EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mrsavljenje posle bolesti  (Read 8570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lucifer91

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #30 on: November 16, 2012, 01:22:48 PM »
Ako se smanjuju obimi to je to, nema tevi sta tu izgledati...

hehehe, hvala ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #31 on: November 16, 2012, 01:23:58 PM »
Nema na cemu, samo udaraj...  :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lucifer91

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #32 on: November 19, 2012, 02:01:43 AM »
88 kg, krenuo sa 94kg , mesec dana (plus 2x bolestan, po pet dana preskakao gym), e sada pošto će za mesec mesec ipo biti negde okej težina, sad mi recite...182 sam, da li je bolje da skinem do 72 i tek tada da krenem da se oblikujem, ili da stanem na 80 kg i onda da krenem sa definicijom :) unapred hvala :)) ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #33 on: November 19, 2012, 09:44:16 AM »
zavisi sta ostane od tebe prilikom skidanja..ako si tezak a mali obimi, onda skidaj jos..ako imas solidne obime za tvoju gradju, stani
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lucifer91

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #34 on: November 19, 2012, 04:05:55 PM »
zavisi sta ostane od tebe prilikom skidanja..ako si tezak a mali obimi, onda skidaj jos..ako imas solidne obime za tvoju gradju, stani

E ao prilike šta su to solidni, vizualno ili? :)

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #35 on: November 22, 2012, 11:49:49 AM »
EVO JA SAM SMTARO DA TREBAM I OVDE DA NAPISHEM POSHTO DO SAD NIJE NIKO. 

To sto su ti  obimi manji sa takvom ishranom koja je dosta losha i neozbiljna, znachi da si izbacio VODU  i usput izgubio i dragocene za tebe PREKO POTREBNE MISHICE. 

Narocito kolicina proteina koja je mala, zatim njegova vecera koja se sastoji od voca i domaceg sira( katastrofa) i taj jogurt shto pije i josh pavlaka...To odmah mozesh da izbacish iz ishrane a narochito to voce i domaci sir u POSLEDNJEM OBROKU. A kalorije tek ja mislim da si u deficitu jedno 1000 + kalorija narocito sa tolikim kardiom koji forsirash sto itekako nije dobro.

evo ti link pa pogledaj od  1:10:18 do 1:29:30 sve je detaljnoo objashnjeno kako i sta se desava sa metabolizmom ako je ishrana losa . I sta treba da radis.




Jedino protein uzimaj 2g-(2.5 g maximaln)o po kilogramu tezine. Protein je MUST kako on kaze u videu i za skidanje sala i za izgradnju mishica. Ti moras da unosih proteine ako nista drugo nego da odrzish i to shto imash malo mishica. A bolje je da povecash unos ( ja bi za tebe 2.5g po kg tezine,  ali nemoj naglo poshto si tek pocheo..pochni sa 1.8-2 g po kilogramu) pa da i izgradish mishic koji je najbolji sagorevac masti i pokretach metabolizma.Uostalom sve je objashnjeno u snimku poshto te mrzi da citash o tome a ja ne razumem zashto JER TO JE TVOJE TELO I TVOJE ZDRAVLJE ..i ako za to necesh ti da se maximalno potrudish nece niko.

Morash mnogo ozbiljnije da shvatish vaznost ishrane ako hocesh neshto na dobro da izadje.

Pa da sad sam malo bolje procitao..sa 94 kilograma na 88 za mesec dana. U TEORIJI NEMOGUCE  a kamoli sa takvom ishranom. .. Evo ti onda primer ishrane.

Obrok 1 – 70-80g ovsenih pahuljica( ako ne volish ovsene mozesh krompir kuvani 200-300 grama, mozesh i kachamak da napravish od 3-4 kashike kukuruznog brashna) sa 2dl mleka ili jogurta(gledaj da bude mleko bez laktoze i sa manjim procentom masti. takodje i za jogurt) + 4-5 belanaca + salata sa kasikom maslinovog ulja ( nadji ekstradevicansko cedjeno ne ono za przenje) mozesh i laneno ulje

Trening  recimo

Obrok 2 –200gr belog mesa, 100g pirinca + salata
Obrok 3 – 150 gr riba + salata
Obrok 4 - 200gr belog mesa + salata + kasika maslinovog ulja
Obrok 5 – 200-250gr ella sira + kasika maslinovog

I pij puno vode..3-5 litara.. ali ne da se nalivash nego flashica pored sebe i pijuckaj stalno po malo.
« Last Edit: November 22, 2012, 01:01:59 PM by nikola1992 »
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline Lucifer91

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Mrsavljenje posle bolesti
« Reply #36 on: December 15, 2012, 03:15:12 AM »
85 kg, 8/9 kg za Dva meseca :D  :clap:  :wow:  :lol: