EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savet.. unapred hvala :)  (Read 22880 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Savet.. unapred hvala :)
« on: February 05, 2008, 08:06:17 PM »
Evo ovako, imam 17 godina, visok sam 175 cm imam 61 kg sto je nedovoljno..
Tek nedelju dana treniram aktivno u teretani(s tim da sam i prosle godine radio ali mesec, dva..) i zanima me kako da nabacim masu, nekih 10-tak kg mozda i vise.. Poceo sam da krkam dobro, 4 obroka imam svaki dan i interesuje me misicna masa.. da li bih trebao da uzimam kreatin i proteine ili samo proteine ili moze i bez svega toga? Dobro bi mi dosao svaki savet.. hvala
Радиш због себе не због других!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #1 on: February 06, 2008, 12:15:35 AM »
sta jedes u ta 4 obroka..pretpostavljam da ides u skolu kako se tamo snalazis za klopu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #2 on: February 06, 2008, 01:28:26 AM »
Ne treba da uzimas creatin ako si tek poceo da treniras! Prvo regulisi ishranu i nacin treniranja pa tek onda razmisljaj o creatinu!!!!
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #3 on: February 06, 2008, 10:55:05 AM »
Hello :)
Dobro je sto si poceo da "dobro krkas" jer je to osnova..tek kada to regulises kreces sa dodatcima u ishrani u vidu suplemenata..
aj sad pisi sta ta 4 obroka sadrze,kako treniras-program..

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #4 on: February 06, 2008, 02:16:15 PM »
evo ovako, u skoli na velikom odmoru uzmem veliki sendvic, nekad burek, pljesku sve zavisi.. posle skole uzmem nesto mesnato ili slicno pre treninga(svaki drugi dan treniram, nekad i svaki), kad se vratim sa treninga rucam, tu spada sve sto se kuva ali uzmem i neko meso obavezno.. Veceram jaja, slaninu, pavlaku, mleko, sunku, sir..  ne sve zajedno naravno ali uglavnom te stvari nabrojane.. :) gledam da su mi sto jaci obroci.. pijem oligovit za jacanje ishrane, uzimam nesto voca a povrca malo.. isto izmedju  obroka uzmem nesto da gricnem ali to nije nista ozbiljno..

Sto se tice programa, savetovao sam se sa dosta drugova i rekli su mi da na pocetku radim sve moguce kako bi me sve upale misitja prosle, dobio sam upale od nogu do ruku i sad kad su prosle opet lakse treniram..
Treniram od nogu ka gore, trudim se da obuhvatim sve tokom jednog treninga.. Radim sprave uglavnom, 20 kg nekad vise.. Trbusnjake dosta.. Da li gresim ili ne nadam se da ce neko od vas da mi pomogne i da mi da neki koristan savet.. hvala  ;)
Радиш због себе не због других!

Offline Dymatize

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 160
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #5 on: February 06, 2008, 02:20:48 PM »
evo ovako, u skoli na velikom odmoru uzmem veliki sendvic, nekad burek, pljesku sve zavisi.. posle skole uzmem nesto mesnato ili slicno pre treninga(svaki drugi dan treniram, nekad i svaki), kad se vratim sa treninga rucam, tu spada sve sto se kuva ali uzmem i neko meso obavezno.. Veceram jaja, slaninu, pavlaku, mleko, sunku, sir..  ne sve zajedno ali uglavnom te stvari nabrojane.. gledam da su mi sto jaci obroci.. pijem oligovit za jacanje ishrane, uzimam nesto voca a povrca malo.. isto izmedju  obroka uzmem nesto da gricnem ali to nije nista ozbiljno..

Sto se tice programa, savetovao sam se sa dosta drugova i rekli su mi da na pocetku radim sve moguce kako bi me sve upale misitja prosle, dobio sam upale od nogu do ruku i sad lakse treniram..
Treniram od nogu ka gore, trudim se da obuhvatim sve tokom jednog treninga.. Radim sprave uglavnom, 20 kg nekad vise.. Trbusnjake dosta.. Da li gresim ili ne nadam se da ce neko od vas da mi pomogne i da mi da neki koristan savet.. hvala  ;)
uzmi pivski kvasac i pi, i pocni da jedes pirinac, nesto ne vidim da jedes ribu. jedi lososa on je dobar, al nije bas jeftin :)

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #6 on: February 06, 2008, 02:25:10 PM »
heh, sinoc sam jeo oslitj, a sto se tice pivskog kvasca uzimao sam u tabletama ali ne pijem vise.. pocetju ponovo! :) Pocetju i pirinac da jedem! :) Hvala na savetu  :thumbup1:
Радиш због себе не због других!

Offline Dymatize

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 160
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #7 on: February 06, 2008, 02:31:00 PM »
heh, sinoc sam jeo oslitj, a sto se tice pivskog kvasca uzimao sam u tabletama ali ne pijem vise.. pocetju ponovo! :) Pocetju i pirinac da jedem! :) Hvala na savetu  :thumbup1:
ma kakve tablete to baci. uzmi bipov ili macrobiotikin kvasac. a pirinac mozes da jedes u vidu sutlije, meni je nekako tako lakse.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #8 on: February 06, 2008, 02:32:06 PM »
pazi to sto si nabrojao gore da jedes je bezveze skroz :boxed: gomila masne hrane ti nece pomoci da se ugojis kako bi ti zeleo..imas na forumu kako bi trebao da se hranis.znaci visok unos proteina i Uh u tvom slucaju uz adekvatan trening..nemoj se trovati slaninom,pljeskavicama jer ces od toga imati vise sete nego koristi..
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline LukaSU

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 43
  • Gender: Male
Odg: Savet.. unapred hvala :)
« Reply #9 on: February 06, 2008, 02:39:23 PM »
Dymatize ok, tnx once more! :)

mr.perfect86 cenim tvoju kritiku! Nov sam na ovom forumu tako da jos nisam pregledao sve ali pregledacu..

nadam se da ce i Lazic i Tikica ostaviti koji savet  ;)
Радиш због себе не због других!