EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Estetska hirurgija  (Read 5398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kruv

  • Guest
Estetska hirurgija
« on: October 13, 2008, 03:04:35 AM »
Pozdrav svim forumasima :)
Koristio sam search, ali nisam naisao na ovakvu temu ...

Naime, ja sam jedan ne zadovoljan student.
Mozda ce Vam biti cudno sto ja pokrecem ovu temu ...
Mozda jer sam musko ...
Kako god ...

Na forum sam dosao kako bih se konsultovao sta da uradim sa viskom kilograma.
Uspesno sam prebrodio ovu muku, hvala Vam !  :clap:


Sada kada se pogledam u ogledali vidim sebe, mrsavog (kakav i zelim biti), sa svojom ruznom genetikom.
Ja bi voleo da vidim nesto drugo, a to ne vidim.

Ne vidim onaj izgled muskog modnog modela.
Vitko, uski kukovi, mrsav, 190cm visok.
Takvi ljudi su valjda retki, ili se ja samo tesim ? :)

Odmah da napomem da u mom slucaju ne moze pomoci BB (jer prosto se ne pronalazim, ne zamisljam sebe sa sirokim ramenima, krupnim rukama i vratom ...).  Sebi sam pomalo ekstreman sa 200cm visine i cesto sam se tako visok osecao kao da sam pao sa Marsa ... Male skolske stolice i klupe (malte ne istih dimenzija u srednjoj i osnovoj skoli), mali izbor odece i krojacica koja stalno tu nesto doradjuje (da ne ispadne da preuvelicavam, uvek mogu da odem do onih 7XL radnji, ali je tamo izbor suzen), itd itd ...
Sve to i podnosim pod izgovorom da je to pozeljno i nekim istrazivanjima gde je to stvarno i dokazano.

Ali, ono sto ne mogu podneti su moji kukovi.
Kao od neke porodilje su!
Znam, mnogi ce reci da bas i nije neki povod sa tako nesto, ali mi se i dalje vrti u glavi ta ideja, nekada, za koju godinu, kada budem bio zaposlen, odem konsultujem se, platim i probudim se srecniji :)

Kakva su vasa misljenja o ovakvom postupku ?

I sta konkrento (ako neko zna) operacija kukova podrazumeva ?

Hvala unapred, pomogli ste mi jednom, mozda budem srecan da se to desi i drugi put  :blowkiss:

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Estetska hirurgija
« Reply #1 on: October 13, 2008, 03:41:36 AM »
Takvo pitanje je toliko kompleksno da ja ne bih bio zadovoljan ni jednim odgovorom sem nekom ozbiljnom klinickom konsultacijom da li tako nesto moze i koliko kosta da se uradi i koliki rizik snosi.
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Rade

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Estetska hirurgija
« Reply #2 on: October 13, 2008, 09:31:09 PM »
tesko pitanje pravo da ti kazem....ja bi se konsultovao sa nekim doktorom ali mislim da to nije bas pametno raditi posto cackas oko kostiju....
Ne moras biti Mr.Olympia ali budi najbolji za sebe...