EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje o cell masu i jos ponesto  (Read 41530 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Edo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #20 on: June 30, 2009, 12:41:23 PM »
Pa ako bi treniro u 10 ujutru + 6 sati = 16, to dodje 4 sata popijes tad i to je to za taj dan.Ja dok sam koristio popijem u 9:30 navece poslije teretane i ujutro kad ustanem oko pola sest na poso i to je nije neka frka sad.Kad ne treniras ujutro na prazan stomak,i onda nakon 12 sati ,nisam bas nesto siguran pogledaj naljepnicu sta pise.Nego ajde ti kreni sa Cell Mass i No Explode pa nam javi rezultate :)

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #21 on: June 30, 2009, 12:54:43 PM »
mogao bih i ja da se ukljucim ovde... :)
uzmi bre osnovno..whey.glutamin i monohidrat...na tebe ce obican kreatin dobro delovati prvi put jer ga do sada nisi koristio....whey uvek pij i posle treninga je obavezan...uostalom imas i pwm temu...samo sam hteo da ti kazem da je u tvom slucaju cellmass ne toliko potreban...

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #22 on: June 30, 2009, 01:52:02 PM »
Hvala na informaciji :clap:
Nego ajde ti kreni sa Cell Mass i No Explode pa nam javi rezultate :)
NO reaktori me ne zanimaju. Ne pijem suplementaciju da bi sa vecim opterecenjem podigao vec bb-om se bavim radi lepog oblikovanja tela. Malo si me prijatelju precenio. Nisam kao vecina "sabana" koji misle da No Explode-om mogu nesto da postignu. No dobro svako ima svoje.
mogao bih i ja da se ukljucim ovde... :)
uzmi bre osnovno..whey.glutamin i monohidrat...na tebe ce obican kreatin dobro delovati prvi put jer ga do sada nisi koristio....whey uvek pij i posle treninga je obavezan...uostalom imas i pwm temu...samo sam hteo da ti kazem da je u tvom slucaju cellmass ne toliko potreban...
Hvala na savetu. Samo mi reci koji kreatin da uzmem tj. sa kojim da krenem??? Novac kako sam rekao nije problem i zelim sebi kupiti dobar proizvod, zato se isavetujem sa ljudima kojiimaju iskustva a smatram da ih ovde na forumu ima. Smatrao sam da recimo cellmass moze biti dobra stvar ali izgleda da uspeha ima i u monohidratima sobzirom da sam pocetnik. Sto se tice pwm-a poznato mi je sta trebam i kako da radim. Dorucak ce mi se zasnivati na prostim secerima i ne bih uzimao protein posle dorucka vec bi u teretanu pa zatim kreatin glutamin i Eas-ov protein. Recite mi koliko glutamina da uzimam pre treninga a koliko posle i kako stalno pitam od kog proizvodjaca? Da li da se drzim onoga 5gr pre treninga 10gr posle i da li je to dovoljno ili da pijem i navece pred spavanje? :lol:

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #23 on: June 30, 2009, 02:04:48 PM »
od kreatina bih ti preporucio od firmi ON, labrada, Ultimate....
sad trnutno koristim od ON, mogu reci da sam zadovoljan...
ako imas kinte kupi i bcaa...
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #24 on: June 30, 2009, 02:11:02 PM »
glutamin je glutamin...nije tolko bitno koji proizvodjac...
ja uzimao sam od univresala i bioteka...
a sad uzimam od firme SNI i meni je dolican...dobro se muti..
samo nemoj uzimati od biotech... tesko se muti ostaju grudvice nevalja ni k....
ja uzimam 5gr pre 10 posle i 5 pred spavanje a nekad ubacim i 15g posle treninga...
sve zavisi od treninga ili dl sam na masi ili na defki...
kad sam na defki tad povecam unos glutamina....
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Edo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #25 on: June 30, 2009, 02:29:16 PM »
Ne znam stvarno kako izvuce takav zakljucak da sam nekog precjenio,nego samo samo reko da probas u komb sa no,kad vec kupujes da izvuces maximum,no dobro svako ima svoje vidjenje

