EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Depresija dovela do ogromnog povećanja kg, ista je prošla ali kg ostali :)  (Read 102836 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
mora sledeće nedelje otići, videćeš, samo nemoj da brljaš  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ok draga..javljaću se kad kriziram a nadam se to će biti rijetko...I da znaš danas sam dok sam radila cardio bila mokra potpuno i brže sam dosta vozila na steperu :yes:..a dok sam radila biciklo osjetila sam guzu da mi nekako reaguje na vožnju...ne znam može li ali ja sam kao osjetila da se nešto dešava  :rolleyes01:...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
mhm  :yes: al se ne možeš oslanjati na bicikli kad je reč o oblikovanju guze


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Naravno draga..tu su one moje vježbice sa strane  :lol:.....Zezam se naravno...za sad je glavni čučanj...iskorak će biti isto važan dok ga savladam  :yes:...


Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
čučanj savladan?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female
 
:lol: :lol:...ma jok...Nije loše ali može dosta bolje ali osjetim to fino kad radim  ;)..Rođak mi je danas nešto pričao i kaže ma ajd dobro je tebi kad sve znaš  :wow:..a ja se tamo pravim važna kako je najbolje da ti bude puls itd.....itd. ....:lol:...

A skuhala sam već leće za sutra  :crazy:...a baš mi nešto rekoh da to pripremim (ostavila sam bila preko noći da se natapa u vodi) a može to u fižideru da bude ...pa neka mi je spremno i tako je ukusno...Jedva čekam sutra a vjerujte 70 gr. bude jako solidna količina...Ja mislim da je leće ok  :wow:..

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Imam lijepe novosti  :wow:..Iščačkala sam mogućnost da idem na tae bo (nije čisto tae bo ali sve ću vam objasniti)...Morala bih putovati malo duže ali kako ja imam jako mnogo vremena mislim da je to izvodljivo...

Jako sam se obradovala toj mogućnosti ali ipak je upitno da li ću moći izdržati cijeli trening ipak je potrebna kondicija...ali moći ću se odmarati šta me briga i onako imam osjećaj da je sve to neka blaga varijanta aerobnog treninga ali mislim da će mi zbog osjećaja zadovoljstva jako dobro doći..:)...

Naravno potrebno mi je vaše mišljenje u vezi svega...Radi se o tome da se sedmično rade 3 treninga i to jednom pilates, jednom aerobic i jednom tae bo...Nije to mnogo ali mislim da bi mi uz ovaj trening koji sada praktikujem dobro došlo za skidanje kilograma...Ono što sam ja zamislila je da dane kad imam te grupne aerobne treninge, koji su popodne, ujutro odradim trening s opterećenjem a one dane kad radiom cardio solo radim kao i do sada ujutro na prazan stomak....Ne znam jesam li to skontala dobro ali ako mislite da nešto nije ok samo kažite...Ovo bih počela primjenjivati od 01.09.2011. znači nakon mjesec dana od kako sam uopšte počela da nešto radim  :rolleyes01:...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
to ti je previše aktivnosti, ako kreneš na to izbaci kardio u teretani


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline minka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Female

Ajoj draga :(...pa sviđa mi se i kad radim solo cardio  :rolleyes01:...please ajde Und da vidimo kako će to sve izgledati kad ja odem na taj trening...Ne znam zašto ali ja mislim da neće biti intenzivnog karaktera...posebno npr. kad je pilates..Pa nekad ja neću otići možda na sva tri treninga i tako to...Pa ubacim tad jedan dan trening cardio u teretani...ajde please reci da može...Da pokušam od 01.09. pa da vidimo na što će to ličiti...kako ću se osjećati i to sve..PLEASE...I ovako ja navodno treniram 6 puta sedmično al  u stvari odmorim ja pored tog jednog dana predviđenog za izležavanje..Pa da nađem neku kombinaciju opasnu  :lol: :lol: :lol:...?...Und znaš da ne radim ništa...osim tog početničkog treninga...da malo živnem...možda će mi brzo dosaditi ali možda mi bude zabavno :rolleyes01:?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ok, probaj  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads