EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomagajteee:)))  (Read 62631 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #270 on: August 02, 2008, 09:48:06 AM »
sve je to do karaktera tj. sve je to na psihickoj bazi  :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #271 on: August 02, 2008, 11:29:21 AM »
Da,da Laki...ima logike...ali ja nekako imam osecaj da ce mi se sad i najmanji prekrsaj odmah zalepiti za nogice...bitno je da se ja ne mucim,ne cupam kosu niti imam krize za nekom hranom a kad sam uspela da uzivam u belom mesu onda je def sve moguce...i sve je u glavi:)
E Sale obradova me za one bombonice...uopste ne zvacem zvake,obozavam ih...cak su me svi i znali po mojim zelenim bombonicama...:)
E da vas pitam,posto mi sad vec ponestaje ideja za jelo,necu da je svaki dan isto,pocela sam malo da izmisljam...jel moze za dorucak,umesto pahuljica heljdini rezanci sa jogurtom...ne znam da l ste culi(kao zdravo je i moja mamica ih stalno kupuje) od integralnog heljdinog i psenicnog brasna...cini mi se da je to ok...prelijem sa malo jogurta...moze?trep,trep:)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #272 on: August 02, 2008, 12:50:19 PM »
kada te zanima da li nesto moze ili ne moze, lepo uzmes pa pogledas nutritivnu vrednost. koliko, secera, koliko masti, koliko ukupno kalorija, sta sadrzi od vitamina/minerala, koliki je glikemski indeks itd. onda uporedis sa preporucenom namirnicom i vidis da li je adekvatna zamena. ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #273 on: August 02, 2008, 04:50:50 PM »
Pa znam,uvek to i radim...ali na ovome ne pise nista sem toga,integralno heljdino i psenicno brasno,voda,so...zato i pitam...vi ipak znate mnogo vise i imate iskustva,pa nesto sto meni mozda zvuci bezazleno znacete ako nije...

Offline moj_dragi_BG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #274 on: August 02, 2008, 07:04:53 PM »
e mala da se nadovezem...
za 7 dana 2 kg manje i po 2 cm svugde...bilo je tu puno jogurta i "sve otprilike",a jos sam u "onim danima kad cekam" ... :crazy: tad mi inace uvek pokazuje vaga porast kilograma,zbog nadutosti i vide koju zadrzavam...videcemo u sl. petak...
zadovoljna....
a o varanju..odlucila sam da dan za vaganje bude petak,pa ako bude napretka dam sebi malu nagradu u vidu varanja :innocent:
juce smo izasli,popila sam dva martinija blanko i malo cipsa :blush:...malo vise da budem iskrena :blush:
svi u drustvu se odusevili cipsom i pitali se koji je...odem ja da pitam,kad ono nas chipsy :clap: :clap:
ja sva srecna,ajd reko' neka veze,danas varam i to uz chipsy :innocent:
a danas,odradila moj hitic od 30 min. i nastavila sa belim mesom,jos jaca i sigurnija u sebe..a oko mene pun isakusenja,ja ih pogledam  i nastavim..
drzi se mala

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #275 on: August 04, 2008, 12:30:22 AM »
Svaka cast draga nasa ;) samo ti ne odustaj...hvala na podrsci...
Uh... ja jedva preziveh vikend sa familijom,ima nas hiljadu i jos sve gurmani,skupili se pa sve same djakonijice...i jos poceli svi jao lepotica nasa kako je opet lepo smrsala,pa nemoj vise,onako si bila previse mrsava...i ja poklekla,ali samo na jedno parcence juce za rucak,rolovano belo sa pecurkama,nije strasno ali je rolovano u lisnato testo i verovatno sa uljem...ali ajd kao bio mi dan sa uh...pa sam sama sebi progledala kroz prste...ali nista vise...i evo danas opet po mom,oni njihove cevape,svinjski vrat,kobasice,torte i kolace a ja moje belo sa rostilja...tako da eto,prodje i jedno malo varanje a ja opet po starom...ali zato sam imala najbolji fitnes na svetu,mog malog prevaranta od 2god koji tetku voli najvise pa ona mora po ceo dan da jurca za i sa njim ...ma kakav Orbi,dusa moja mala smekerska me izmorila 3x vise :))
cmokim vas sve,eto mala ispovest;) pa sad opet lepo na miru da se vratim u stari kolosek...

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #276 on: August 04, 2008, 12:44:32 AM »
Svaka cast draga nasa ;) samo ti ne odustaj...hvala na podrsci...
Uh... ja jedva preziveh vikend sa familijom,ima nas hiljadu i jos sve gurmani,skupili se pa sve same djakonijice...i jos poceli svi jao lepotica nasa kako je opet lepo smrsala,pa nemoj vise,onako si bila previse mrsava...i ja poklekla,ali samo na jedno parcence juce za rucak,rolovano belo sa pecurkama,nije strasno ali je rolovano u lisnato testo i verovatno sa uljem...ali ajd kao bio mi dan sa uh...pa sam sama sebi progledala kroz prste...ali nista vise...i evo danas opet po mom,oni njihove cevape,svinjski vrat,kobasice,torte i kolace a ja moje belo sa rostilja...tako da eto,prodje i jedno malo varanje a ja opet po starom...ali zato sam imala najbolji fitnes na svetu,mog malog prevaranta od 2god koji tetku voli najvise pa ona mora po ceo dan da jurca za i sa njim ...ma kakav Orbi,dusa moja mala smekerska me izmorila 3x vise :))
cmokim vas sve,eto mala ispovest;) pa sad opet lepo na miru da se vratim u stari kolosek...

Nije strasno...  ;) 
Kako stojis sa kg? Nisam bas u toku...  :boxed:
« Last Edit: August 04, 2008, 02:37:59 PM by vuksa »

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #277 on: August 04, 2008, 10:49:30 AM »
a sa kilazom sam dosla do 66kg,spalo 5 ostalo jos 8...bice,bice lagano...
« Last Edit: August 04, 2008, 02:38:35 PM by vuksa »

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #278 on: August 04, 2008, 02:32:11 PM »
off je obrisan
al se nekad dobro jelo

Offline jedna mala

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 145
  • Gender: Female
Odg: pomagajteee:)))
« Reply #279 on: August 04, 2008, 02:57:48 PM »
Bravo za Vuksu...hvala:)