EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NO proizvodi  (Read 241448 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: NO proizvodi
« Reply #40 on: March 05, 2009, 08:17:38 PM »
U strucnoj literaturi pise da vidljivost vena nema veze sa trenutnom napumpanoscu vec sa slojem sala iznad nih,dovovljo je i par milimetara i da da ne budu vidljive u ful-u.A treba znati da se svi pale na te vene a niko ne pomislja sta znaci imati problem sa prosirenim venama!Ljudi treba da shvate da ogromne vene i chvorici nisu normalna pojava,kada se kod nekoga jave takve pojave znaci da su mu slabi zidovi krvnih sudova a ne da je pod pumpom ili da je popio vanzemaljski NO reaktor i da je to od toga!Uzgred,ako su vene naduvene kao pogace zanima me sta je sa krvlju koja treba da je u misicima!?NO proizvodi nisu smisljeni da pumpaju vene nego misice!
Pozdrav
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #41 on: March 05, 2009, 10:14:28 PM »
ali ih prosiruju
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Stevie Ray Vaughan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
  • Gender: Male
  • GSP
Odg: NO proizvodi
« Reply #42 on: March 05, 2009, 11:24:53 PM »
Pa brate krv u svakom slucaju nema sanse da stoji u venama, krv u svakom trenutku mora da cirkulise telom, sem ako nisi mrtav

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #43 on: March 06, 2009, 12:12:14 AM »
Pa brate krv u svakom slucaju nema sanse da stoji u venama, krv u svakom trenutku mora da cirkulise telom, sem ako nisi mrtav

mora ali ne ko na autocesti
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline jedanjenick

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #44 on: March 06, 2009, 04:10:29 AM »
Btw, nisam mislio da dobijam vidljive vene od NO-a, ja vec imam do jaja izrazene vene po grudima i rukama. Ni ti sam mislio da dobijam nekakve cvorice...pu pu daleko bilo. Pitanje je bilo jednostavno: Jel se posle NO napumpanosti zadrzava taj definicija look koji si postigao ili se dobija onaj okruglasto-vodeno-balvanski izgled? Hvala

Offline jedanjenick

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #45 on: March 06, 2009, 04:15:21 AM »
* Jel se posle NO napumpanosti zadrzava taj definicija look koji si postigao ili se dobija onaj okruglasto-vodeno-balvanski izgled kao sa kreatinom?

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: NO proizvodi
« Reply #46 on: March 06, 2009, 06:49:21 AM »
U strucnoj literaturi pise da vidljivost vena nema veze sa trenutnom napumpanoscu vec sa slojem sala iznad nih,dovovljo je i par milimetara i da da ne budu vidljive u ful-u.A treba znati da se svi pale na te vene a niko ne pomislja sta znaci imati problem sa prosirenim venama!Ljudi treba da shvate da ogromne vene i chvorici nisu normalna pojava,kada se kod nekoga jave takve pojave znaci da su mu slabi zidovi krvnih sudova a ne da je pod pumpom ili da je popio vanzemaljski NO reaktor i da je to od toga!Uzgred,ako su vene naduvene kao pogace zanima me sta je sa krvlju koja treba da je u misicima!?NO proizvodi nisu smisljeni da pumpaju vene nego misice!
Pozdrav

bas o ovome ja i pricam...
Nije CILJ to sto drugi misle,"napumpati misice" u toku treninga putem No reakcije....
CILJ BI TREBALO DA BUDE...DA TU KRV KOJA JE MAXIMLANO DOVEDENA U MISIC ISKORISTII NA NAJBOLJI NACIN TJ PUTEM KRVI DOVESTI GRADIVNE MATERIJE U MISIC TOKOM TRENINGA..

ako tih gradivnih matreija nema ili ih ima u tragovima efekat moze da bude samo trenunutni o to je onda waste of money!!

o tome sam govrio celo vreme....
svaka forumla bilo kog rekatora mora da bude koncipirana tako da u sebi sadrzi gradivne matreije u optimalnom odnosu ...ako ih nema...jbg

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: NO proizvodi
« Reply #47 on: March 20, 2009, 11:28:20 AM »
A ima li neko iskustva sa NOX Pump-om? I kakva su? :)

Offline guga87

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 146
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #48 on: March 20, 2009, 12:10:55 PM »
bas o ovome ja i pricam...
Nije CILJ to sto drugi misle,"napumpati misice" u toku treninga putem No reakcije....
CILJ BI TREBALO DA BUDE...DA TU KRV KOJA JE MAXIMLANO DOVEDENA U MISIC ISKORISTII NA NAJBOLJI NACIN TJ PUTEM KRVI DOVESTI GRADIVNE MATERIJE U MISIC TOKOM TRENINGA..

ako tih gradivnih matreija nema ili ih ima u tragovima efekat moze da bude samo trenunutni o to je onda waste of money!!

o tome sam govrio celo vreme....
svaka forumla bilo kog rekatora mora da bude koncipirana tako da u sebi sadrzi gradivne matreije u optimalnom odnosu ...ako ih nema...jbg
znaci NO preparat treba da sadrzi protein za ugradnju u toku treninga,ako sam razumeo dobro???

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: NO proizvodi
« Reply #49 on: March 20, 2009, 12:14:41 PM »
znaci NO preparat treba da sadrzi protein za ugradnju u toku treninga,ako sam razumeo dobro???
Zasto da sadrzi?Razmutis whey,glutamin i BCAA i pijem tokom treninga.Kada se zavrsi opet isto sam doges recimo dozu glutamina i dodas kreatin,dex...
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!