EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plasmavol  (Read 8078 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Plasmavol
« on: March 02, 2009, 06:45:54 PM »
Nutrition Facts
Serving Size: 40g (approx 2 tablespoons)
Servings Per Container: 18 per box
Amount Per Serving % Daily Value* Total Calories 120 Sodium (sodium chloride) 51 mg 3.4%
Potassium (potassium chloride) 38 mg 3.7%
Total Carbohydrates 29 g 10%
Calcium (clacium chloride) 55 mg 3.7%
Glycerol 29 g
PLASMA-BLAST (Plasma Expanding Complex) Creatine glycerol ester, D-mannitol, Lime juice (fruit). 33.6 g
HYDRAMAX (Hyper Hydrating Complex) L-Taurine, L-Glutamine 2.5 g
WI-32 (Workout Intensity Complex) L-Tyrosine, Phosphatidylcholine, White willow extract (Salix alba) (bark). 1.7 g
*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
Other Ingredients: Glycerol-creatine sulfate, natural flavor, potassium sorbate, potassium benzoate, sucralose, acesulfame-potassium, lime oil, FD&C yellow#6.

Plasmavol. It's Bodybuilding's 1st Blood Plasma Expander. This revolutionary formula is so powerful, so fast, it can jack up your vascularity and deliver unprecedented pumps before you've banged out your first rep. It's not creatine. It's not nitric oxide. It's something completely new. From its exclusive PlasmaBlast Complex of mannitol and creatine glycerol ester to a lightning-quick liquid delivery system, Plasmavol creates a whole new class in bodybuilding science. It's the ultimate formula for reaching a professional level of vascularity, delivering awe-inspiring pumps and achieving a level of muscularity unheard of outside of the pros.



http://www.nxlabs.com/products/plasmavol
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plasmavol
« Reply #1 on: March 02, 2009, 06:46:36 PM »
poprilicno se podigla prasina oko ovog preparata, googlajte malo pa da cujem misljenja..  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Plasmavol
« Reply #2 on: March 02, 2009, 10:04:46 PM »
po toem sta sma naso na googlu stvarno je mocno,ali trebo bi probat
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Plasmavol
« Reply #3 on: March 02, 2009, 11:41:53 PM »
Previše toga je unutra napucano, tako da uopće ne mogu niti probati zamisliti kako to radi, definitivno treba probati...
Mada mi ta čitava priča o povećanju vaskularnosti tj. krvinh žila ne drži vodu. Možda zato što ne razumijem na koji način bi ta stvar trebala raditi... Uglavnom, živi bili pa vidjeli  :dunno:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Plasmavol
« Reply #4 on: March 03, 2009, 11:13:28 AM »
Pa standardno je da prozivodjach nakenja kako je to extra new brand, ultra mega giga extra proizvod od kojeg ces za mjesec dana dobiti 100 kila ciste misicne mase i bla bla bla....

Btw djeluje interesantno, ali mene kao pocetnika vjerovatno sve radi tako da je bolje da neko iskusniji ko je probao iznese svoje mishljenje...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plasmavol
« Reply #5 on: March 21, 2009, 08:44:21 PM »
danas sam imao priliku da probam ovaj proizvod i iznecu vam svoje licno misljenje


sastav:u prvom postu ,stim da ja imam pakovanje za 9 treninga
dozer:malo sam se zbunio u pocetku, ima podelu na 5 i 15 gr a ovde kaze da se sipa 2 kasike, ja sam stavio ta dva dozera u casu vode
ukus:ima ukus sirupa limuna, malo kiselo,slatko i gorko,kada se razmuti moze da se pije
efekat:pumpa-ok,sto bi rekli mladi -radi  :lol:
vaskularnost -je super, ja sam inace pun vena, pa je ovo jos pojacalo efekat.
motivacija-hm mene slabo motivisu ovakvi proizvodi, uglavnom se smorim
snaga-namerno sam pauzirao par dana od drugih no proizvoda da bi postigao pravi efekat ovog.
subotom vezbam najduze, oko 2,5 h jer ne vezbam u nedelju i ponedeljak i uspeo je da isprati moj ritam vezbanja, tezine su bile hardcore
i dalje me drzi pumpa i mogao sam jos da vezbam ali bi usao u teski katabolizam
izdrzljivost-ono sto je primetnije je, da sam kardio odradio malo jace..za 12 minuta sam potrosio 350 kalorija, ko je koristio tehnogym stepere od 12 stepeni na programu 12 minuta, ja sam radio 8 minuta na 11 stepenu a 4 minuta na 12..
tu sam se zeznuo jer su mi se butine ukocile i otekle kao da sam radio noge  :hitself:
tako da cu definitivno ovo preporucivati ostalim sportistima, jer im je dosta skupo da koriste druge no proizvode.
kolicina:360 gr
cena:od 2000-2400 din
mana:traje od 9-12 treninga

zakljucak: odlican proizvod za one koji ne mogu da odvajaju od 4000-6000 din za neki no koji traje od 18-30 dana.
radi ok , kao i svaki drugi no koji sam probao, ali, uvek ,kazem da ovo moze biti neka 3-4 stavka na vasem spisku suplementacije
pa ko moze da priusti sebi , neka izvoli..

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Plasmavol
« Reply #6 on: March 21, 2009, 10:08:02 PM »
Fino zvuci, samo nisam najbolje skapirao dozu. Stavio si 20gr za jednu dozu (po jedan od svake merice) ili 40gr? Mada s obzirom da kazes da traje 10tak treninga onda je verovatno 40.
A zanima me ta vaskularnost, jer se po tome razlikuje od drugih proizvoda, koliko je izrazena? I na kojim delovima tela najvise. Koliko se zadrzava posle uzimanja?

edit: tj. najveca razlika u odnosu na no proizvode je sto ima potpuno drugaciji princip rada :) Pa me interesuje koliko je i realno i tacno da preterano povecava razmenu hranljivih stvari u organizmu (to makar proturaju kao takvo)? Ili je to neka ne toliko bitna razlika cak i da pomaze u tome.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plasmavol
« Reply #7 on: March 21, 2009, 10:20:57 PM »
stavio sam te dve kasike.po kasikama je to 30 gr a po proizvodjacu 40..videcu kada utrosim celo pakovanje koliko na kraju ispada
ja sam ionako vaskularan, ali npr ako se neka vena nazirala, sada je bila izbacena, ne znam kako da ti objasnim
on bi trebao da ti kao i svaki no omoguci da nesto ubacis u misice..ovako te samo naduje..
sto se tice prometa, pijem nesto u toku treninga i napisacu za 10-ak dana kako se sve zavrsilo, jer ako to pomaze da se nesto ugradjuje , trebalo bi da bude bolje
napominjem da ja ne drzim nikakve dijete, radim varijacije ali na neki neobican nacin i relativno imam nizak bf za rekreativca koji je samo na suplementima.

znam sta reklamiraju, tako da taj deo nisam komentarisao, vec samo ono sto sada primecujem..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Plasmavol
« Reply #8 on: March 24, 2009, 05:49:22 PM »
Gde ima ovo da se kupi?
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Plasmavol
« Reply #9 on: March 24, 2009, 06:02:32 PM »
amg sport
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap