EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trbusni misici (stomak)  (Read 282556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #160 on: January 24, 2008, 01:01:52 AM »
Igore   :clap: , al decko nije nigde pomenuo salo kao problem
Should I stay, should I grow...

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #161 on: January 24, 2008, 01:11:35 AM »
mozda igor navodi uopsten primer :p

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #162 on: January 24, 2008, 02:04:29 AM »
mozda igor navodi uopsten primer :p
i ja kontam  :)

@Dragana: hm, mozda si lose shvatila, mislio sam na one skroz gore trbusne odma ispod grudi ;)
Ne verujem da su oni bas tako svima lepo razvijeni i najmanji problem  :boxed: Ja ih nikad nisam imao velike  :dunno: i bas mi se cini na slikama da ih puno ljudi ima manje od ostalih!
Ja sam inace zadovoljan dosta svojim trbusnim, imam super srednji i donji red(malo ih glupo oslovljavam ali kad ne znam strucnije  :blush: ) dok taj gornji uhhh  :pullhair:

Evo moj trening za trbusne, kontam da nije dobar nimalo jer je moja kreacija :p a i malo sam ogranicem posto vezbam kuci u podrumu ;)
-3x12 trbusnjaci sa podkolenicama podignutim na klupu, ledja na zemlji
-3x12 trbusnjaci najobicniji na zemlji
-3x12 cable crunch
-3x12 ono kad lezim na podu pa savijem ceo donji deo tela do glave, kolena podignem do glave
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #163 on: January 24, 2008, 02:06:32 AM »
I samo da napomenem da mi disanje i tehnika nisu problem, ustrebao sam to lepo.Mislim cim me zabole misici od 12 ponavljanja ;)
I bf mi je nizak ja mislim, nisam ga merio ali mrsav sam ja dosta :p
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #164 on: January 24, 2008, 02:31:28 AM »
oni i jesu manji od ostalih  :hitself: :hitself: :hitself:

Offline Dragana

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Female
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #165 on: January 24, 2008, 02:51:11 AM »
Manji su, naravno...
 
A da bi shvatila o cemu govoris i dali si si umislio te mikro trbusnjake, usla sam u tvoju galeriju.. i imas normalan stomak, ne zanovetaj  :lol:
Should I stay, should I grow...

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #166 on: January 24, 2008, 08:37:41 PM »
 :blush: Ok hvala :)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #167 on: March 10, 2008, 07:36:00 AM »
Jedan drug koji je jako dobro gradjen(trenira karate 7-8god) mi je rekao ovako...
Ako hoces trbusnjake, mozes da ih nabacis za nedelju dana...
Svaki dan radis po 1000 i za nedelju dana imas extra trbusnjake...
Ja ovo nikad nisam probao...Jer treba uraditi 1000 trbusnjaka, i nemam vremena za to...
Inace, on ima extra trbusnjake...
Jel neko nekad probao nesto ovako?
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #168 on: March 10, 2008, 08:01:23 AM »
reci drugu da ne lupa mnogo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Trbusni misici (stomak)
« Reply #169 on: March 10, 2008, 10:38:39 AM »
 :wow: ahhahahaha  :lol:  al ti izvaljuje drug, jbg sta ces svakakvih ces prica cuti :p ja bas volim da slusam drugove kad tako lupetaju a ja znam sve  :innocent:

Ako hoces trbusne smanjis bf da mogu da se vide da ih ne prekriva salo, i radis ih kao i svaku ostalu misicnu partiju.Od 12 ponavljanja ti mozes da crknes ako radis pravilno ;)

p.s.Inace ubuduce nikad ne slusaj te karatiste aikidiste i ostale borce jer svi oni ugl bar koliko ja znam imaju svoje teorije kao iz japanskih filmova tipa radis trbusnjake ceo dan pa te sutaju u stomak pa visis sa drveta itd  :lol:  :lol:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.