EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: GAINERI  (Read 200991 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Darko_Dmc

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
  • Never give up, be the best u can be
Odg: GAINERI
« Reply #580 on: April 28, 2013, 10:13:34 PM »
Jedan moj poznanik je popio 5kg mass 20 gainer(a) za 40ak dana uopšte mu nije pomoglo.
on je ektomorf ima problema da nabaci kg ( sad mozda je u pitanju ishrana da se nije hranio bolje i spomenu mi je da ima brz metabolizam )  zao mi ga je plašim se da če da povuče na anoreksiju.
lik je visok 185 a ima 60ak kg.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: GAINERI
« Reply #581 on: April 28, 2013, 10:17:56 PM »
Verovatno skoro nista ne jede, nema to veze sa metabolizmom, vecina ljudi koji su toliko mrsavi nista ne jedu.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: GAINERI
« Reply #582 on: April 29, 2013, 08:25:32 AM »
Jedan moj poznanik je popio 5kg mass 20 gainer(a) za 40ak dana uopšte mu nije pomoglo.
on je ektomorf ima problema da nabaci kg ( sad mozda je u pitanju ishrana da se nije hranio bolje i spomenu mi je da ima brz metabolizam )  zao mi ga je plašim se da če da povuče na anoreksiju.
lik je visok 185 a ima 60ak kg.
taj geiner je inace los,mnogo praha u dozin a nista unutra.inace taj gainer je trebao da popije za oko 20 dana
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: GAINERI
« Reply #583 on: April 29, 2013, 08:29:27 AM »
Verovatno skoro nista ne jede, nema to veze sa metabolizmom, vecina ljudi koji su toliko mrsavi nista ne jedu.
Amen i aleluja...

Neka jede i junk i neka unosi preko 3500 kcal i vjezba kao konj i krenuce rasti, naravno neka unosi 2-2.5 gr proteina po kg tezine uz gore nabrojano...dzaba cak i gainer ako se ne jede kako treba...

Sto kaze Beck pojedete jednu jafu i pola litre kole i to vam je obrok od kojeg "ne mozete da disete" i onda ocekujete da cete rasti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Kicker

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: GAINERI
« Reply #584 on: May 02, 2013, 04:19:52 AM »
Jedno pitanje... Visok sam 172 cm tezak 67 kg i treniram kik boks. Treninge imam 5 puta nedeljno. Cilj mi je da povecam misicnu masu i da izadjem na preko 70 kg. Da li bi mi gainer pomogao i koji mi preporucujete. Inace imam jako brz metabolizam i na ovoj kilazi sam vec 2 godine.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: GAINERI
« Reply #585 on: May 02, 2013, 09:57:37 AM »
Jedno pitanje... Visok sam 172 cm tezak 67 kg i treniram kik boks. Treninge imam 5 puta nedeljno. Cilj mi je da povecam misicnu masu i da izadjem na preko 70 kg. Da li bi mi gainer pomogao i koji mi preporucujete. Inace imam jako brz metabolizam i na ovoj kilazi sam vec 2 godine.


Verovatno skoro nista ne jede, nema to veze sa metabolizmom, vecina ljudi koji su toliko mrsavi nista ne jedu.
Amen i aleluja...

Neka jede i junk i neka unosi preko 3500 kcal i vjezba kao konj i krenuce rasti, naravno neka unosi 2-2.5 gr proteina po kg tezine uz gore nabrojano...dzaba cak i gainer ako se ne jede kako treba...

Sto kaze Beck pojedete jednu jafu i pola litre kole i to vam je obrok od kojeg "ne mozete da disete" i onda ocekujete da cete rasti...

Offline Darko_Dmc

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
  • Never give up, be the best u can be
Odg: GAINERI
« Reply #586 on: May 13, 2013, 02:53:15 PM »
hocu da kupim ovaj gainer pa me interesuje da li je dobar i za koliko dana treba da se popije on?
i kako se pije ( pre treninga , posle treninga , koliko merica dnevno itd,itd )    :)

Hvala unapred za odg.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: GAINERI
« Reply #587 on: May 13, 2013, 04:01:53 PM »
zavisi koji kupis, uglavnom veca pakovanja, traju oko mesec dana, piju se onoliko koliko treba kalorija kao dopuna
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Darko_Dmc

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Male
  • Never give up, be the best u can be
Odg: GAINERI
« Reply #588 on: May 13, 2013, 04:16:07 PM »
mislio sam na pakovanje od 2,3 kg zaboravio sam da napisem (ULT muscle juice) za 10 dana moze to da se popije :)  zajebem se i zaboravim da napisem koji gainer.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: GAINERI
« Reply #589 on: May 13, 2013, 04:34:09 PM »
5-7 dana
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap