EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko organizovanja treninga  (Read 45773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline true star

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #10 on: January 11, 2008, 05:22:55 PM »
Hvala na brzim odgovorima,najjaci ste :clap:
Slazem se sto se tice coca cole light,ali ne pijem je puno,samo kad mi dodje zelja da mi se baaas pije...Nekako kontam da je manja steta da popijem casu light nego obicne :lol:
E sad pitanja..Koliki treba da mi bude proteinski unos,ja sam racunala 2g po kg i to za mene ispada 110g,ali vidim da ovde predlazete nesto vise.
Uh bih uglavnom unosila kroz integralni hleb,nekako mi to deluje kao najbolja opcija posto krompir i rizu ne volim.Smem li da mesam skrob sa vlaknima?
I da,kako se uklapaju mekinje u sve to?cula sam da su zdrave i uzimala bi ih danima kad imam najvise UH(2x ned),ali ne znam koliko i kad?
da li znas kako zelim da te nadjem.....

Offline Dijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 243
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #11 on: January 11, 2008, 06:27:16 PM »
Pocni sa 2g po kg, a kasnije povecavaj

Ne mesas skrob i vlakna u jednom obroku.

Probaj da ubacis i ovsene pahuljice kao izvor UH, nije ti bas dobro da sve bude iz hleba

Za mekinje vec ne znam  :rolleyes01:
Fabricando fit faber, age quod agis.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #12 on: January 11, 2008, 10:53:20 PM »
Kako ti uopste treniras da bi pomogli oko organizacije treninga?
koliko puta mozes da vezbas, najbolje bi bilo u teretani, ako ne onda improvizuj nesto kuci..
ako se secam ti vec radis neke tezine, znaci da si mozda fino utrenirana, pa mozes da se ozbiljnije bacis na vezbanje sto u teretani sto sa kardiom...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline true star

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #13 on: January 11, 2008, 11:28:11 PM »
Isla sam u teretanu,napravila sam pauzu od godinu dana.Za sada hodam na traci 3x nedeljno na prazan stomak,a kad se jos malo ubacim u formu,planiram da radim hiit.Inace,u teretanu bih isla 3x nedeljno(danima kad ne radim hiit) pa me zanima kako da podelim misicne partije.Ranije sam imala program:
-noge,grudi,biceps
-ledja
-noge,ramena,triceps
Koliko je to dobro?Koliko vezbi da radim za jednu misicnu grupu i koliko serija??Akcenat ocu da stavim na dupe,a gornji deo cisto malo da dobije na masi,ali nista znacajno.Dupe je prioritet :lol:
Heh,pre dok sam trenirala cinilo mi se da sve znam,ali sad sam shvatila da nije tako...
Lazicu :help:
da li znas kako zelim da te nadjem.....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #14 on: January 13, 2008, 12:25:57 PM »
Quote
Za sada hodam na traci 3x nedeljno na prazan stomak,a kad se jos malo ubacim u formu,planiram da radim hiit.
odlicno

Quote
Inace,u teretanu bih isla 3x nedeljno(danima kad ne radim hiit) pa me zanima kako da podelim misicne partije.
ako hoces da me poslusas..radi za pocetak kruzne treninge, dok ne preguras upale, i svaki drugi trening uz to, radi vezbe za zadnjicu , tako neki 5-7 treninga..posle cemo da napravimo program

jer ovde se polomim od pisanja, pa se neko ne pojavi..a veruj da sam na kraju snaga  :hitself:

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline true star

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #15 on: January 13, 2008, 08:29:08 PM »
Vazi,nema frke..Za sad ionako samo radim kardio,bolje je sve postepeno.. :blowkiss:
da li znas kako zelim da te nadjem.....

Offline true star

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #16 on: January 15, 2008, 03:15:33 PM »
Cao narode :blowkiss:
Evo i mene opet...Sa par novih pitanja...
Ovih dana se manje vise pridrzavam pravilne ishrane,jedino sto imam taj problem da je meni svega malo.Citam da druge devojke pisu da im je previse,da im sve izgleda kao da se 'tove',a ja kad saberem sve,ispadne mi za rucak 100g mesa,sto ja pojedem u 2 zalogaja.Jel to normalno?? :blush:
I drugo pitanje je da li je bolja mehanicka ili traka za trcanje na struju?Tnx :)
da li znas kako zelim da te nadjem.....

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #17 on: January 15, 2008, 03:31:29 PM »
na struju ali kosta ko djavo
pa jeste malo 100g mesa :) nase devojke ovde se obicno plase da jedu vise da se ne ugoje,ti ako mozes vise ,ti jedi i onda mozes jace sa tegovima
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline true star

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #18 on: January 16, 2008, 01:33:23 AM »
Ja imam mehanicku traku,pa zato pitam...Nadam se da ce i ona 'raditi posao' dovoljno dobro... :bored:
da li znas kako zelim da te nadjem.....

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko organizovanja treninga
« Reply #19 on: January 16, 2008, 01:49:10 AM »
Eh,svi cekamo sunce i lepse vreme...Tada nam traka za trcanje nece trebati...Kao sto sam vec ranije napisao,trcanje napolju je bolje 100 puta od bilo kakvih traka za trcanje. :yes:
A moram polako da se pripremam i za Beogradski maraton,blizi se 19 april.bice to moja 13-ta trka na 21,1 km.