EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009  (Read 44001 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #30 on: January 18, 2009, 05:55:26 PM »
i sada sam video posto koji je ovde ostavljen....
kaze se..STANITE NA CRTU..aludirajuci na hansa i mene....
ovo dovljno govri o svemu..kako je to jadno i bedno te da umesto gledaju kako ce se dva reprezentativca sto bolje spremiti za medjunarodno takmicenje ovde se govri o tome ko ce biti bolji na nekom evropskom izmedju dva domaca takmicara.
e ovo je ono o cemu celo vreme govrim...jadno..bedno..zalosno...
jao..jao..jao.....
samo to moze da se kaze

Offline Blek Stena

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • Zalud Beogradu slava,kada mu je Kragujevac glava
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #31 on: January 18, 2009, 08:05:49 PM »
Ne znam ko je inicirao ove verbalne duele jer sam se sada ukljucio i verovatno propustio nesto sto je obrisano ali je sve ovo totalno nepotrebno i glupo.

Organizuje se Evropsko prvenstvo i to je super dozivljaj za sve nas koji mozemo da ucestvujemo i gledamo takmicenje.

Ne znam sta je pozadina svega toga ali nemojte da vezujete te stvari za ovo takmicenje.

Ne znam ko je Maza (jer kaze da se skolovala u UK) ali sto se slikanja tice, OK,  bice kontrole, ko hoce da slika platice.
Pitao sam i Pr. Saveza mi je rekao da bi to bilo oko 50 eur za fotografe a ko slika za novine 100 eur.

Ja samo kazem kako je bilo i moglo na svim takmicenjima na kojima sam ja bio.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #32 on: January 18, 2009, 08:15:35 PM »
Quote
Ne znam sta je pozadina svega toga ali nemojte da vezujete te stvari za ovo takmicenje.

pa znas ti gorance..jako dobro znas ko se boji vuka jos... :lol: :lol: :lol:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #33 on: January 18, 2009, 08:53:40 PM »
MISLILA je zenski rod.... :lol: :lol:..a ovamo kazes da imas jaja  :pullhair: :pullhair:

jao boze....

 ;) ;) ;)
pa najzad je priznala ono sto smo svi odavno znali  :evillaugh: eh ti prokleti steroidi :wallbash1:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #34 on: January 18, 2009, 08:57:23 PM »
A da Ilicu nemoj davati pogresne informacije ljudima kada znas da su iz IFBB-a trazili akreditacije koje se placaju za sve pa cak i za nasu nacionalnu TV!!! Ko zeli da radi svoj posao morace da se akredtuje na press desku! A samo jos napomena , nema sanse da iko prodje jer ce biti postavljeno obezbedjenje sa detektorima i niko nece moci  da unese opremu ukoliko nema akreditaciju za slikanje. Jos nesto broad cating koji pokriva TV ekipa IFBB-a broji 154 svetske TV stanice.
pa to ce da bude zesci red za placanje,kad nagrnu sve televizije  :hitself:  cujem da Tijanic ne pita sta kosta samo da RTS dobije ekskluzivu  :evillaugh: a jel se placa porez na zaradu od tih akreditacija,pa bre ova drzava ce da pregura svetsku krizu zahvaljujuci vama  :clap:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #35 on: January 18, 2009, 09:05:16 PM »
A samo jos napomena , nema sanse da iko prodje jer ce biti postavljeno obezbedjenje sa detektorima i niko nece moci  da unese opremu ukoliko nema akreditaciju za slikanje.
joooooj ja se sav najezio...a jel ce ti opasni momci da dozvole unosenje telefona,mislim bar onih koji nemaju foto aparat? I da li ce moci da se unese bar neki sendvicic ili ce savez imati svoj stand sa rostiljem pa je i to zabranjeno?  :dunno:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #36 on: January 18, 2009, 09:17:53 PM »

Pitao sam i Pr. Saveza mi je rekao da bi to bilo oko 50 eur za fotografe a ko slika za novine 100 eur.

Ja samo kazem kako je bilo i moglo na svim takmicenjima na kojima sam ja bio.
koliko znam kada je bilo evropsko za zene kod nas, slikalo se normalno, cak imam snimke sa kamere, a isto se placala akreditacija..ako budu zahtevali da gledaoci placaju, da sa svojih sedista,koja su vec platili, dodatno plate da slikaju, onda su ...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Blek Stena

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • Zalud Beogradu slava,kada mu je Kragujevac glava
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #37 on: January 19, 2009, 02:29:07 PM »
joooooj ja se sav najezio...a jel ce ti opasni momci da dozvole unosenje telefona,mislim bar onih koji nemaju foto aparat? I da li ce moci da se unese bar neki sendvicic ili ce savez imati svoj stand sa rostiljem pa je i to zabranjeno?  :dunno:

Ha,ha,ha.... e jesi lud.... :lol: :lol: :lol:

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #38 on: January 19, 2009, 02:42:15 PM »
Ha,ha,ha.... e jesi lud.... :lol: :lol: :lol:
pa brate u zemlji u kojoj je bodybuilding zastupljen u medijima koliko i trke pasa,oni ce da naplacuju akreditacije za snimanje,umesto da gledaju kako da dovuku sto vise medija i promovisu ovaj sport, jos ce i obezbedjenje da oduzima aparate i kamere  :hitself:  bolje da se genijalci koji smisljaju takve gluposti pobrinu oko osvetljenja i ostalog,jer ako bude ko i do sada u Spensu uopste ne moraju da se brinu za nelegalne slike i tako se nista nece videti  :dunno:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: 2009 IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009
« Reply #39 on: January 19, 2009, 02:53:11 PM »
Quote
trke pasa
ima ovde kod mene kladionica gde se mozes kladiti na trke pasa. ;).-dakle...IMA TOGA.tako da...blurb...bere boc: