EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 103129 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline to je to

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Female
pa napravi li neko tu kuvanu kajganu :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2: :dizzy2:?
početak 24.maj 2011.



Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Nemanja pa meni bezveze što se Pahuljica onoliko smijala i ja tebe branim i fino kažem da je sve ok Nemanja..ne slušaj ti njih...a ti meni ovako  :wow:...pa nisam te ja zezala Nemanja  :lol:...a hvala ti još jednom za sve  :).

Whey ja ne koristim tako da od sladoleda takve vrste za sad ništa al zato ja za vikend smijem pravi pravcati  :bleh:...a za ovu kajganu ne znam...ja se i sa običnom teško snalazim  :).

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Ma opusteno minka, ja se samo salim  :)

A evo vam jos jedan recept (vise nacin, nego recept) za spremanje jaja. Samo umutite jaja (ja koristim belanca, ali mogu i cela), ali bas u penu. I to odmah izrucite na vruc (moze i topao, ali ne vreo) tiganj bez ulja. Sacekate malo dok se ne zapece sa jedne strane, tako da nije tecno (dobra metoda da ovo proverite je da malo prodrmate tiganj levo-desno). Onda samo spatulom okrenete jaja bukvalno kao palacinku i sacekate jos 1-2 minuta dok se ne zapece i ta strana. Dobijete nesto kao hleb, ili galetu... ma ne, zapravo bas lici na onaj patispalj (valjda se tako zove) za tortu. Ko voli moze (kad umuti u penu, ili kad stavi na tiganj) da ubaci zacine (persun, mirodjija, aleva paprika)... Kad skinete sa tiganja samo posolite (meni sve sto solim dok se sprema na kraju uvek ispadne neslano).

Za mucenje meni treba desetak sekundi, ali ce vama u pocetku mozda trebati vise. Ali zato dodje kao mini-kardioi pred dorucak  :evillaugh:

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
ja tako napravim 3x po 2 bjelanca kao pancake..s tim sto dodam malo prot tkao da budu slatke ..plus malo cimeta kad budu gotove ,al ne svaki put
bitno da je tiganj vreo i nema sanse da se ista zalijepi
ako cu slane onda sa strane pripremim sir s malo prot radi ukusa i onda mazem kad budu gotove pospem sa malo mljevenih badema zarolam i ... :rolleyes01:  tako dalje... :rolleyes01:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Moraću pokušati taj "mini kardio" Nemanja ali kako nisam u kondiciji plašim se da se ne preforsiram :rolleyes01:...hvala vam oboma na savjetima  :).

Ja sam danas sve nešto zabrljala...nisam ustala na vrijeme i kasno sam išla u grad po ovom suncu i baš mi dan nekako bezvezić...još sam se ogledala na svakom izlogu u gradu i ja kao da ne vidim nikakvu promjenu...sve dok sam kući i posmatram stomak...struk uopšte baš mi se čini super ali kad se danas pogleda  :wallbash1:...mislim vidi se na odjeći...mama je kupila trenerku baš kad sam ja počinjala sa dijetom i obukla sam ju tad i bila mi je baš zategla pravo...sad mi normalno stoji  :yes:...ali ja još imam toliko posla za uraditi...Mama kaže da se ja ne sjećam kako sam izgledala (možda sam u nekim periodima imala i više od 78kg :dunno:..nisam se baš cijelo vrijeme vagala)...ali baš još treba da se radi puno...ma malo sam danas neraspoložena...ništa više...nadam se da vi niste  :).

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
tiker kaže da si izgubila 6kg  ;)

izguraj još pola dana, sutra će biti bolje


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajde izdržaću nekako i sigurno će biti bolje sutra  :)...al skontala sam da su mi PMS dani pa tad nekako sve gledam drugačijim očima. A tickerčić da izgleda i meni skroz simpatično...stalno ga gledam  :clap:..al valjda se uvijek vežam za to kako sam nekada smršala ranije po 6-7 kg i to se baš primjetilo...sve znam ne može sad tako...al valjda podsvjesno želim da je isto, a u biti sam zadovoljna kako to ide...mislim ne treba više da spada al samo da se primjeti  :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:...tušim sad malo al svi kažu da sam se "stesala"...samo nabacila sam bolan mnogo sala za kratko vrijeme i to je sad proces skidati.

A onaj recept draga za krompir i blitvu( špinat) mi se čini extra...ali da li ja smijem mješati škrob i vlakna u jednom obroku...ja bih mesku uz to...al nisam sigurna da smijem to tako...mislim mogu ja i blitvu sa piletinom bez krompira ali skupa bi bilo puno ukusnije  :blush:.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
smeš, mala je to količina, samo napred


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Dogovoreno...jedva čekam...sutra ću...krompirčiće na male komadiće..a tako ću i piletinu na teflonu...pa ću sve pomješati... :clap:.

A još sam te nešto htjela pitati...ubićeš me znam da sam dosadna ko niko...al kad sam se već sjetila  :rolleyes01:...paradajz volim jako...tako da ću ga u mnoge kombinacije stavljati...ali neće ga svježeg biti uvijek...tad bih mogla paradajz sos..ti si čini mi se to i spominjala...ali zar nema u tome šećera ili u malim količinama je u redu?

Sad sam se sjetila...neću sve pomješati  jer kako ću onda staviti sirće na piletinu...odvojiću meso ;)..kao što si predložila :).

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Dogovoreno...jedva čekam...sutra ću...krompirčiće na male komadiće..a tako ću i piletinu na teflonu...pa ću sve pomješati... :clap:.

A još sam te nešto htjela pitati...ubićeš me znam da sam dosadna ko niko...al kad sam se već sjetila  :rolleyes01:...paradajz volim jako...tako da ću ga u mnoge kombinacije stavljati...ali neće ga svježeg biti uvijek...tad bih mogla paradajz sos..ti si čini mi se to i spominjala...ali zar nema u tome šećera ili u malim količinama je u redu?

Sad sam se sjetila...neću sve pomješati  jer kako ću onda staviti sirće na piletinu...odvojiću meso ;)..kao što si predložila :).

Ti sosevi i to .. prica je sledeca .. to je krsh u smislu nutrijenata ali generalno ako se ne davish u tome to bude 2-3g secera po porciji itd .. sto ti nikad nece napraviti razliku u dijeti

sa druge strane to moze da ti znachi sa aspekta kontinuiteta .. u smislu bolje je tako cheatovati po malo ..(ALI MALO!) uz sredjenu ishranu godinama .. nego se drazati dosadne i jednolicne ishrane 2-3 meseca i onda odlepiti i vratiti se na staro ..

vec ste do sada skontali da je kljuch cele ove priche umerenost ... mi smo ovde samo dok samo ne skontate prvo principe a posle i cake... dalje u zivotu cete sami moci da procenite kada i koliko cega moze .. ali generalno takvih kompromisa u ishrani na duze staze mora biti ..

znachi malo moze i ne chesto ...i definitivno je bolje ako je nesto domaci proizvod nego kupovni sosovi .. msm da se to podrazumeva ..

i da dobro ste primetili paradajz ima relativno puno secera .. tako da oprezno ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!