EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: bubulence  (Read 22677 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #30 on: February 27, 2010, 10:56:17 AM »
Pozdrav imam jedno pitanje. U necijoj temi sam procitala da je proporcija 30 40 30 dobra za topljenje sala a pojacavanje misica jel to mogu da primenim i kod sebe ili ne ako moze Lazic samo malo da me posavetuje ili pogura inace vec imam 3kg manje za nedelju dana i osecam se sjajno
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #31 on: February 27, 2010, 04:47:55 PM »
 :help:verovatno ste zauzeti pa nema ko da odgovori ali ok radim i dalje kako znam pa bice valjda bolje  :innocent: :innocent: :whew:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: bubulence
« Reply #32 on: February 28, 2010, 12:05:49 AM »
Pozdrav svima izmerila sam se sve lepo izracunala,procitala po ko zna koji put napisala jelovnik i pocela.Izbacila sam hleb,slatkise, so,gazirano,grickalice i eto sad i vezbam kucna varijanta nista nesto posebno. Napisacu jelovnik jer sam ubacila dosta soje i proizvoda od soje mislim da je to ok ne przim nista mahom jedem bareno ili sirovo naravno ono sto moze da se jede sirovo.Nije neki napredak ali se osecam zadovoljno i lakse i zaboravih da kazem da ja nemam jedan bubreg i da pijem odredjenu terapiju.Pijem vise od 5l tecnosti dnevno voda i caj mahom zeleni bez ecera. Ako je nesto neispravno ispravite svaka sugestija je ok. Unapred hvala.
ovo je sasvim dovoljno za pocetak i telo ce fino da reaguje

Pa pitala sam doktora i rekao je da to nije nista strasno i da moze samo da pomogne a ne da odmogne uz naravno redovne kontrolei odgovarajucu terapiju sve sam ja to izproveravala ne radim nikada nista na svoju ruku.Nego sam razmisljala da meso zamenim sojom i da ubacim veci procenat ribe.
ribu, ali tu dosta igra ugolu tecnost, i kakva ti je terapija?

Pozdrav svima evo mene sa nekom racunicom mislim da sam dobro odradila ako nije ispravite.Imam 34god.160cm i oko 95kg. Imam skoro nikakvu aktivnost setam radim po kuci i na poslu znaci nisam totalno staticna ali planiram da krenem sa vezbicama.BMI 37,11 BMR 1695,20 TDEE 2034,24 napravila sam deficit od 40% i to iznosi 1220,54kalorije mislim da je to ok jer imam dosta masnih naslaga.Proporcije su 55%protein,35%uh 10%masti i to izgleda ovako proteina 167,82 uh 106,80 i masti 13,56g. Jelovnik cu ispisati kasnije volela bih ako bi Lazic ovo mogao da prokomentarise mada i Und je u redu pozdrav od mene. :)
smanji proteine na 40% a masti povecaj bar na 30 %, uh su oni koji mogu da naprave problem ako se ne unose kako treba i kada treba

Pozdrav imam jedno pitanje. U necijoj temi sam procitala da je proporcija 30 40 30 dobra za topljenje sala a pojacavanje misica jel to mogu da primenim i kod sebe ili ne ako moze Lazic samo malo da me posavetuje ili pogura inace vec imam 3kg manje za nedelju dana i osecam se sjajno
sve sam ti rekao u porukama iznad
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #33 on: February 28, 2010, 08:30:57 AM »
Hvala Lazicu uradila sam ovako kao sto si rekao i idem dalje javljam kasnije jelovnik :clap:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #34 on: February 28, 2010, 10:35:24 PM »
Nisam mogla da nadjem ella sir i jogurt pa sam za pocetak uzela jogurt fit sa 0%masti valjda je dobro
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: bubulence
« Reply #35 on: February 28, 2010, 10:42:05 PM »
daj jelovnik
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #36 on: February 28, 2010, 11:26:36 PM »
Gramazu cu naknadno evo ovako je od sutra. Ponedeljak 1. 3kasike ovsene+2dc jogurt 2.jabuka 3.300g pilece belo kuvano+salata 4.velika cinija salate 5.200g tunjevina+ella sir(ako nadjem)
Utorak 1.250g oslic+3 belanca 2.velika cinija salate 3.200g teletina+salata 4.100g tunjevina+salata 5.2 belanca+salata
Sreda  1.150g tuna+3 belanca 2.narandza 3.200g pilece belo+150g riza 4.salata velika porcija 5.100g tuna+2 belanca+ella sir
Cetvrtak 1.200g pilece belo 2.velika salata 3.150g tuna+salata+3 belanca 4.velika salata 5.200g oslic+2 belanca
Petak 1.3 kasike ovsene+2dc jogurt 2.salata 3.200g teletina+3 belanca 4.salata+100g tuna 5.200g pilece belo+2 belanca
Subot isto kao utorak
Nedelja 200g pilece belo+3 belanca 2.100g lesnici ili tako nesto 3.salata velika 4.salata+100g tuna 5.250g oslic+ella
Eto tako sam ja zamislila ako nije nesto dobro ispravi me
to izgleda ovako ali sabracu ja ovo opet pa cu lepo da ispisem kada budu varijacije zabole me glava od ovog racunanja :crazy:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: bubulence
« Reply #37 on: February 28, 2010, 11:31:40 PM »
ajd samo mi daj gramazu i gde su masti
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #38 on: March 01, 2010, 12:16:43 AM »
Laki prepravila sam ovo gore pucaj sta nije dobro :dunno:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....

Offline bubulence

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: bubulence
« Reply #39 on: March 01, 2010, 11:40:28 PM »
Danas sam isla u nabavku posteno sam se napesacila i nigde nisam mogla da nadjem ella sir nasla sam mleko i jogurt ali sira nema sve neki punomasni. Razmisljala sam da ga zamenim jogurtom jer ne znam sta drugo.Osecam se lepo i poletno za nove pobede. :blowkiss:
Ljude treba slusati,ali i cuti.Gledati,ali i videti....