EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: CEE + Supercharge od Labrade  (Read 13846 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
CEE + Supercharge od Labrade
« on: February 22, 2007, 10:25:11 PM »




Je neko probao ova 2 suplementa?

Ja sam ih kupio ovaj tjedan i danas sam ih uzeo.
2 tablete crealeana2 i 1 mjerica Supercharge-a prije treninga i 2 tablete crealeana2 nakon treninga...+ naravno glukoza, whey, glutamin...
i moram priznat da djeluje.

Porast snage je ocit :) zbog supercharge-a



Offline frenky

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
  • Sculpting the masterpiece
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #1 on: February 24, 2007, 02:10:38 PM »
ja sam koristio tu kombinaciju...i moram priznat da i nije tako losa...al malo preskupa... ;)
Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #2 on: April 07, 2007, 09:29:21 AM »
Radim u radnji sa suplentima imam povratne informacije i vise su nego dobre.
Licno nisam probao tu kombinaciju ali sigurno tvrdim da i jedan i drugi proizvod rade...
Super charge odlican pre treninga dosta daje na snazi...
Sta da kazem ko moze da ga priusti neka proba...
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #3 on: April 29, 2007, 01:10:50 AM »
PRE SKUPO!!


Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #4 on: April 30, 2007, 02:44:55 PM »
U subotu na BIHAC OPENU 2007 sam pricao sa jednim takmicarom iz Hrvatske kaze da je koristio tu kombinaciju i da je prezadovoljan.Dosta snage i pumpinga...E sad i on kaze da je malo cijena....Ali kaze da ce uzeti i BioTechov Creatine Ethyl ester  uz Super charge kaze da je dobar.Sad jedan momak je kod mene uzimao vec dva puta ethyl ester od Biotecha i on kaze da je dobar jedino mu je ukus malo gadan.5g pre treninga 30MIN I 5g poslije treninga..
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #5 on: May 01, 2007, 11:02:51 PM »
ja pijem super charge od labrade trenutno i mogu da kazem da je obicno smece ako smijem da se ovako izrazim,puno para ali nista ne daje barem meni,i ovaj creatin ethyl ester isto tako sam probao 0 bodova ,,cak sam poduplao doze sa super chargeom i nista bezveze,,,,,, :director:

Offline frenky

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
  • Sculpting the masterpiece
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #6 on: May 02, 2007, 05:51:15 PM »
ja pijem super charge od labrade trenutno i mogu da kazem da je obicno smece ako smijem da se ovako izrazim,puno para ali nista ne daje barem meni,i ovaj creatin ethyl ester isto tako sam probao 0 bodova ,,cak sam poduplao doze sa super chargeom i nista bezveze,,,,,, :director:


a ti  si ocekivao sto konkretno od toga..... :hmm:

i daj mi reci kako si to uzimao...na pun zeludac ili prazan,i kad si to uzimao prije treninga poslije treninga...

jer mi je to malo cudno sto si izjavio jer svi ljudi s kojima sam pricao ,a koriste ovu kombinaciju kazu da fino radi ,sto i sam mogu potvrditi...

Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #7 on: May 02, 2007, 11:58:22 PM »
Ja sam ocekivao da mi da pump misicima,i snagu,,pio sam ga prije treninga nekad na prazan nekad poslje jela,,evo bas sam danas iskrenuo duplu dozu prije treninga pa opet nista,uzimao sam i poslje treniga,,cak sam probao eto cisto iz zafrkanscije da popijem duplu dozu prije spavanja cisto da oprobam sta ce biti ,pa sam zaspao ko klada,ovo nisu lazi,za ove pare stvarno ne vidim isplativost,i taj creatin obicno je uzimanje para,,50 maraka 120 tableta,,,

Offline frenky

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
  • Sculpting the masterpiece
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #8 on: May 03, 2007, 12:22:31 AM »
gle iskreno cudno mi je to sto govoris..da se razumijemo ovo je prva stvar koju sam osjetio da stvarno radi,a da je dozvoljena... ;)
full dobar osjecaj lagano te razbudi pogotovo kad sa posla dodes strgan ,a moras odraditi trening ,dobar osjecaj napumpanosti i malo ti da na izdrzljivosti..kao stimulator za trening je cisto dobar...

al prije svega to se pije na prazan zeludac oko 15-30 minuta prije treninga...prazan znaci da ti je zadnji obrok bio bar 1,30 minuta prije nego sto to popijes...

nadam se da ovo nisi shvatio ko napad na tebe,cisto razmjena informacija... :)

Balls-to-the-wall training. You sweat. You push. It hurts. In here, there's no room for crybabies, no place for talking trash. Just raw lifting. This is real deal......

Offline hawk

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 188
  • Gender: Male
  • nemam para ni za proteina a po ulici svuda heroina
Odg: CEE + Supercharge od Labrade
« Reply #9 on: May 03, 2007, 08:18:16 AM »
ja sam negdje procitao da je to suplement odma ispod aas,,ali puno para a nista posebno,,,stvarno nista ne osjetim barem na sebi,za te pare bolje je nesto drugo kupiti kod nas kosta 115 maraka,to je previse za takvu stvar,pozz