EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potreban komentar u vezi ishrane !  (Read 13014 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #10 on: June 11, 2008, 05:06:21 PM »
Ja bi na tvom mestu stavio unos proteina 250g a skrob 400-450 dnevno.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #11 on: June 11, 2008, 06:45:16 PM »
odlicno, s tim sto bih smanjio kolicinu proteina..ti imas preko 300g..poceo bih sa 2g za pocetak pa postepeno povecavao,u suprotnom mozes da imas problema sa varenjem toliko proteina
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline user_name

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 161
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #12 on: June 11, 2008, 07:07:13 PM »
Jak jelovnik definitivno.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #13 on: June 11, 2008, 08:16:24 PM »
Jak jelovnik definitivno.

da,zahteva solidno para i apsolutnu posvecenost..treba jesti na sat i po ,2
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #14 on: June 11, 2008, 09:00:47 PM »
Mislim da cu moci da pojedem ove kolicine ,iz razloga sto sam ranije imao i do 90kg a i prosle godine sam bas lepo trenirao i imao nekih 80 kg.Onda sam otisao u vojsku i tu sam se prepustio charima kupusa  :bored: + nisam nista trenirao,osim obuke naravno  ;)

Cekaj, smrsao si u vojsci? Ja sam krajem 2003. otisao sa 84kg a vratio se na redovno sa citavih 96, ali od tih 12kg je dobar deo bio cista mast... Svaki dan mesni narezak, pasteta, pasulj u konzervi, neko najgrdje meso... pa jos dva terena od preko 20 dana - uzas jedan, trbusnjaci nestali kao rukom odneseni. Jedino sam na strazi jeo priblizno kao covek + smo tamo imali i neke tegove pa se malo i vezbalo :) Posle mi je trebalo godinu dana da se povratim na staro.

Obicno se ljudi u vojsci "usvinje", ti si jos i dobar.
#15 Vince Carter

Offline ZeljkoNS

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #15 on: June 11, 2008, 10:07:24 PM »
Zahvaljujem na kometnarima i nadam se da ce jos neko od vas pro likova dati svoj predlog.....Mada,kao sto Milan predlaze ,trebao bih za pocetak ipak ici na nekih 2 do 2.5 proteina...imam vremena na pretek jer nigde nezurim  ;)Visanty sto se tice vojske ? jeo sam sto sam vise mogao ali tamo u kantini  su postojali samo neki bureci i mnogo slatkisa  :bored: Kapiram da je danasnja vojska savrsena za ljude koji hoce da se reshe sala i video sam dosta primera dok sam sluzio ....

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #16 on: June 12, 2008, 11:00:39 AM »
sto se tice vojske ? jeo sam sto sam vise mogao ali tamo u kantini  su postojali samo neki bureci i mnogo slatkisa  :bored: Kapiram da je danasnja vojska savrsena za ljude koji hoce da se reshe sala i video sam dosta primera dok sam sluzio ....

I kod mene isto, s tim sto ja nisam mogao da se obuzdam. Mislim da sam za tih 9 meseci pojeo jedno milion sendvica i 3 tone jafe i medenjaka :crazy: Srecom, danas vecina sluzi civilno pa nemaju tih problema.
#15 Vince Carter

Offline ZeljkoNS

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #17 on: June 12, 2008, 03:17:31 PM »
OK...na osnovu vecine shvatio sam da je za pocetak bolje krenuti s nekih 2 do 2.5 proteina i nekih 300-400 uh.Tako cu jesti odprilike 5-6 nedelja pa cu podvuci rezultate  ;)

Offline Markoni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #18 on: June 13, 2008, 11:32:48 AM »
previse obroka sa ugljenim hidratima , jedino ako bas imas ekstra genetiku i da si carb tolerant , onda je ok , a mogla bi i malo raznovrsnija hrana

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: Potreban komentar u vezi ishrane !
« Reply #19 on: June 15, 2008, 11:59:48 AM »
Zasto mnogo UH,kako onda da unese 300+ gr !? Ja se pre brinem da on za sad nece ni uspeti da unese dovoljno UH.

trebao bih za pocetak ipak ici na nekih 2 do 2.5 proteina... ....

I ja mislim da ti je ovo dobar savet.Uostalom pocnes pa postepeno povecavas.Mozda ni toliko ne uspes da uneses u pocetku.

I da, u jelovnik bih ubacio i druge izvore p i uh...pogotovu ovog drugog.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "