EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
odlično minka   :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
to macko ;)

ubaci neki multivitamin svaki dan ...i c vit min 1g dnevno

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Draga moja...puno ti hvala znaš da mi to jako znači ali ja sam napisala post i namjerno prećutala neke stvari kako bi me vi prvo pohvalili :blush: a sad imam jednu tužnu vijest :(...Nemojte me ružiti please i nemojte misliti da ste nešto uzalud pisali ali ja vam moram reći da sam sinoć smazala oko 100 gr. čokolade :blush:..Ne znam šta mi je bilo...imala sam kod sebe nekoliko vrsta čokolada i sve i jednu sam ko idiot otvorila i uzela po par komadića...nije više od 100 gr. ukupno ali znam da je to strašno jer to je pola od mog uobičajenog dnevnog unosa kcal...a tu količinu rasporedim u pet-šest kvalitetnih obrokčića...Moji su me danas blijedo gledali kad sam im ispričala a ja ne znam šta mi se dogodilo...Nisam što je najgore imala krizu nego onako bezveze ajd malo ću...pa još malo i tako... Znam da od nekog finog obroka za vikend nema ništa i ove sedmice kilaža će da stoji...ali ajde opet kontam nije smak svijeta  :blush:...No zabrinjava me to što sam se opustila...kao da sam se zanijela kako je dobro krenulo i opustila sam se...ali moja slaba tačka su uvijek i bili slatkiši...mogla sam ih jesti u neograničenim količinama..ali obećavam da ću se sad potruditi izdržati mjesec i po bez varanja, za kaznu...može li?

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female


Ajoj sad još i Leyla...sad me je ljudi baš sram što sam bezobrazna :blush:..nemojte se ljutiti :(..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
teško da će ići mesec i po bez varanja, ti probaj al teško da ćeš uspeti  :)
to što ti se dešava je skroz normalno, i bez brige, ništa strašno (bar kad si ti u pitanju, da sad ostali ne shvate kako tako treba  :wow:)
doduše trudi se da se to ne dešava više od 1x nedeljno ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Pa draaaga...hvala ti :clap:...ma nema problema neće biti više od jednom sedmično sigurno...Shvatila sam ovo ipak kao bezobrazluk s moje strane pa zato rekoh ajde da se iskupim sa tih mjesec i po dana...ali sigurno si ti u pravu da će to biti teško...Obavjestiću te kad budem ozbiljno razmišljala da nešto prekršim pa da mi kažeš da li je to ok, važi?..Pratiću ja koliko je vremena prošlo i to...Maximalno ću se truditi to je sigurno...a sad kontam koliko sam zapravo ja unosila kalorija...tako to uzimanje čokolada isl... nisam računala ...to je bio kao međuobrok   :hitself:...Hvala ti Und... :blowkiss:..

Leyla...hvala i tebi mnogo za podršku...potrudiću se da uzimam vitamin c i to ali moram sa svojima vidjeti za mutivitamine...ma obradići ih već nekako ;)...

Nisam vam nikad ispričala...rođak je bio stvarno super kad sam mu došla sa popisom vježbi ali prva reakcija njegove djevojke( koja je inače skroz simpa i izgleda fenomenalno ali ima svoj neki način vježbanja ) je bila:" pa Minka ovo su sve muške vježbe " :wow:...pa normalno rekoh muški nego šta... :lol:...Šalu na stranu super su skroz i baš mi je lijepo s njima...a inače ono što planiram još ubaciti pored ovih vježbi iz navedenih tema su i sklekovi...pa koliko budem mogla ;)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
skinula si dosta kg i pripremi se da će sada biti malo teže, malo sporije, više ćeš dolaziti u iskušenja da jedeš nešto što ne bi trebalo itd
na to se moraš pripremiti, moraš naći sistem koji kod tebe funkcioniše, dal je to da uzmeš malu količinu slatkiša svaki 2,3 dan, ili da uzmeš pa stučeš celu čokoladu 1x nedeljno, ili jednom u 10 dana (navodim primere samo, ovo nisu preporuke), ili ćeš uspeti da želju za slatkišima ili junkom ubiješ sa voćem, bademima, suncokretovim semenkama, voćnim jogurtom ... moraš naći sistem koji radi kod tebe

naravno budi spremna da što više budeš brljala sve će sporije ići  :rolleyes01: samo nemoj da upadneš u zamku i odustaneš!
nekad je dovoljan uspeh samo održavati kilažu neko vreme  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
da je opravdanje, nije..al obzirom kolko si unosila prije, i kolko si se stritkno drzala svega sigurno nije kraj svijeta!
Na kraju krajeva barem si iskrena, a to je najbtnije prvo prema sebi a prema nama manje - vise..al nekako je lakse covjeku kad prizna padne taj teret nekako  :)
sto se te djevojke tice, nije ni prva ni posljednja to je stvar nase okoline..i meni su stlano govorili muske vjezbe ovo ono,dok ne upoznas neku djevojku koja se time i bavi , pa tek kad vidis kako ona izgleda nema tu niceg musko-zensko..prema tome keep going ;)  :blowkiss:

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
Važi Und...baš kao da znaš šta mi se dešava...tj. kako se osjećam...a ja baš kontam šta mi je...Nije više isti osjećaj kao na početku...nekako mi sve se čini opuštenije...ali trudiću se da se dozivam sve više i više da se ne bih opustila previše...Pokušaću naći sama sistem taj neki koji meni odgovara...Znam da će sad sve ići dosta sporije ali ne bih si oprostila kad bi odustala na pola puta...to mi nekako baš tužna zamisao :(...Pa nismo ni uveli prave varijacije...i sve to...A osjećam se kao da se opraštamo :(...kao da ti misliš da si sa mnom završila :(...Nemoj me napuštati please...moram izdržati do kraja...Ljubim te...

Leyla hvala puuuuno... :blowkiss:...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
i dalje smo tu  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads