njih  :evillaugh: :evillaugh:
Why so serious?

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: VESTI
« Reply #3 on: August 18, 2008, 10:26:56 PM »
nikako mi nece biti jasno do kada ce se objavljivati ovakva sranja....

pa moraju ljudi da zarade svoju platu ;D
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: VESTI
« Reply #4 on: August 18, 2008, 11:03:23 PM »
Prevara veka!  :pullhair:

Kada se na olimpijska borilista bude spustio zaborav, i dalje ce se pricati o jednom posebnom detalju Igara u Pekingu, legendarnih osam zlata Majkla Felpsa i njegovoj trci s Miloradom Cavicem na 100 metara leptir. Sve uz neizbeznu senku sumnje - da li je Amerikanac stvarno pobedio i dan kasnije srusio rekordno dostignuce Marka Spica?

Majkl Felps je po zavrsetku trke rekao da ni on nije verovao da je stigao prvi. U to nisu poverovali ni milioni gledalaca sirom sveta koji su svojim ocima mogli da vide kako srpski plivacki div prvi dodiruje taster na cilju. A nije verovao ni Felpsov trener Bob Bauman, koji je o detalju finisa pricao u bekstejdzu u „Vodenoj kocki“.

Procitajte opsirnije - Omega: "Zao nam je, slike finisa Felps-Cavic nisu dostupne"   :boxed:

- Mislio sam da je Majkl izgubio. Na pet metara pre cilja bio sam uveren da je izgubio, ali u finisu... ostao sam bez teksta - rekao je, dok je sedeo zavaljen na kaucu u razgovoru sa americkim novinarima iz „Nesenel pousta“.
Pitanja novinara BBC-a na pres konferenciji posle trke, poput: „Da li je Felps pobedio ili svi zelimo da se bajka ostvari“, najbolje svedoce koliko ce se jos o ovoj trci raspravljati. Presudila je, svi znamo, elektronika. I to firme „Omega“, koju FINA godinama koristi kao zvanicnog meraca vremena.
Medjutim, na interenetu se juce pojavio zanimljiv veb sajt posvecen ovom specificnom dogadjaju. Na adresi www.001ofasecond.com mozete pronaci zanimljiv sadrzaj koji se tice pomenute trke i koji, blago receno, dovodi u sumnju da je Felps pobednik. U zaglavlju strane moze se procitati sledece:
- Da li je Majkl Felps stvarno osvojio sedmo zlato na Olimpijadi u Pekingu ili je ovo bila zavera olimpijskih proporcija?

u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: VESTI
« Reply #5 on: August 19, 2008, 02:16:19 AM »
ma verujte..i da je Cavic zvanicno pobedio, 100% bi ga oborili na doping testu ili bi smislili nesto 10-o...amerika=money money for China   :wallbash1: :wallbash1:
Why so serious?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VESTI
« Reply #6 on: August 19, 2008, 06:41:58 AM »
ma verujte..i da je Cavic zvanicno pobedio, 100% bi ga oborili na doping testu ili bi smislili nesto 10-o...amerika=money money for China   :wallbash1: :wallbash1:
.

pa naravno...nasli bi mu da je u hotelu doruckovao i pio caj sa levom rukom..sto je zabranjeno po MOK-u...i popusio bih odmah 2 godine zabrane i bila bi mu oduzeta medalja..

VIVA USA...majku da im ...ebm..... :wallbash1: :wallbash1:

pa dovljno je to da je amricka vlada garantovala da su amercki sportisti drug free..i oni ne idu na testove...AMANNNNNNNNNNNNNNNNN

pa serem se na sve ostale rprezentacije kada su u opste i ostali posle ovoga.....

popisali su ih najstrasnije.. :clap: :clap:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: VESTI
« Reply #7 on: August 19, 2008, 09:19:24 AM »
.

pa naravno...nasli bi mu da je u hotelu doruckovao i pio caj sa levom rukom..sto je zabranjeno po MOK-u...i popusio bih odmah 2 godine zabrane i bila bi mu oduzeta medalja..

VIVA USA...majku da im ...ebm..... :wallbash1: :wallbash1:

pa dovljno je to da je amricka vlada garantovala da su amercki sportisti drug free..i oni ne idu na testove...AMANNNNNNNNNNNNNNNNN

pa serem se na sve ostale rprezentacije kada su u opste i ostali posle ovoga.....

popisali su ih najstrasnije.. :clap: :clap:

Peđa to sam i ja čuo za Američke sportiste, jer to uistinu tako i kako je moguće tako nešto?
Koje je obrazloženje da oni ne idu na doping test?
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: VESTI
« Reply #8 on: August 19, 2008, 09:39:46 AM »

pa dovljno je to da je amricka vlada garantovala da su amercki sportisti drug free..i oni ne idu na testove...AMANNNNNNNNNNNNNNNNN


I ovde je nazalost kraj price...onaj klempavi majmun je uspeo da unisti i instituciju OI,kao i njegovi "sportisti" koji su se popisali na sve sto ima vecu duhovnu/kulturnu/istorijsku vrednost od cizburgera :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Na OI se jedino sportisti SAD takmice bez doping kontrole!!! Pa jel oni misle da je neko lud :censored2
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VESTI
« Reply #9 on: August 19, 2008, 10:27:01 AM »
Quote
Pedja to sam i ja cuo za Americke sportiste, jer to uistinu tako i kako je moguce tako nesto?
Koje je obrazlozenje da oni ne idu na doping test?

buraz..nisam ja to cuo..vec je to javno objavljeno da americka vlada je garantovla da USA competitors are drug free....end of story  :dunno: :dunno:..

nema..ne ide u kraj..

pa zasto ti je to cudno..pre 4 godine u atini kada su samo pomislili da zovnu kosarkasku repku USA da odu na doping test.ovi su ladno usli tamo i rekli..MOLIM???...mi da vam idemo na doping test....ok....momci..pakujte stvari i odlazimo..

e onda je nastalo najstrasnije uvlacnje u guzocu...pa nemojte..molim vas..ovo je nesporazum..pa ostanite..pa nemojte..pa ovo...nismo mi mislili tako..... :lol: :lol: :lol:..ma svasta

brate....sta da ti kazem....ali ovaj put su preterali..

ali opet ti kazem..nisu oni krivi..i treba da karaju u bulju sve od reda kada im se ovi guze...krivi su drugi sprotisti sto su ostali kada je to objavljeno..ne iz razloga sto su drugi dopingovani ili nisu..vec jer pravila ocigledno nisu ista za sve....

ali jbg..tako je to...sve u svemu..cavicu ode zlato...kinezima ce dati da uzme 121 medalju koliko im je potrebno  :wow: :wow:,sve ostalo ce oni sami  :lol: :lol: :lol:

ma ko imjebe mater stoka bez repa :blowkiss: :blowkiss: