EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Cudan jelovnik  (Read 3629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Cudan jelovnik
« on: June 21, 2008, 05:39:12 PM »
Pzdrav svima za pocetak :)

Treniram oko mjesec i po dana, 4x nedeljno(nekad i 3)...s obzirom da radim manje treninga nedeljno nego prosle godine + ne unosim dodatne proteine i imam potpuno drugaciju ishranu postigao sam bolje rezultate!?! :) :wow:
Imam 185cm i 85-86kg

Zbog posla se sve poremetilo, a ovako otprilike to izgleda:

- Ustajem, kasiku meda oko 10.00 - 10.20(osim svakog treceg radnog dana kad je to u 08.30)

- Izmedju 10.30-11.00 dorucak na poslu:
   corba od povrca, neko meso(zavisi sta se nadje)+povrce, salata...u najgorem slucaju(jednom u 10 dana) musaka sa jogurtom, jbg :)

- Oko 14.30 neki musli sa bananom

- Izmedju 16.20 i 17.00 trening, pred trening 2 kasicice dekstroze+jedna kreatina, posle isto

- Nakon pola sata piletina, sir, paradajz i mlijeko, jedna crna kifla

- I jos jednom uvece ovaj zadnji obrok

Da li bi bilo bolje da pijem fruktozu pred trening?
Kreatin sam pio mjesec dana, i popio ga svog :) tako da cu da odmirim od njega jedno 15 dana. Zao mi je sto nisam imao neki whey da pijem sa njim ali je trebalo kupiti malo garderorobe, platiti racune, izaci u grad itd....
Trebalo bi ovih dana da mi stigne neki kesh pa cu da kupim neki dobar whey i kreatin

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Cudan jelovnik
« Reply #1 on: June 21, 2008, 05:57:22 PM »
sat vremena pre treninga ubaci ugljene hidrate...

izbaci uzimanje dextroze pre treninga, i izbaci mleko posle treninga...

i dorucak nemas... mislim ta kasika meda moze da se zameni sa necim kvalitetnim i korisnijim...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cudan jelovnik
« Reply #2 on: June 21, 2008, 09:05:32 PM »
cilj ti je-sta?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Cudan jelovnik
« Reply #3 on: June 25, 2008, 02:25:33 AM »
Mjerio sam se juce - 92kg :wow:
Moram to da provjerim, 100% laze...mada nije ni to lose, vidi se da imam manje sala a vise misica nego zadnji put kad sam se mjerio

Koje ugljene hidrate? Tad pojedem malo muslija sa bananom

Izbacicu mlijeko posle treninga kad kupim whey. A sto ne valja dekstroza pred trening? Sta drugo da uzmem za energiju? Fruktozu?

Ne, kasika meda je kad se probudim, onda se spremim i na posao - tj. pravo u restoran :), znaci pola sata kasnije. Ako bi uzeo nesto jace ubio bi apetit, a tamo je najbolja hrana do 11.
Samo svaki treci dan ustajem u 8 a jedem oko 10.30, mozda bi tada trebao musli(+bananu)?

Cilj je razumno cista masa, ovo razumno jer sam veliki hedonista, pusim, pijem i jedem. Metabolizam mi je inace brz, i mogu da jedem bas mnogo svacega a da se ne gojim. Ali tako smrsam previse, 79-80kg pa onda ne pusim mjesec dana da bi se vratio na normalnih 85-86(to sve bez treninga), tako jednom godisnje.
Ovog puta nisam trenirao, a jeo sam bar jednu cokoladu+plazmu+banane+masa malih cokoladica+neki keks+litar kole svaki dan i to samo uvece pa sam dobio sala na stomaku vise nego sto sam htio. Da cekam 5-6 mjeseci da samo nestane necu pa sam poceo i kardio posle treninga, 15min posle treninga koji traje oko 45min.

Okacicu i koju sliku ubrzo pa da vidimo

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Cudan jelovnik
« Reply #4 on: June 25, 2008, 01:16:05 PM »
Zasto tako forsiras te musli i bananu?

a jeo sam bar jednu cokoladu+plazmu+banane+masa malih cokoladica+neki keks+litar kole svaki dan
Ako nastavis da jedes ovako tesko ces ti cistu masu nabaciti prijatelju ...da ne kazem nikako. :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: