EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Meltdown RTD  (Read 5431 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kingstone

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Meltdown RTD
« on: January 26, 2013, 06:13:34 PM »
Kratko i jasno, zanima me vase misljenje o ovom sagorevacu. Znam da je meltdown jedan od najboljih sagorevaca trenutno (uz lipo 6x, verovatno i najbolji), ali su mi te glomazne tablete od uvek bile problem za gutanje. Jeste malo bolesno, al jbg, i kod doktora sam uvek trazio da mi pre prepise neke inekcije mesto kapsula, dok sam tablete zvakao...lol. :D Tako da sam se bas obradovao kad sam video da postoji ovako nesto (sagorevac u tecnoj fazi i to kakav...). Pa me zanima konkretno da li bih imao neka stetna dejstva, posto bi mi ovo bio prvi sagorevac, a i meltdown je poprilicno jak, sem ako ovaj tecan nije nesto slabiji, ali to vec ne znam...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Meltdown RTD
« Reply #1 on: January 26, 2013, 09:34:43 PM »
ne bi trebao da imas problem, slicna je formula kao kod kapsule, 1/2 boce 1-1,5 kapsula, znaci dnevna doza bi bila 1 boca.
koliko se secam meltdown ima supstance koji se nalaze na wada doping listi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kingstone

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Meltdown RTD
« Reply #2 on: January 27, 2013, 12:10:27 AM »
Pa sta bi to trebalo da mi govori sto su neke supstance na doping listi, nisam bas razumeo? Mislim ja nisam profesionalni sportista koji je u obavezi da radi redovno doping kontrole, samo me zanima da li bi bio potpuno bezbedan za koriscenje. Medjutim cim je neko zabranio neke od sastojaka sigurno da nisu pozeljne u ljudskom organizmu, ili ima neki drugi razlog...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Meltdown RTD
« Reply #3 on: January 27, 2013, 11:26:51 AM »
Pa sta bi to trebalo da mi govori sto su neke supstance na doping listi, nisam bas razumeo? Mislim ja nisam profesionalni sportista koji je u obavezi da radi redovno doping kontrole, samo me zanima da li bi bio potpuno bezbedan za koriscenje. Medjutim cim je neko zabranio neke od sastojaka sigurno da nisu pozeljne u ljudskom organizmu, ili ima neki drugi razlog...


Sve sto valja je na doping listi  :yes: Nece ti nista biti ne brini.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Meltdown RTD
« Reply #4 on: January 27, 2013, 05:50:18 PM »
Pa sta bi to trebalo da mi govori sto su neke supstance na doping listi, nisam bas razumeo? Mislim ja nisam profesionalni sportista koji je u obavezi da radi redovno doping kontrole, samo me zanima da li bi bio potpuno bezbedan za koriscenje. Medjutim cim je neko zabranio neke od sastojaka sigurno da nisu pozeljne u ljudskom organizmu, ili ima neki drugi razlog...
pa generalno trebas da se pridrzavas doze.ljudi imaju obicaj da misle sto vise to bolje..pa sami uzimaju koliko procene i naprave problem
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kingstone

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Meltdown RTD
« Reply #5 on: January 27, 2013, 10:29:38 PM »
Pa procitao sam da je preporucena doza pola flasice pre ili u toku treninga. Maksimalna doza je jedna flasica. A sta da radim kad ne treniram, da pijem i tad ili nema svrhe?

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Meltdown RTD
« Reply #6 on: February 14, 2013, 01:10:21 PM »
meni je meltdown sr.... tesko ni izbliza me nije uradio kao mitotropin,stim da na mitotropinu sam jeo i komplexne hidrate a kod ovog uglavnom ovsene mozda pre treninga i jako malo posle int.rize i naravno povrca.ali idalje je onaj najgori deo sto se trese kada trcis.meni licno ne odgovara ali nikako.sad sam uzeo eca pa se nadam rezultatu kao mitotropin ne zbog kicka nego da uradi posao.
po meni najbolji sagorevac koji i nema cak taj psiho efekat je mitotropin.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Meltdown RTD
« Reply #7 on: February 14, 2013, 01:28:11 PM »
toliko je bio dobar da su ga povukli i prestali sa prozivodnjom  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Meltdown RTD
« Reply #8 on: February 14, 2013, 01:35:52 PM »
pa u pravu si ali znam da ljudi kao ja cesto lutaju od jednog do drugog burnera samo jedno moje pozitivno iskustvo.