EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savrsena teretana  (Read 43736 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #40 on: September 22, 2007, 08:04:58 PM »
sve u svemu,savrsene teretane nema....a niko ne spominje cistocu u teretanama...to vam nije bitno?
Ja sam napisao higijena, svlačiona,sprave...manje više sve sadrže željezo ali i smrdljive svlacione i usere.... :pullhair: :blush:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Savrsena teretana
« Reply #41 on: September 22, 2007, 08:10:14 PM »
Ja sam napisao higijena, svlaciona,sprave...manje vise sve sadrze zeljezo ali i smrdljive svlacione i usere.... :pullhair: :blush:
ih,vidi,vidi...tako treba....

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #42 on: September 22, 2007, 08:15:58 PM »
ova gde imam naravno ima tuseve , sve je cisto pored trake stepera bajsa i tih stvari stoje i velike rolne sa papirom i nekim higijenskim sredstvom , pa je pozeljno od svakoga da obirse posle sebe :P a josh ima i sauna doduse u koju nikada nisam usao  niti imam zelju :) (negotivim te stvari, ako bas hocu da se preznojim radicu duzi HIIT)

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Savrsena teretana
« Reply #43 on: September 22, 2007, 08:18:11 PM »
Ova moja bivsa teretana je bila haos...legnes na benc klupu i gledas paucinu na plafonu...










Obavestenje: Ovu temu je uredio admin.
« Last Edit: September 24, 2007, 02:22:47 PM by Lazic »

Offline ZMAJ

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #44 on: September 23, 2007, 12:05:30 PM »
Savrsena teretana hmm da li tako nesto postoji kod nas? Mada ne mogu da se pozalim ja ne placam clanarinu posto mi je ortak predsednik sindikata tako da je meni ok. U sustini nije bitna unutrasnja dekoracija vec funkcionalnost i dobar izbor sprava. Jedina mana je sto je ova teretana prepuna nabedjenih likova koji samo "mlate" tegovima i misle da sve znaju  :hitself: a da bas pre neki dan jedan lik dok je skidao plocu sa sipke razbio drugom glavu  :crazy:.Baja je zavrsio sa 6 kopci pa recite zar to nije savrsena teretana dodjes odradis trening i jos dobijes gratis potres mozga??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #45 on: September 24, 2007, 10:49:58 AM »
pa nema cucnja ,nema leg presa ,pa reci mi sta ima molim te i kako to onda moze da se nazove teretanom ?
ted bitno je da ima ONO sto njoj treba i sta se sad ti bunis. tebi to ne treba pa ti nije zanimljivo.
over & out

Offline eva

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 41
  • Gender: Female
Odg: Savrsena teretana
« Reply #46 on: September 24, 2007, 11:17:59 AM »
Savrsena teretana hmm da li tako nesto postoji kod nas? Mada ne mogu da se pozalim ja ne placam clanarinu posto mi je ortak predsednik sindikata tako da je meni ok. U sustini nije bitna unutrasnja dekoracija vec funkcionalnost i dobar izbor sprava. Jedina mana je sto je ova teretana prepuna nabedjenih likova koji samo "mlate" tegovima i misle da sve znaju  :hitself: a da bas pre neki dan jedan lik dok je skidao plocu sa sipke razbio drugom glavu  :crazy:.Baja je zavrsio sa 6 kopci pa recite zar to nije savrsena teretana dodjes odradis trening i jos dobijes gratis potres mozga??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bas zbog ovog boldovanog i nema "savrsene" teretane - sorry (u grubom smislu, jer je kako se vidi iz postova, i to relativna stvar...)



Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Savrsena teretana
« Reply #47 on: September 24, 2007, 11:40:21 AM »
postoji savrsena teretana, ali ne kod nas. golds gym je stvarno vrh, pogotovo onaj na venice beach, imam neke fotke pa cu okaciti da vidite. imaju velik prostor, sve sprave i brdo tegova, sve moguce sipke(cak i one za striptizete), sve vrste kardio trenazera, dzakovi, pilates lopte, ekspanderi...instruktori su vrh, a da ne napominjemo ko sve tamo dolazi da vezba...i sve to zadovoljstvo kosta $ 30 mesecno, kad hoces i koliko hoces, pa vi vidite gde smo mi tu :hitself: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
over & out

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Savrsena teretana
« Reply #48 on: September 24, 2007, 01:30:19 PM »
daj slike da vidimo...bar da gledamo

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Savrsena teretana
« Reply #49 on: September 24, 2007, 02:22:12 PM »
kosuta necemo tako..znaci pricamo ono sto smo sigurni nije ovo trac, rekla kazala tema..znaci pricamo samo o teretanama koje smo posetili ili trenirali..




Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap