EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje o cell masu i jos ponesto  (Read 41527 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #10 on: June 29, 2009, 07:02:14 PM »
pa u tome sto neces osetiti na toj razini treninga neke razlike..to bih mozda mogao, ja ,da osetim nesto..kada se ubijem, a pritom jedem kao da se spremam za takmicenje,pa da ima neki drugaciji efekat u odnosu na obicne kreatine i obicne glutamine
inace stoji da svaki kreatin transport je bolji nego obican kreatin..ali i kosta..
Ok razumem. Onda mi reci ovako..  Sta mi predlazes pored eas proteina da uzimam od kreatina i glutamina. Novac nije problem!!!! I zanima me kako da pijem shodno nacinu zivota koji cu da zivim. Sve gore ima da se ne ponavljam.

Offline warmaster

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Male
    • PCAxe
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #11 on: June 29, 2009, 07:38:14 PM »
Pa ako imas para idi na gornju kombinaciju :) Ne znam, meni licno ON Whey gold standard pri samom vrhu ponude ;) Ali sto se tice glutamina gledaj sto vecu kolicinu za manje pare da kupis ;)

Dymatize Elite Whey protein..
Ultimate Nutrition HORSE POWER..

Ishrana je stub svega..

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,9019.0.html

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #12 on: June 29, 2009, 08:49:03 PM »
Da vidimo sta ce Lazic da kaze za cellmass i mojim gabaritima. Rece da necu primetiti razliku ali mi niko ne kaze da li da ga kupim.... Nikako da dobijem odgovor na postavljena pitanja  :hitself: :hitself: :hitself:  ;) :rolleyes01:
pa u tome sto neces osetiti na toj razini treninga neke razlike..to bih mozda mogao, ja ,da osetim nesto..kada se ubijem, a pritom jedem kao da se spremam za takmicenje,pa da ima neki drugaciji efekat u odnosu na obicne kreatine i obicne glutamine
inace stoji da svaki kreatin transport je bolji nego obican kreatin..ali i kosta..
Ako bi uzeo cellmass kako da ga uzimam shodno nacinu zivota koji bi vodio. Za monohidrate vec znam ali za cellmas nisam do kraja pametan. Da li posle treninga i pre spavanja da ga pijem. Cellmass se uzima 8 sati pre treninga.  :lol: :lol: :lol: Cija dusa recimo da ustaje ujutru oko 2h da bi to pio. Sta bi mi predlozili

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #13 on: June 29, 2009, 08:56:53 PM »
mogao si kupiti i meni nesto ako ti pare nisu problem
ponestaje mi wheya  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline warmaster

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Male
    • PCAxe
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #14 on: June 29, 2009, 09:03:08 PM »
Da vidimo sta ce Lazic da kaze za cellmass i mojim gabaritima. Rece da necu primetiti razliku ali mi niko ne kaze da li da ga kupim.... Nikako da dobijem odgovor na postavljena pitanja  :hitself: :hitself: :hitself:  ;) :rolleyes01:Ako bi uzeo cellmass kako da ga uzimam shodno nacinu zivota koji bi vodio. Za monohidrate vec znam ali za cellmas nisam do kraja pametan. Da li posle treninga i pre spavanja da ga pijem. Cellmass se uzima 8 sati pre treninga.  :lol: :lol: :lol: Cija dusa recimo da ustaje ujutru oko 2h da bi to pio. Sta bi mi predlozili
Koliko znam na pakovanju pise upotreba :) Druze, ja bih isao na varijantu monohidrata, pa ako te radi, ostani na njemu, ako ne probaj cell...
I da, kupi nasem ponosnom vlasniku tj vlasnici kanticu Whey-a :)

Dymatize Elite Whey protein..
Ultimate Nutrition HORSE POWER..

Ishrana je stub svega..

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,9019.0.html

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #15 on: June 29, 2009, 09:58:26 PM »
Koliko znam na pakovanju pise upotreba :) Druze, ja bih isao na varijantu monohidrata, pa ako te radi, ostani na njemu, ako ne probaj cell...
I da, kupi nasem ponosnom vlasniku tj vlasnici kanticu Whey-a :)
ZA cellmass je sledece uputstvo. Piti dva puta dnevno. Ono sto je glavno jeste da se pije 8 sati pre treninga. Sad ti meni objasni ako bi trenirao od 10h izjutra trebao bih da ustajem kao ludak najveci i dapijem u 2h po noci. Ni za lekove od kojih mi zavisi zdravlje ne pijem tad a kamo li cellmass. Videcu uostalom ali najverovatnije cu da uzmem monohidrat. Sto se tice vlasnika i vlasnice i kme da kupim kantu proteina nisam razumeo, valjda nesam skolovala :P

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #16 on: June 30, 2009, 12:35:26 AM »
ZA cellmass je sledece uputstvo. Piti dva puta dnevno. Ono sto je glavno jeste da se pije 8 sati pre treninga. Sad ti meni objasni ako bi trenirao od 10h izjutra trebao bih da ustajem kao ludak najveci i dapijem u 2h po noci. Ni za lekove od kojih mi zavisi zdravlje ne pijem tad a kamo li cellmass. Videcu uostalom ali najverovatnije cu da uzmem monohidrat. Sto se tice vlasnika i vlasnice i kme da kupim kantu proteina nisam razumeo, valjda nesam skolovala :P


To je kreatin, mislim da on nema u sebi casovnik kakve god bile price ljudi iz bsna(a pricali su i o CEM3 tehnologiji koja btw ne postoji)...
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #17 on: June 30, 2009, 08:57:53 AM »

To je kreatin, mislim da on nema u sebi casovnik kakve god bile price ljudi iz bsna(a pricali su i o CEM3 tehnologiji koja btw ne postoji)...
I sta si ovim hteo da mi kazes?
Ajde odgovori mi na pitanje: Ako bi trenirao u 10h izjutra kada da pijem cellmass???

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #18 on: June 30, 2009, 11:11:29 AM »
1 mericu posle treninga i 1 mericu 5-6 sati posle?

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #19 on: June 30, 2009, 12:22:51 PM »
I sta si ovim hteo da mi kazes?
Ajde odgovori mi na pitanje: Ako bi trenirao u 10h izjutra kada da pijem cellmass???

popij prije spavanja npr
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.