EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: All in one trening  (Read 20991 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: All in one trening
« Reply #40 on: February 28, 2008, 02:39:27 PM »
Platjaj mu gorivo:D

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: All in one trening
« Reply #41 on: February 28, 2008, 03:22:52 PM »
haha, moze, moze, bas da vidim kolko sam u pravu ili kolko nisam, samo sto sam se sad razboleo, pa cim ozdravim cemo se izorganizovati, juce sam bolestan trenirao i to me je ubilo do kraja...

Offline gogi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
Odg: All in one trening
« Reply #42 on: February 28, 2008, 09:09:53 PM »
Znaci razboleo si se, ima da se idefinises bas kako treba   :evillaugh:
« Last Edit: February 29, 2008, 12:36:46 AM by Lazic »

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: All in one trening
« Reply #43 on: February 29, 2008, 12:36:27 AM »
haha, moze, moze, bas da vidim kolko sam u pravu ili kolko nisam, samo sto sam se sad razboleo, pa cim ozdravim cemo se izorganizovati, juce sam bolestan trenirao i to me je ubilo do kraja...
vidis da si vec malo i krivu..zasto ti je pao imunitet  :) a za trening sigurno ces biti u krivu..svi su do sada koji su vezbali samnom rekli da sam manijak  :hitself:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: All in one trening
« Reply #44 on: February 29, 2008, 12:48:02 AM »
Ajde da se organizujemo i da svi dodjemo kod cika Lakija na lekciju o treningu! Hehehe  :yes: :clap: :lol:
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: All in one trening
« Reply #45 on: February 29, 2008, 01:54:25 AM »
cela prica oko ovakvog nacina treniranja uopste ne treba da se zaniva na tome da li je on dobar ili los, vec na tome da li moze biti jednako efikasan kao neki split sistem. ako se ispostuju pravila, moze biti efikasan. u suprotnom mozete ili da ne napredujete ili da se preforsirate, a to je jednako vazece i za splitove. dakle trening ko trening ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Pejcha

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: All in one trening
« Reply #46 on: February 29, 2008, 08:45:38 AM »
Tanja postovanje,ne slazem se.Da je sve tako prosto svi bi vezbali isto i ne bi postojali razni sistemi.Ovo sto je on naveo je jedan od najmanje primenjenih bar u bodi bildingu.Kao neka fitnes varijanta moze da prodje i posluzi kao nacin odrzavanja vitalnosti i kondicije.

Offline MadaFakaDachaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • Volim tog zeca!
Odg: All in one trening
« Reply #47 on: February 29, 2008, 01:56:23 PM »
vidis da si vec malo i krivu..zasto ti je pao imunitet  :) a za trening sigurno ces biti u krivu..svi su do sada koji su vezbali samnom rekli da sam manijak  :hitself:

ma laki bre, celu zimu nisam kinuo, i cim je doslo lepo vreme- ja gotov, to ne kontam kako sam izveo!!! a to za trening se slazem, jer ipak iza tebe stoji rezultat, a to ne ide bez truda i ispravnog rada...

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: All in one trening
« Reply #48 on: February 29, 2008, 02:41:50 PM »
Laki druze jel ima mozda negde tvoja slika ili slicno.Posto sam jedan od novijih,jel bi mogao da kazes nesto o sebi,tipa dal si se takmicio i slicno.Ako moze i neka slika bilo bi super.I kad bi mogao da napises jedan tvoj ubitacan trening bilo bi jos bolje;D pozdrav:)

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: All in one trening
« Reply #49 on: March 01, 2008, 01:42:31 AM »
Tanja postovanje,ne slazem se.Da je sve tako prosto svi bi vezbali isto i ne bi postojali razni sistemi.Ovo sto je on naveo je jedan od najmanje primenjenih bar u bodi bildingu.Kao neka fitnes varijanta moze da prodje i posluzi kao nacin odrzavanja vitalnosti i kondicije.

Daleko od toga da je prosto nego sam samo uprostila da bih podvukla da je i ovo trening sa kojim mozes da postignes napredak. Cinjenica je da se najmanje ovako trenira po teretanama ali isto tako je cinjnica da malo ko proba ovako nesto jer se ugleda na neke tamo "strasne baje" koji rade splitove ;) Dalje, kao sto vecina nece dozivotno raditi jedan te isti split cak ne i sa istim vezbama, to isto vazi i za ovaj nacin. Mozete da probate i uporedite, mada je nekada tesko nakon splitova, prezubiti u glavi na ovaj trening i iz njega izvuci maksimum.
Kada kazes da je ovo najmanje primenjeno u bb-u na koga mislis? Jer ja sigurno ne mogu da treniram kao neki pro bb.
Necu da ispadne da kontriram, ali kao sto imas pravila za splitove, tako imas i za ovakav trening. I onda tu nema greske. A svako neka radi onako kako misli da je za njega najbolje.
:flowers:
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D