EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par stotina pitanja  (Read 155156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #390 on: October 19, 2007, 09:18:58 PM »
pa ako onda oni to jedu,cemu onda ovoliko pisanje o tome
najbolje da probas sam na sebi,jedi burek i kazi nam za par meseci rezultate  :dir_bye1:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #391 on: October 19, 2007, 09:52:20 PM »
a sta mislite o ovom

one integralne "tortice"
vjerovatne ste vidjeli na odjelu zitarica pakovanje ono okruglo od rize , 6 vrsta zitarica multicereals, nemam sad mogucnosti da postavim sliku al izgleda okruglo kao snite tanke od rize

sastav: integralna riza, kukuruz, morska so,zob, proso, jecam , raz


             na 100 gr       po kom
proteini      8,6               0,54 gr
uh            75,4              4,71
fat            3.3               0,21
colesterol   0 mg             0mg
dietary fibre 6,9              0,43
sodium        0,6               0,04 


vidjela sam na nekim forumima da ih ubacuju u obroke kad jedu meso po komad dva i sl , vjerovatno kao zamjena za integralni hljeb i sl  jer imaju 23 kcal po kom, a i na you tube isto markus ruhl koristi u svojim obrocima ..
jel neko probao , ja jesam nije lose sad jel aproved..

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #392 on: October 19, 2007, 10:02:38 PM »
vidi nju sto zna ko je markus ruhl  :clap:
pa ne izgleda lose kad se pogleda kolicinski sta sve sadrzi
ja licno,kad biram hranu sa uh uzimam krompir jer ima najmanje skroba pa dobijem vise hrane kolicinski  :blush:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #393 on: October 19, 2007, 10:24:42 PM »
pa ako onda oni to jedu,cemu onda ovoliko pisanje o tome
najbolje da probas sam na sebi,jedi burek i kazi nam za par meseci rezultate  :dir_bye1:

Ma nije uopce stvar u tome kakav bi ja bio, nego me frustrira takvo ponasanje i nacin prehrane a ne debljalju se... mislim jest da su deblji od mene ali trebali bi vise biti deblji...
a dobro mozda se to ne vidi sada, mozda kroz par godina...
No pain , no gain

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #394 on: October 19, 2007, 10:30:40 PM »
vidi nju sto zna ko je markus ruhl  :clap:

znam   :rolleyes01: ma kazem ti vidjela na you tube slucajno

pa ne izgleda lose kad se pogleda kolicinski sta sve sadrzi

ma onako nije lose za promjenu , al eto cekacemo jos neko misljenje jel jos neko probao
ja licno uh crpim prvo iz ovseni, ako sam vani integralna kifla s pilecim ,sto pravim kuci pa nosim, i riza, krompir bas rijetko ne znam sto ..

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #395 on: October 19, 2007, 10:32:10 PM »
a jbg,nemoj da razmisljas o njima nego o sebi
a masnoca iz te hrane njima jebe majku,a tebi ta hrana koju jedes jok
a sta uopste tebe frustrira sta neko radi,samo gledaj svoje
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #396 on: October 19, 2007, 10:38:34 PM »
Zato jer uzivaju u svim tim poslasticama bez posljedica... :(
No pain , no gain

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #397 on: October 19, 2007, 10:39:24 PM »
Ma nije uopce stvar u tome kakav bi ja bio, nego me frustrira takvo ponasanje i nacin prehrane a ne debljalju se... mislim jest da su deblji od mene ali trebali bi vise biti deblji...
a dobro mozda se to ne vidi sada, mozda kroz par godina...

jeste mozda to malo psihicki tesko za gledati  :innocent: it se ovako mucis a oni jedu svei svasta i izgledaju bolje..
ja imam drugaricu koja izgleda predobro , nema grama vska ni stomaka ni na bokovima a sta jede to je cudo , znaci prvo pocev od kolaca svih vrsta , slatko , najmanje 4 put sedmicno samo to , a ostala hrana ovi kuharski specijaliteti svega i svacega,jelo navece sendvici peciva, ma cudo..
al ja mislim da je to sve donekle , i da ce poslije lagano da se pocinje da "preliva" al opet ne znam cudan je to metabolizam, i stvarno dar ...

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #398 on: October 19, 2007, 10:43:35 PM »
Quote
ja imam drugaricu koja izgleda predobro , nema grama vska ni stomaka ni na bokovima a sta jede to je cudo , znaci prvo pocev od kolaca svih vrsta , slatko , najmanje 4 put sedmicno samo to , a ostala hrana ovi kuharski specijaliteti svega
Aha...a kako li joj je iznutra? Holesterol,trigliceridi...?
Ne zavaravajte se ljudi i nemojte da se poredite sa losijim od sebe  :evillaugh:
Oni nek jedu sta god hoce,vreme ce pokazati svoje. :innocent:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #399 on: October 19, 2007, 10:48:24 PM »
Oni nek jedu sta god hoce,vreme ce pokazati svoje. :innocent:

Nadam se... jer bi i ja sad zgrabio jedan sendvic.. a nemogu nego moram posni sir...

al dobro, kad bi ti ljudi shvatili kako je nekad tesko ovako ziviti... opet na drugu stranu pokazujemo kako smo jaci i zapravo "nadnaravni";)
No pain , no gain