EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ketogena dijeta (DETALJNO)  (Read 162321 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #50 on: December 09, 2008, 10:37:30 PM »
pa da bi ti se i te dve donje ploce videle moras da se ukakis od dijete...posto ne verujem da su ti trbusni misici nesto veliki :)

a to salce kod donjeg stomaka i ledja vise je genitika i slatkisi nego ins :)
al se nekad dobro jelo

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #51 on: December 09, 2008, 10:57:46 PM »
.posto ne verujem da su ti trbusni misici nesto veliki :)

a to salce kod donjeg stomaka i ledja vise je genitika i slatkisi nego ins :)

jaki su,jaki,veruj mi...  ;)

 :cry1: :cry1: :crybaby: :crybaby: j...m ti genetiku...a cak ni ne jedem slatkise vec duze od pola godine  :crybaby: :(  al kad sam baksuz  :wallbash1: :wallbash1:

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #52 on: December 09, 2008, 11:14:37 PM »
Mislim da sam citao negde da to salo na donjem delu ledja i na dnu stomaka moze da bude posledica nepotrebnog provociranja insulina.

Preispitaj ishranu, ne moraju samo slatkisi da budu krivi.

Sve mislim da hoces da uzmes neki sagorevac, ne treba ti to sa 14 godina i nesto malo masti na pogresnom mestu :innocent:

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #53 on: December 10, 2008, 12:39:51 AM »
Lijepo bih zamolio da nam Pedja (naravno ako uhvati vremena) ili neko od pravih znalaca ovdje detaljno opiše proces punjenja, tj. da napiše svoj jelovnik u fazi punjenja.
Sam koncept keto dijete nije toliko kompliciran, koliko mi se čini da ljudi (skupa samnom) najviše griješe kod punjenja.
Unaprijed zahvaljujem

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #54 on: December 10, 2008, 07:49:22 AM »
Mislim da sam citao negde da to salo na donjem delu ledja i na dnu stomaka moze da bude posledica nepotrebnog provociranja insulina.

Preispitaj ishranu, ne moraju samo slatkisi da budu krivi.

Sve mislim da hoces da uzmes neki sagorevac, ne treba ti to sa 14 godina i nesto malo masti na pogresnom mestu :innocent:

suvisno i bespotrebnio iritirranje insulina nece dovesti samo do talzanje sala na ledijma..TO JE GLUPOST....
nego je problem kod toga sto je stomak,bokovi i donji deo ledja NAJPODLOZNIJE MESTO ZA TALOZENJE VISKA MASNOG TKIVA...a ne zbog inuslinja.
jer mnogo bi bilo odvratno da ti se masno tkivo recimo talozi prvo na listovima...pa na ramenima recimo...itd..itd..itd.
jednsotavno..priorda ljudskog orgnizma je na zalost takava da svaki visak talozi u vidu masnoca bas na ovim mestima koje sam rekao....

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #55 on: December 10, 2008, 07:55:01 AM »
Lijepo bih zamolio da nam Pedja (naravno ako uhvati vremena) ili neko od pravih znalaca ovdje detaljno opise proces punjenja, tj. da napise svoj jelovnik u fazi punjenja.
Sam koncept keto dijete nije toliko kompliciran, koliko mi se cini da ljudi (skupa samnom) najvise grijese kod punjenja.
Unaprijed zahvaljujem
kucao sam pola sata i onda klasican problem koji imam ovde..stisenm nesto i nestane mi ceo odgovr..da poludim od ovoga...
u svakom slucaju.
da ti ja pisem ono sta jedem..nema potrebe jer tebi to nece koristiti nista..
predlazem ti da ponovo procitas pocetak teme jer je sve i vise nego jasno
ako i nije
onda uz svaki obrok na danima punjanj uzimaj 50-70 gr Uh...100gr rize recmo ima 80gr UH....
tom je sva filozofija...
uff.koliki sam text bio otkucao i nestade kao da ga nikada bilo nije...
ufffffffffffffffffffffffffff

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #56 on: December 10, 2008, 08:20:34 AM »
onda uz svaki obrok na danima punjanj uzimaj 50-70 gr Uh...100gr rize recmo ima 80gr UH....
tom je sva filozofija...
Ovo je u biti podatak koji sam tražio, valjda sam ga promašio negdje.
Hvala

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #57 on: December 10, 2008, 09:55:35 AM »
suvisno i bespotrebnio iritirranje insulina nece dovesti samo do talzanje sala na ledijma..TO JE GLUPOST....
nego je problem kod toga sto je stomak,bokovi i donji deo ledja NAJPODLOZNIJE MESTO ZA TALOZENJE VISKA MASNOG TKIVA...a ne zbog inuslinja.
jer mnogo bi bilo odvratno da ti se masno tkivo recimo talozi prvo na listovima...pa na ramenima recimo...itd..itd..itd.
jednsotavno..priorda ljudskog orgnizma je na zalost takava da svaki visak talozi u vidu masnoca bas na ovim mestima koje sam rekao....

hvala obojici na odgovorima....pa evo zakljucak,radicu ketogenu za zimski raspust...necu naravno uzimati sagorevac nikakav,jer ionako je ketogena dosta teska,sagorevac bi me samo sjebao... ako bih nekada i uzela,pucala bih odmah na najvise tj. uzela bi Animal Cuts odmah...ne volim da se smaram sa necim,ako radim,onda ga radim kako treba.... :lol: :lol:   

hvala na odgovorima,kad budem radila,pitacu vas jos pitanja....
pozz  :innocent:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #58 on: January 16, 2009, 05:55:26 AM »
suvisno i bespotrebnio iritirranje insulina nece dovesti samo do talzanje sala na ledijma..TO JE GLUPOST....
nego je problem kod toga sto je stomak,bokovi i donji deo ledja NAJPODLOZNIJE MESTO ZA TALOZENJE VISKA MASNOG TKIVA...a ne zbog inuslinja.
jer mnogo bi bilo odvratno da ti se masno tkivo recimo talozi prvo na listovima...pa na ramenima recimo...itd..itd..itd.
jednsotavno..priorda ljudskog orgnizma je na zalost takava da svaki visak talozi u vidu masnoca bas na ovim mestima koje sam rekao....

dechko je mislio verovatno na visceralno salo i insulinsku osetljivost ... ali valjda je to druga pricha ...

btw kad ti nestane text (e sada da li ti nestane text ili se zatvori prozor ceo ? ) probaj ctrl+z  ... to je undo .. valjda ce ga vratiti onda :D ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline JON

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Male
Odg: Ketogena dijeta (DETALJNO)
« Reply #59 on: May 27, 2009, 05:50:23 PM »
ranije sam pitao kako da skinem jos malo sala koje mi je ostalo i na forumu sam dobio odgovor da je dobra katogena dijeta...e sad....ja sam citao na netu i pokusavao da shvatim kako treba da se hranim...ja cu da napisem kako sam ja shvatio da sve to treba da izgleda,a vi me ispravite ako negde gresim...
prvih 5 dana unosim 0 uh,eventualno nesto malo iz kupusa,zelene salate...jedem proteine 1,5 do 2 po kg. masti jedem dosta,ali koliko,100 gr,150? to ne znam....
onda jedan dan jedem uh,ali ne one iz voca,nelogicno mi je to za voce,ali tako sam negda procitao...jel dobro? :help: