EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA  (Read 64588 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KRLe_91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #130 on: April 25, 2011, 11:48:41 AM »
Ev' moje da se ne mucis bezveze :D

Wilks Value is 271.557

This Wilks Value of 271.557 is for a Man with a body weight of 77.6 kgs and a lift amount of 390 Kilos.

Kad je tesko kazu dosta,
ustvari to je klopka
ali imam serum protiv toga
FORMULA JE VOLJA!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #131 on: April 25, 2011, 10:06:02 PM »
Poredak na kraju je sledeci:

1.Milan 270 150 305  410.4225 Uzeo sam onaj sq sa 270 jer je dublji,onih 300 je za moju dusu :)
2.Bjedov 280 160 250 402.9
3.Hans 220 160 220  367.38  :clap: rekoh ti da mozes
4.Bukas 328.76
5.Megaherc 326.05
6.Champion 308.15
7.Krle 271.56

Ako sam negde pogresio javite da ispravimo.Hvala svima koji su ucestvovali  :blowkiss:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #132 on: April 25, 2011, 10:34:59 PM »
Cestitke svima,ja samo moram da kazem da ne kontam sad i za ovo PL i za BB takmicenje sta je problem ljudima da se prijave??BIla je prica da se kod nas slabo izlazi na takmicenja jer su nagrade lose i nisu vredne truda,a sada su nagrade vise nego extra i opet tako malo ljudi da se prijavi....ne znam koji je izgovor da se uz ovakve nagrade prijavi ispod 30 ljudi. Da ne pominejm sto su liftovi mogli biti izvodjeni razlicitim danima uz 100% odmornosti itd itd i opet slab odziv...jos jednom svaka cast svima koji su se iscimali da se snime
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #133 on: April 25, 2011, 11:03:30 PM »
1.Milan-150 e
2.Bjedov-120 e
3.Hans syntha-6 2,2 kg
4.Bukas <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> 2,2 kg
5.Megaherc  <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> 900 gr
6.Champion kreatin po zelji
7.Krle kreatin po zelji

i vukodav kao prvi dobija protein od 900 gr
svi dobijate  majcu na poklon

kasnije cu napisati nesto vise na ovu temu, hvala svima koji ste se javili i ucestvovali
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Explorer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #134 on: April 25, 2011, 11:31:10 PM »
Cestitke svima  :clap:
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #135 on: April 25, 2011, 11:39:19 PM »
good job lazicu!

ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #136 on: April 25, 2011, 11:42:36 PM »
Cestitke svima,ja samo moram da kazem da ne kontam sad i za ovo PL i za BB takmicenje sta je problem ljudima da se prijave??BIla je prica da se kod nas slabo izlazi na takmicenja jer su nagrade lose i nisu vredne truda,a sada su nagrade vise nego extra i opet tako malo ljudi da se prijavi....ne znam koji je izgovor da se uz ovakve nagrade prijavi ispod 30 ljudi. Da ne pominejm sto su liftovi mogli biti izvodjeni razlicitim danima uz 100% odmornosti itd itd i opet slab odziv...jos jednom svaka cast svima koji su se iscimali da se snime

bilo bi puno da svako navodi svoj problem, ali ja moram :P :D

3 meseca sam u offu sa treninzima ( milan zna moju muku da ne pisem ) tako da nije bilo teoretske shanse da radim bilo shta :)) ... i iskreno jako mi je krivo, znaci neverovatno koliko mi je krivo
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #137 on: April 26, 2011, 12:59:23 AM »
bilo bi puno da svako navodi svoj problem, ali ja moram :P :D

3 meseca sam u offu sa treninzima ( milan zna moju muku da ne pisem ) tako da nije bilo teoretske shanse da radim bilo shta :)) ... i iskreno jako mi je krivo, znaci neverovatno koliko mi je krivo

i trebali bi svi ispisati razloge zbog kojih nisu,onda mozda moze nesto da se uradi da sledeci put bude bolje i da se izadje u suret ako nije neki glup razlog.

Nisam ni pricao za ljude koji su povredjeni ili u total off-u,ali garant je bilo jos ljudi.Mislim malo je neverovatno da se u pro kategoriji niko skoro nije javio wtf :boxed:
Why so serious?

Offline siki j

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 411
  • Gender: Male
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #138 on: April 26, 2011, 03:18:02 AM »
Bravo Milane na pobedi i samokriticnosti!  :clap:     

Bjedov je mozda vozio s nogom na pola gasa ali sta je tu je.

Sve cestitke svima pre svega na ucestvovanju a ono uvek moze bolje.   :clap:

Vidim da su svi na kraju upali u istu kategoriju, sto znaci da ste sada momci svi koji ste se ovde takmicili vec Profi za naredno takmicenje. :yes: :lol:

Zao mi je sto i ja nisam mogao da ucestvujem u ovome naime ne treniram vec duzi period zbog nekih zdravstvenih problema.

Najzalosnije od svega je sto je odziv forumasa i takmicara bio zaista slab i ispod svakog ocekivanja jer su uslovi bili vise nego povoljni od strane organizatora.

Bilo je tu i tamo malo pokusaja koji nisu bili za priznavanje ali koji i ne bi nesto bitno uticali na konacan plasman a i ne treba spoticati takmicare
a pogotovu ne one kojima je ovo bilo "vatreno krstenje", tako da nikoga necu posebno da etiketiram.

Jos jednom sve cestitke svim takmicarima s foruma koji su imali "hrabrost i smelost" da se takmice!

Ostalima poruka - vidite da nista ne boli i da su svi preziveli!

Cestitke i Lazicu na nagradama koje zaista nisu male i da znate da su ovo prve novcane nagrade na bilo kom takmicenju u Powerliftingu u istoriji Srbije!  :yes:

 :clap: :clap: :clap:

Offline Athena23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 190
  • Gender: Female
  • You don`t know me??? YOU WILL!!!
Odg: ONLINE POWERLIFTING TAKMICENJE EXYU-FITNESS FORUMA
« Reply #139 on: April 26, 2011, 08:06:26 AM »
svaka čast dečki  :clap: :clap: da i dogodine bude isto nešto ovako, samo, naravno, s puuuno više prijavljenih. :yes: