EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NO proizvodi  (Read 242058 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #740 on: May 31, 2011, 09:21:19 PM »
Pa napisao je jednom ranije naturalni da ne sme secer pre kardija i tegova na defci jer lucis insulin a onda si propao :dunno:

mislim pitas stvarno cudna pitanja..to je isto kao i sto ako uneses P+F+C u obroku to je kraj price jer razumes masti+insulin =o'ma propala dijeta

a ti ako ne sledis kao i gomila drugih vernika ono sto ON pise   :crazy: :crazy:
  :wow: :wow:
Banovani
ajde molim te da ne izvrces reci ok?
ako sam napisao to(a mislim da je bila to rasprava na x3m,seceri pre treninga)onda se pricalo o malo vecoj kolicini UH pre treninga(dex,malto itd)
nisam dosao da se raspravljam,samo me malo nervira kada NAS spominjete,ali dobro borba za trziste:D
p.s ARTILJERIJA-bcaa,amino,glutamin,mono,leucin,beta itd(naravno ne mora sve ali nesto od toga)
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #741 on: May 31, 2011, 09:26:18 PM »
sirimo bzvz pricu...ja cu samo reci da sam vec 9-10 meseci bez pauze na kreatinu,sto ce reci dve mase i dve defke sam radio na taj nacin :) kao sto rekoh,nisam isao na 2% masti i dehidridanost kompletnu,jer jos jednom,mnogo dramite oko vode i navlacenja kao da ste dexteri dzeksoni.

druga stvar je sto ljudi uzimaju kreatin da "nabucaju masu" i da "napumpaju ruke" i slicne debilitete...KREATIN OBNAVLJA ATP,END OF STORY.Ako nekom navuce vodu a nije na 0% masti,nece ni primetiti.A ti se warlord slobodno zamajavaj pogotovo sto ne verujem da si probao.Jer ja pricam na licnom primeru a kreatin sam uzimao konstantno od 2006-e sa nekad kracim pauzama cisto jer nekad ne stignem kupiti. Dakle jednostavno razmisljajte o kredzi kao necemu sto vam daje vise energije itd na treningu,ne kao sredstvu koje se koristi na masi ili defci.Slican debilitet bi bilo reci da BCAA nemaju svrhu na masi.

no da ne offfujemo vise ...
ja licno izbacujem kreatin na defci,8 meseci sam na njemu i onda ga izbacim,ja se JAKO zalivam,sklon sam(9kg za 36 sati)5kg znam gore dole za jedan dan,tako da JA licno nisam za kreatin na defci,ali svi smo razliciti
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: NO proizvodi
« Reply #742 on: May 31, 2011, 09:30:35 PM »
nemoj tako emile.sto bi se ja preko njih..od ovih momaka retko ko je moj kupac..
igora uopste ne smatram konkurencijom na netu,  pogotovu sto smatram da ima dovoljno trzista za sve.
otvoreno je 150 novih online shopova i to meni ne odnosi kupce.to moze da ti dokaze moj prikazani bilans koji je za 100% veci u odnosu na predhodnu godinu.ako nije meni upuceno, onda zaboravi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #743 on: May 31, 2011, 09:36:30 PM »
sirimo bzvz pricu...ja cu samo reci da sam vec 9-10 meseci bez pauze na kreatinu,sto ce reci dve mase i dve defke sam radio na taj nacin :) kao sto rekoh,nisam isao na 2% masti i dehidridanost kompletnu,jer jos jednom,mnogo dramite oko vode i navlacenja kao da ste dexteri dzeksoni.

druga stvar je sto ljudi uzimaju kreatin da "nabucaju masu" i da "napumpaju ruke" i slicne debilitete...KREATIN OBNAVLJA ATP,END OF STORY.Ako nekom navuce vodu a nije na 0% masti,nece ni primetiti.A ti se warlord slobodno zamajavaj pogotovo sto ne verujem da si probao.Jer ja pricam na licnom primeru a kreatin sam uzimao konstantno od 2006-e sa nekad kracim pauzama cisto jer nekad ne stignem kupiti. Dakle jednostavno razmisljajte o kredzi kao necemu sto vam daje vise energije itd na treningu,ne kao sredstvu koje se koristi na masi ili defci.Slican debilitet bi bilo reci da BCAA nemaju svrhu na masi.

no da ne offfujemo vise ...

bcaa imaju svrhu i najbolje se osete na DIJETI..isto kao kada bi pricao da whey nema smisla ujutro uz ovsene...pazi..ima..ali mu je primerna svrha posle treninga pa ako si sav u fullu sa supsima onda mozes i ujutro uz ovsene..nadam se da sam sada pojasnio ono u vezi bcaa posto vidim da se nekima mora crtati.Sta ne verujes da sam probao,i otkud znas sta sam ja probao ,se znamo?isto kao kada bi ja tebi rekao ja ne verujem da si ti to uzeo...mislim ... :crazy: samo cepaj kreatin na dijeti,ja necu

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #744 on: May 31, 2011, 11:24:42 PM »
bcaa imaju svrhu i najbolje se osete na DIJETI..isto kao kada bi pricao da <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> nema smisla ujutro uz ovsene...pazi..ima..ali mu je primerna svrha posle treninga pa ako si sav u fullu sa supsima onda mozes i ujutro uz ovsene..nadam se da sam sada pojasnio ono u vezi bcaa posto vidim da se nekima mora crtati.Sta ne verujes da sam probao,i otkud znas sta sam ja probao ,se znamo?isto kao kada bi ja tebi rekao ja ne verujem da si ti to uzeo...mislim ... :crazy: samo cepaj kreatin na dijeti,ja necu

kako se to osete BCAA?Koja je funkcija BCAA u organizmu?Samo cisto anti katabolicki ili MOOOOOOZDA ALI MOOOZDA jos neke bitne stvari?Ne znam,pitam strucnjaka.

Ne znam te licno,ali obicno kada ocenjujem necije znanje,uzmem pa prelistam tvoje dosadasnje postove i po tome bih mogao zakljuciti da stosta nisi probao i uradio....nisam ni ja neki metuzalem pa da sam u ovome 40god,ali veruj mi oko supsa sam probao vise toga od tebe u gomilu kombinacija veruj mi na rec  :yes: ili mozes bar citati neke moje ranije postove ako te ne mrzi i ne verujes sta sam i kako kombinovao oko supsa.Ovo sto ti meni pricas je kao da ja Lazicu kazem da blage nema kako kreatin radi a trenira deceniju duze od mene i sigurno je popio vise supsa od mene...


niko te ne tera da "cepas" kreatin na dijeti,samo sam rekao da je izjaviti da je on los na dijeti malo naglo,da se fino izrazim  :)
uostalom pitanje,jesi probao kreatin na diejti?Imas neke uporedne slike da vidim to ekstremno zalivanje? Ako moze neki off topic da se napravi i premeste ovi postovi,vec je dovoljno zbunjujuca ova tem NO i bez off-a.
Why so serious?

Offline Rackan

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #745 on: June 01, 2011, 12:10:43 AM »
Pa iz ovih par poslednjih stranica.., mogao sam doci do zakljucka (pored toga sto ste zaratovali) da za mene i nije NO, bas!?
Imam 93 kg i visok sam 185, na benchu mogu 120 kg, a propadanja 70, zgibova 25!!! A treniram 3 godine u prekidima, najduze bez prestanka 6 mjeseci, pa onda odprilike pauza 2-3 mjeseca i tako stalno! A uzimao sam kreatin, amino, gener, protein - nista vise od toga.., sad sam zelio uzet NO, je li to prerano za mene - s obzirom da sam amater ;)?!?!?!? HVALA

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #746 on: June 01, 2011, 12:41:11 AM »
Pa iz ovih par poslednjih stranica.., mogao sam doci do zakljucka (pored toga sto ste zaratovali) da za mene i nije NO, bas!?
Imam 93 kg i visok sam 185, na benchu mogu 120 kg, a propadanja 70, zgibova 25!!! A treniram 3 godine u prekidima, najduze bez prestanka 6 mjeseci, pa onda odprilike pauza 2-3 mjeseca i tako stalno! A uzimao sam kreatin, amino, gener, protein - nista vise od toga.., sad sam zelio uzet NO, je li to prerano za mene - s obzirom da sam amater ;)?!?!?!? HVALA

nije preterano,ali ne znam sta mislis dobiti od NO bez neke osnovne suplementacije :)


mozda cu malo grubo sad zazvucati,ali takodje mislim da je NO ok za ljude koji nisu preterano predani bodibildingu i tako vezbaju malo kampanjski,te bi im NO sluzio kao neka znaimljivost koja ce ih odrzati u treningu odredjeno vreme da im ne dosadi,jer pumpa dza bu kofein...kontam da ima dosta ljudi koji uzimaju zbog tig privremenih kozmetickih efekata i onda kad nestane "bruka" pumpa,nestane im i zelja za treningom...ako spadas u ovu grupu,samo napred sa NO.Bolje NO nego neke druge supstance koje isto uzimaju kampanjski da bi dva tri meseca imali zajeban soecaj na treningu,a mnogo su stetne.

Why so serious?

Offline warlord

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 215
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #747 on: June 01, 2011, 10:56:45 PM »
Quote
kako se to osete BCAA?Koja je funkcija BCAA u organizmu?Samo cisto anti katabolicki ili MOOOOOOZDA ALI MOOOZDA jos neke bitne stvari?Ne znam,pitam strucnjaka.

pa najbolje se osete na dijeti kao antikatabolikmada pospesuju i sintezu proteina,ne bi sada da pisem imas temu bcaa pa tamo procitaj ja ako nadjem linkovacu

Quote
ali veruj mi oko supsa sam probao vise toga od tebe u gomilu kombinacija veruj mi na rec

ne verujem,mozda da a verovatno ne,ja nemam toliko postova ali ako te neki sups zanima pitaj verovartno sam ga probao, ne prozivam te ali sam popio brdo suplemenata  i to bas dosta,a ono sto nisam probao to sam samo testirao,ovim zavrsavam ovaj off u NO reaktorima  ;)


Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #748 on: June 01, 2011, 11:07:04 PM »
i ja zavrsavam jer nemam zivaca dalje :lol: ko ima mozga,procitace dovde ispisano i sam ce zakljuciti
Why so serious?

Offline Rackan

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: NO proizvodi
« Reply #749 on: June 17, 2011, 09:51:37 PM »
Braco pomazite!!!  :hitself: :hitself: :hitself:
Uzeo sam Labradu - Super charge.., "ni da me takne"!!!
Znaci, ne osjecam nista sto bi mogao okarakterisati kao pozitivno, samo nocu ne mogu da spavam i imam glavobolju!!!
Molim hitno za savjete!!!