EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: C.E.O -kreatin ester orotate?  (Read 19566 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
C.E.O -kreatin ester orotate?
« on: March 22, 2008, 07:17:14 PM »
Video sam ovo cudo u katalogu i kazu da je 4 puta jace od obicnog monohidrata. Da li je neko ovo probao?

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #1 on: March 24, 2008, 03:36:06 PM »
marketinski trik

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #2 on: March 24, 2008, 07:27:12 PM »
Nije trik vec cisto ako se neko zainteresuje (a razume se vise u tu hemiju od mene) da ode i pogleda ta jedinjenja i da na osnovu toga da neki valjan sud.

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #3 on: March 24, 2008, 10:34:16 PM »
kreatin je kreatin,nema tu govora svaki radi jednako.S time sto npr kod alkalyna dovoljna je doza od 3g da radi jer je stabilniji,sto sa monohidratom nije slucaj.A ovo je preskupo

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #4 on: March 24, 2008, 10:40:20 PM »
pojma nemam. Zato i pitam?

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #5 on: March 24, 2008, 10:49:12 PM »
kreatin je kreatin,nema tu govora svaki radi jednako.S time sto npr kod alkalyna dovoljna je doza od 3g da radi jer je stabilniji,sto sa monohidratom nije slucaj.A ovo je preskupo

ne bi se slozio da je svaki kreatin isti... (cak se i monohidrati drasticno razlikuju po kvalitetu, poredjenje univerzal i dymatize - ta 2 monohidratea ne mogu da se porede po kvalitetu u korist dymatiza) mozda tebi izgleda kao marketing, ali nije...
u kreatinima nove generacije su mesavine 3 ili vise vrsta kreatina sa jos nekim dodatcima... tako da monohidrat i (opet se vatam za) horse ne mogu da se porede... i takodje ne mozes da poredis monohidrat koji samo cepa vodu u misice, a noci kreatini to ne rade u tolikim kolicinama a imas mnogo vise snage i pumpe.

C.E.O - kreatin ester orotate nisam probao, ali verovatno je dobar cim toliko kosta... ali ne mogu da pricam o njemu kada nisam osetio to u svom organizmu!

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #6 on: March 24, 2008, 10:52:25 PM »
Ja sam otprilike resio da ga uzmem. Mozda se jos izbacim za Skin bursting stak, pa da ide sve u kompletu.

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #7 on: March 24, 2008, 10:53:49 PM »
ne bi se slozio da je svaki kreatin isti... (cak se i monohidrati drasticno razlikuju po kvalitetu, poredjenje univerzal i dymatize - ta 2 monohidratea ne mogu da se porede po kvalitetu u korist dymatiza) mozda tebi izgleda kao marketing, ali nije...
u kreatinima nove generacije su mesavine 3 ili vise vrsta kreatina sa jos nekim dodatcima... tako da monohidrat i (opet se vatam za) horse ne mogu da se porede... i takodje ne mozes da poredis monohidrat koji samo cepa vodu u misice, a noci kreatini to ne rade u tolikim kolicinama a imas mnogo vise snage i pumpe.

C.E.O - kreatin ester orotate nisam probao, ali verovatno je dobar cim toliko kosta... ali ne mogu da pricam o njemu kada nisam osetio to u svom organizmu!

Nisi probao,pocetnik si a ipak te to ne sprijecava da filozofiras.Evo zasto ja ne volim forume svako moze pametovati. :wallbash1: Usput sve sto je skupo ne mora biti dobro!!!
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline Tanatos

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Male
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #8 on: March 24, 2008, 10:56:32 PM »
A ti Malojaci jesi li ga probao?

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: C.E.O -kreatin ester orotate?
« Reply #9 on: March 24, 2008, 11:01:31 PM »
Probao sam monohidrat i djeluje.Kila je nesto oko 25 eura i zivio.Pusti te marketinske fazone tipa 3 vrste kreatina,bolje se iskoristavaju bla,bla,bla.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...