EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plan ishrane - Yumba  (Read 13764 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Yumba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 465
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Reply #40 on: March 03, 2011, 04:19:37 PM »
vidim tema puca od zainteresovanih :blush: iz nekog razloga, ljudi vise vole da napisu "nista to ne valja, citaj forum" nego da se malo posvete temi...
elem:
experimentisanjem sam dosao do nekih 4500kcal na dan, tj verujem da je to neka cifra pri kojoj dobijam na kvalitetnoj masi. Povecao sam UH u svim obrocima po malo, sem u zadnjem koji je ostao P+vlakna. Ubacio sam od suplementacije dnevno 3x5g kreatina (obican monohidrat) i 4-6g B-alanina. Tezina trenutno 114kg. Nastavljam ovako do Uskrsa, ako bude sve OK.

Kao i prosli put... Saveti i kritike su dobrodosli

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Reply #41 on: March 03, 2011, 06:37:16 PM »
cao buraz
pa ovo se cini kao skroz ok plan za bar privh 2-3 nedelje tj ovoliko povecanje cal unosa se cini ok za taj period a i hrana je pirlicno clean tak da tu nema sta da se mnogo dodaje

Offline DeathOrGlory

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 510
  • Gender: Male
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Reply #42 on: March 08, 2011, 09:33:53 AM »
cao buraz
pa ovo se cini kao skroz ok plan za bar privh 2-3 nedelje tj ovoliko povecanje cal unosa se cini ok za taj period a i hrana je pirlicno clean tak da tu nema sta da se mnogo dodaje

x 2

uvek me je interesovalo sta vaterpolisti jedu i koliko, s obzirom da posle sat vremena rekreativnog plivanja ogladnis kao lud, tako da mi je ova tema zanimljiva.
Sometimes standing for what you believe means standing alone.

Ciljevi za 2013: biti jaci nego u 2012.