EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Flax seed oil aka omega 3  (Read 6583 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Flax seed oil aka omega 3
« on: April 07, 2008, 06:18:22 PM »
Kad popijem jednu supenu kasiku lanenog ulja, znaci 15ml otprilike  koliko tu ima grama omega 3?
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #1 on: April 07, 2008, 06:39:36 PM »
prevedes  15 ml u grame pa od toga 99%
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #2 on: April 07, 2008, 06:48:07 PM »
aha, hvala.
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline kremenko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #3 on: April 09, 2008, 11:09:06 PM »
Da li omega 3 masti stimulisu rast misica ?

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #4 on: April 10, 2008, 06:14:48 PM »
Da li omega 3 masti stimulisu rast misica ?


Uloga masti u organizmu

- Obezbedjuju energiju i energetsku rezervu sto znacajno za period gladovanja i bolesti;
- Gradivne su materije jer ulaze u izgradnju celijskih membrana (fosfolipidi, esencijalne masne kiseline);
- Predstavljaju zastitne materije jer su nosioci vitamina A, D, E i K i esencijalnih masnih kiselina. Odrzavaju             integritet koze i sluzokoze obezbedjuju zastitu od hladnoce, traume i radioaktivnog zracenja, odrzavaju funkciju lojnih i mlecnih zlezda;
- Uloga u imunitetu (lipoproteini);
- Uloga u koagulaciji krvi (tromboplastin);
- Masti u hrani poboljsavaju ukus i daju sitost;

Ja sam primjetio da mi smanjuju osjecaj pretreniranosti i pogotovo mi pomognu u danima sa 0 ugljenih hidrata.
Sigurno je i da pomazu podizanje nivoa testosterona a dobre su uz proteinske obroke

Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #5 on: April 10, 2008, 07:10:12 PM »
@ jkano

Kako koristis omega 3 ? koliko ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #6 on: April 10, 2008, 07:24:46 PM »
@ jkano

Kako koristis omega 3 ? koliko ?

Kasika supena i uz obrok 2x na dan max  kad sam na 0 uh znam i dosta vise. Ali sam tek od skora poceo, i vjeruj mi osjetio sam razliku drugi dan. Samo gledaj da ne pretjeras, znas sta rade masti.
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #7 on: April 10, 2008, 07:27:40 PM »
cek,nisam shvatio... pre obroka uzmes jednu supenu kasiku ? i tako dva puta dnevno,tj. pred dva obroka? te masi uzmes samo i popijes ili ? 
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #8 on: April 10, 2008, 07:45:06 PM »
popijem i zalijem vodom posle proteinskog shake da ga malo uspori
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Real

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Flax seed oil aka omega 3
« Reply #9 on: October 28, 2008, 10:36:46 PM »
izvinjavam se sto sam stavio pitanje u staru temu,al rekoh da ne otvaram novu zbog jednog pitanja.kupio sam riblje ulje pakovanje iz makedonije.sad na njemu pise preporucena upotreba 2,5 ml na dan.mogu li ja da uzimam 2 supene kasike na dan posle dva obroka(trenutno sam na masi)?