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #26 on: June 30, 2009, 02:56:54 PM »
od kreatina bih ti preporucio od firmi ON, labrada, Ultimate....
sad trnutno koristim od ON, mogu reci da sam zadovoljan...
ako imas kinte kupi i bcaa...
Hvala na savetu. VIdecu sta cu da uzmem tacno. Definitivno da sam odustao od cellmass-a jer nema potrebe. Labradu koristio drug i kaze da je solidan od reagovao kako odreagovao mada on koristio vise puta razlicite pa i nije dobio neki specijalni efekat. Izabracu vec nesto. Pustam mozak da razmislja jos 10 do 15 dana i naravno da podelim misljenje i savete sa forumasima. Sto vise postova i od sto vise ljudi koristi. Izvucicu presek. ;)
Sto se tice bcaa eas-ov protein u sebi ima dovoljno toga tako za pocetak cu se drzati eas-ovog proteina. VIdecu koliko cu vremena biti u stanju da ga uzimam u kontinuitetu zbog finansija.  :) NEmam naftnu busotinu pa zbog toga.  :boxed:

glutamin je glutamin...nije tolko bitno koji proizvodjac...
ja uzimao sam od univresala i bioteka...
a sad uzimam od firme SNI i meni je dolican...dobro se muti..
samo nemoj uzimati od biotech... tesko se muti ostaju grudvice nevalja ni k....
ja uzimam 5gr pre 10 posle i 5 pred spavanje a nekad ubacim i 15g posle treninga...
sve zavisi od treninga ili dl sam na masi ili na defki...
kad sam na defki tad povecam unos glutamina....

RAzmisljao sam i ja nesto tako. 5gr pre treninga 10gr posle treninga i 5gr do 10gr pred spavanje. Ni sam ne znam  koliko je dovoljno ali videcu u hodu. Bitno da znam okvirne brojeve. Zahvaljujem na korisnim informacijama.

Ne znam stvarno kako izvuce takav zakljucak da sam nekog precjenio,nego samo samo reko da probas u komb sa no,kad vec kupujes da izvuces maximum,no dobro svako ima svoje vidjenje
Izvini ako sam te uvredio svojim postom ali licno smatram i to je moje ubedjene da mi pumpa nije potrebna. Idem lagano. Bitna mi je kvalitetna ishrtana i sve dolazi samo od sebe. Rad red i disciplina. Krivo mi sto se ne slikah decembra....  :bored: :bored: :bored: :bored:

No niko mi ne rece nista za aminokiseline koje bih uzimao posle popijene kutije proteina... Da li da uzimam aminokiseline ili da i dalje "heklam" sa proteinom? MOzda je bolje i jedno i drugo ali za sada ne mogu da izdvojim toliko kesa. Idemo polako.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #27 on: June 30, 2009, 03:15:31 PM »

No niko mi ne rece nista za aminokiseline koje bih uzimao posle popijene kutije proteina... Da li da uzimam aminokiseline ili da i dalje "heklam" sa proteinom? MOzda je bolje i jedno i drugo ali za sada ne mogu da izdvojim toliko kesa. Idemo polako.
i dalje uzimaj whey, to ti je isplativije i bolje...po mom misljenju...
kad zavrsis sa kreatinom.... pauziras jedno 20 do 30 dana pa nastavis dalje. ako nisi zadovoljan
kreatinom ili rezultatima, onda ubacis neki jaci creatin, mozda onaj sto si pito na
samom pocetku...
a whey uzimaj stalno posle treninga kao glavni sastav PWM..
a ostalo ako bude kinte...on ti je osnova... naravno uz njega glutamin i bcaa...ako se ima kesa :)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #28 on: June 30, 2009, 03:20:34 PM »
Izvini ako sam te uvredio svojim postom ali licno smatram i to je moje ubedjene da mi pumpa nije potrebna. Idem lagano. Bitna mi je kvalitetna ishrtana i sve dolazi samo od sebe. Rad red i disciplina.
 Idemo polako.
:clap: :yes:
netreba tebi jos nika pumpa... :lol:
niti kakav sad svemirski kreatin :lol:
drzi se ti osnove....
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #29 on: June 30, 2009, 03:21:27 PM »
i dalje uzimaj whey, to ti je isplativije i bolje...po mom misljenju...
kad zavrsis sa kreatinom.... pauziras jedno 20 do 30 dana pa nastavis dalje. ako nisi zadovoljan
kreatinom ili rezultatima, onda ubacis neki jaci creatin, mozda onaj sto si pito na
samom pocetku...
a whey uzimaj stalno posle treninga kao glavni sastav PWM..
a ostalo ako bude kinte...on ti je osnova... naravno uz njega glutamin i bcaa...ako se ima kesa :)
Hvala hvala, potrudicu se.... Videcemo kako ce na kraju ispasti. Skapirah da nema potrebe za nekim barem u pocetku jacim kreatinima jer ja niti se takmicim niti jurim ne znam sta. Da kad me lepsa polovina gleda zadrzi pogled na meni vise nego obicno  :lol: :lol: :lol: