EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BOKS  (Read 87808 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NebojsaZemunTrg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 114
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #120 on: May 09, 2008, 07:01:02 PM »
pa lepo kad sam pun energije i nadrkan odem u box klub i posle mi sve lepo nebitno je dal sam popio batine ili sam nekog isibao al sam se izduvao

a sto se tice trbusnjaka ok upravu si lose sam se izrazio, ali ne klasicni trbusnjaci nego ovi trbusnjaci sa strane vrlo mali uticaj imaju strednji trbusnjaci za udarac oni sluze za savijanje tela samo pravo napred al zato tu ulogu imaju trbusnjaci sa strane koji rotiraju gornji deo torza
Da upravu si za biocne trbusnjake.
Nego sa kolko procenata snage radis taj sparing?

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #121 on: May 09, 2008, 08:12:07 PM »
Da upravu si za biocne trbusnjake.
Nego sa kolko procenata snage radis taj sparing?
pa odes da se izduvas i obicno das sve od sebe znam da to nije sparing vec ubijanje protivnika al ja nemam lake protivnike, obicno mi gurnu neku copinu od 100 i vise kila da bi se izborio samnom, jer moj trener zna da ja bijem da ubijem, pa me i vise puta izbacao sa treninga jer bukvalno bijem da otkinem nekom glavu, a i tehniku imam savrsenu i kretanje. Sta da ti kazem osim za 4 godine sam imao 175 borbi od toga sam 65 pobedio nokautom 53 na bodove 20 su mi predavali a ostalih 37 sam izgubio grdne sam pare tad namlatio, al nisam imao borbe ovde kod nas vec dole crna gora, madjarska, bugarska, hrvatska, bosna, i par puta makedonija, to su bile privatne borbe sa vecim novcem u opticaju, a ovaj box po klubovima nije nista slabo je placen

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #122 on: May 09, 2008, 09:03:34 PM »
pa odes da se izduvas i obicno das sve od sebe znam da to nije sparing vec ubijanje protivnika al ja nemam lake protivnike, obicno mi gurnu neku copinu od 100 i vise kila da bi se izborio samnom, jer moj trener zna da ja bijem da ubijem, pa me i vise puta izbacao sa treninga jer bukvalno bijem da otkinem nekom glavu, a i tehniku imam savrsenu i kretanje. Sta da ti kazem osim za 4 godine sam imao 175 borbi od toga sam 65 pobedio nokautom 53 na bodove 20 su mi predavali a ostalih 37 sam izgubio grdne sam pare tad namlatio, al nisam imao borbe ovde kod nas vec dole crna gora, madjarska, bugarska, hrvatska, bosna, i par puta makedonija, to su bile privatne borbe sa vecim novcem u opticaju, a ovaj box po klubovima nije nista slabo je placen

jbt ilija...jel si bio u reprezentaciji?
al se nekad dobro jelo

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #123 on: May 09, 2008, 11:01:43 PM »
jbt ilija...jel si bio u reprezentaciji?
nisam u legalnom klubu trenirao

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #124 on: May 09, 2008, 11:03:21 PM »
nisam u legalnom klubu trenirao

nema veze...da si i sam individualno trenirao neko bi zapazio onakav rezultat..i pozvao bi te u reprezentaciju
al se nekad dobro jelo

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #125 on: May 09, 2008, 11:06:47 PM »
nema veze...da si i sam individualno trenirao neko bi zapazio onakav rezultat..i pozvao bi te u reprezentaciju
nije bilo u interesu ljudi da se cuje pa cak ni cale ni keva mi ni dan danas neznaju da sam trenirao box a modrice i icepane arkade i slomljenih par zuba sam opradvavao time sto sam bio problematican i redovno sam se bio i van ringa

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #126 on: May 10, 2008, 02:48:37 PM »
nije bilo u interesu ljudi da se cuje pa cak ni cale ni keva mi ni dan danas neznaju da sam trenirao box a modrice i icepane arkade i slomljenih par zuba sam opradvavao time sto sam bio problematican i redovno sam se bio i van ringa
pricas kao jedna drugraica od moga brata...ona je bila sampionka..8 godina trenirala a roditelji nisu znali :)
al se nekad dobro jelo

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: BOKS
« Reply #127 on: May 10, 2008, 06:17:12 PM »
ma gledao sam ja Ilijine meceve na Euro sportu ,samo ga nisam odmah prepoznao jer je u to vreme bio crnac


Uploaded with ImageShack.us

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #128 on: May 10, 2008, 07:24:44 PM »
ma gledao sam ja Ilijine meceve na Euro sportu ,samo ga nisam odmah prepoznao jer je u to vreme bio crnac

looooooooooooooooooooooooooooooooolchina
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: BOKS
« Reply #129 on: May 10, 2008, 07:38:17 PM »
pa odes da se izduvas i obicno das sve od sebe znam da to nije sparing vec ubijanje protivnika al ja nemam lake protivnike, obicno mi gurnu neku copinu od 100 i vise kila da bi se izborio samnom, jer moj trener zna da ja bijem da ubijem, pa me i vise puta izbacao sa treninga jer bukvalno bijem da otkinem nekom glavu, a i tehniku imam savrsenu i kretanje. Sta da ti kazem osim za 4 godine sam imao 175 borbi od toga sam 65 pobedio nokautom 53 na bodove 20 su mi predavali a ostalih 37 sam izgubio grdne sam pare tad namlatio, al nisam imao borbe ovde kod nas vec dole crna gora, madjarska, bugarska, hrvatska, bosna, i par puta makedonija, to su bile privatne borbe sa vecim novcem u opticaju, a ovaj box po klubovima nije nista slabo je placen
sta je potrebno iliji da prebije 100 000 ljudi za jedan minut?

pa 100 000 ljudi i jedan minut
over & out