EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: HORSE POWER  (Read 46063 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
HORSE POWER
« on: October 29, 2008, 12:18:42 PM »
uzeo sam si prije kojih pol mjeseca HP i nikako da ga pocmem pit jer jos mi je ostalo obicnog cee-a

pa eto zanima me kakve je ko imo rezultate i koliko doze ste uzimali i kad ste ga pili

zahvaljujem unaprjed na odgovorima
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HORSE POWER
« Reply #1 on: October 29, 2008, 12:42:01 PM »
probao pre par dana.nevazno da li radi posao ili ne..
ali ne mogu da verujem da u 21. veku, neko moze da proizvede nesto  da je tako odvratnog ukusa, znaci onaj ukus puncha, jedva popijem.
osecaj kao kada operes zube nekom mentol pastom i pokusas da pijes cedivitu sok.
inace onaj svrab nije nista ne podnosljivo, fino pumpa itd..kao i svaki no..samo je pitanje sta ocekujes od njega..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #2 on: October 29, 2008, 03:47:20 PM »
ma ocekuje mda dobijem na snazi,ne toliko na kilazi i napumpanosti.

Cuj ja to pijem bez problema,ako mi bcaa nije odvartan pa nemoze ni ovo da mi se zgadi
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: HORSE POWER
« Reply #3 on: October 29, 2008, 03:56:40 PM »
pa dobices, definitivno, par ponavljanja u svakoj seriji, sa istom ili vecom tezinom..kao i da radis jace nesto sto nisi ranije..sada je pitanje kolika su tvoja ocekivanja..ja sam uglavnom ostao na istim kilazama ali sam promenio tehnike tako da ako sam ranije nesto se mucio sa nekim super setom, sada sam to lakse izgurao..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #4 on: October 29, 2008, 05:10:27 PM »
ma nista ekstremno,ali ne ocekujem da moze da mi radi vise od 10% bench i 15% cucanj.Premda ono ocekujem ako nista drugo porast u broju ponavljanja ako nista drugo.

Ono na benchu pravilno bb dizem 120 bez ikakvog varanja,s malim odstupanjima i petnajstak kg vise.Prije sam radio powerlifterski i tada sam bio na kojih 155 kg ali stvarno nije mi pasalo pa sam se vratio na prvotni odnosno bb izvedbu.

Cucanj isto tako nemam pojma koliko mogu,za sada sam na 160kg,probavo bi i vise ali ne stane vise na sipku.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #5 on: October 29, 2008, 11:19:42 PM »
ja sam ga koristio,isto ko sto kaze Lazic, ukus nenormalno los, a da radi posao, pa i radi

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #6 on: October 29, 2008, 11:21:15 PM »
HP? Sine onaj fruit punch me nabedise da je bolji, prodao sam ga ortaku on ga voli, a onda sam sebi uzeo limunadu ukus, nije los, ali nije ni spec, probaj cell teck hardcore on je slican samo kao bolji, meni je za pumpanje bio bolji, za tezine ne znam bas, al verujem da je isti fazon, ja se nisam bas trudio da izbacujem sto vise, u 15 dana pijenja sam povecao dizanje za nekih 10kg na bencu sto nije spec jer mislim da sam bio tu pre preparata, takodje ima novi: "ISOMASS XTREME GAINER"
With a scientifically-formulated carbohydrate to protein ratio of 16:13 ISO-MASS is designed for you to gain serious muscle mass without the added fat deposits. ISO-MASS is formulated with a precise blend of time release proteins, complex carbohydrates, 7 types of creatine for muscle growth, 4 types of glutamine for muscle recovery, a complete vitamin premix for added mind/body functions, a healthy blend of 6 essential fatty acids to improve mind and body, a blend of 4 nitric oxide precursors to enhance vasodilation, a creatine precursor complex to increase the body's natural production of creatine, and an enzyme complex to increase njega nisam ni video, a ne pio, takodje dobra stvar su oni novi kreatini iz AMG-a kazu da ne navlace vodu tako da su bas za snagu, a cepis pride glutamin, bcaa i to je jace od PH ako pijes u istim kolicinama koje su u HP imas duze od mesec dana da koristis ako ne i vise...
U sustini ja sam za bilo sta sem HP-a, ukus me uglavnom odbija...a i rezultati nisu neki bar kod mene...
 :boxed:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #7 on: October 30, 2008, 09:08:03 AM »
misel hvala na trudu ali ja sam do sad i pio cee monohidrat,ali prije pol mjeseca sam kupio hp pa sad moram da ga pocmem koristit.

Gainere nebi nikad koristio a i ne treba mi(imam 99 kg na 180 visine sto mislim da je sasvim dobra kilaza),a cell teck i amg nemam za nabavit tako da...

Zatim sta sam tio pitat da ne zaboravim

Kako ste koristili hp(koje doze i koliko prije treninga,a koliko poslje i kako u dane netreniranja)


Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #8 on: October 30, 2008, 10:11:35 AM »
koje ste vi sad gluposti nalupali, amg suplementi,cee monohidrat,kreatin koji ne navlaci vodu.....lele batoo!

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: HORSE POWER
« Reply #9 on: October 30, 2008, 08:51:33 PM »
koje ste vi sad gluposti nalupali, amg suplementi,cee monohidrat,kreatin koji ne navlaci vodu.....lele batoo!

za amg suplimente ne znam kao sta sam reko nikad se nisam susreo s njima(nema di za nabavit),cee je moj naziv za kreatin i uvjek ga koristim,e i da nema kreatina koji ne navlaci vodu mislim stvarno ne kuzim ni ja tebe sta lupas
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....