EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a  (Read 11270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alen92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« on: December 21, 2010, 07:10:01 PM »
Imam problem i bio bi vam zahvalan kada bi mi pomogli oni sto su imali iskustva sa takvim prozivodima.
U pitanju su NO Reaktori. Kupio sam Xpand i evo 10 doza sam popio. Prvi je reaktor koji koristim i iskreno mene xpand ili ne radi ili ne znam sta se desava. Pumpu ni ne osecam, snaga tu i tamo slaba razlika.
Inace problem se javlja sto posle treninga kada uzmem PWM tj 30gr wheya 15gr Glutamina i 20gr dextroze osecam kao potrebu da udahnem punim plucima a ne mogu, tj kao neko otezano disanje. Legnem da spavam i odspavam oko 10 sati i kada se probudim osecam umor iscrpljenost i neprijatan osecaj u predelu zadnjeg dela vrata. Ne znam da li na to utice taj Xpand ili nesto drugo je u pitanju?? :/
Bio sam kod lekara i pritisak sam izmerio 110 sa 80 mi je. Sutra idem da vadim krv. Medjutim znate sta lekari kazu kada im kazete da pijete suplemente. Svi lekari mi kazu do sada bolje decko pij prasak za ves nego to. ja iz postovanja precutim i pustim ih da K**aju

poz svima

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #1 on: December 21, 2010, 07:36:14 PM »
reci mi, koliko vremensi ga pijes pre treninga i u koliko vode..kada ti je poslednji obrok pre treninga
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alen92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #2 on: December 21, 2010, 08:16:52 PM »
sat ipo pre trening jedem. popijem ga pola sata pre treninga. i u toku treninga popijem litar ipo vode

Offline Alen92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #3 on: December 21, 2010, 08:44:54 PM »
pogresno sam procitao post. Mutim xpand u pun sejker. Oko 600,700ml vode.

Offline Grof of Milutovac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
    • KALEM DJORDJEVIC
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #4 on: December 21, 2010, 09:08:27 PM »
Ti popijes Xpand samo posle sat vremena? Mislim da to nije dovoljno vremena da se hrana svari i da zbog toga ne osecas reakciju Xpand-a. Probaj da popijes 2 sata posle jela, a nekih 15-20min pre treninga.

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #5 on: December 21, 2010, 09:25:09 PM »
Inace problem se javlja sto posle treninga kada uzmem PWM tj 30gr <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">wheya</a> 15gr Glutamina i 20gr dextroze osecam kao potrebu da udahnem punim plucima a ne mogu, tj kao neko otezano disanje. Legnem da spavam i odspavam oko 10 sati i kada se probudim osecam umor iscrpljenost i neprijatan osecaj u predelu zadnjeg dela vrata. Ne znam da li na to utice taj Xpand ili nesto drugo je u pitanju?? :/

Pa kako si se osjecao prije Xpand-a, jesi osjecao taj problem i prije, ako nisi probaj da prekines sa Xpand-om, mada mislim da je to tvoja psiha, a i svakako ces vaditi nalaze pa ces biti 100% siguran

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #6 on: December 21, 2010, 10:03:18 PM »
pomeri obrok 2 h pre treninga, a xpand popij 20 minuta pre treninga umuti ga u npr 150-200 ml vode i javi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Alen92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #7 on: December 21, 2010, 11:10:53 PM »
vazi ljudi hvala vam

Vlado ja sam napravio pauzu sa teretanom neko vreme posto se bavim i brazilskom jiu jitsom pa nisam imao vremena za teretanu par meseci vec sam se posvetio aktivno bjj-ci
I cim sam krenuo u teretanu Cepao sam sa xpandom. verovatno je sve u psihi. javicu sutra kad uradim rezultate sta su mi rekli. pozdrav

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #8 on: December 21, 2010, 11:25:04 PM »
Ja sam probao piti nekoliko no-reaktora i nisu mi nesto bas prijali, valjda zbog coffeina, stvore mi neku "nervozu", koja traje i poslje treninga, kazem opet, uradit ces sutra nalaze pa ces biti, miran, a Lazic je tu za savjet kako nesto uzimati, ako neko zna taj je, a imas i na forumu sve, samo citaj!

Offline Alen92

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u vezi Xpand xtreme pump-a
« Reply #9 on: December 21, 2010, 11:31:20 PM »
citam citam bas dosta. hvala vam. inace i ja se nekako osecam nervozno posle ovog xpanda nekako odsutno nervozno...
Imam samo jedno pitanje jos izuzev ovoga svega. pitanje se tice apetita. Ja imam mnogo veliki apetit.
Tipa prvi obrok pojedem oko 200gr ovsenih inace ne pijem ni mleko ni jogurt nego ih spremim u vreloj vodi i cepam i pojedem 3 belanca i 2 cela jaja. i posle toga pola sata prodje i opet sam gladan. tako posle svakog obroka. Jer postoji nesto sto ce pomoci da se barem malo smanji apetit?