EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu  (Read 202350 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #300 on: July 15, 2010, 12:10:04 AM »
14. Jul Sreda (Nedelja 2)

Biceps

- pregib ravnom šipkom stojeći supersetovano sa pregibom na EZ šipki 3 serije
- sedeći na klupi sa naslonom pod 45 stepeni biceps pregib uz rotaciju s boćicom supersetovano sa hamer pregibom (dlanovi jedan ka drugom) 2 serije
- Magnet* pregib supersetovano sa hamer boćicama 2 serije
- biceps pregib a la Jadran sa naslonom za nadlakticu 2 serije (leva pa desna ruka)

*Magnet pregib je Švarcenegrova vežba koja se radi sedeći na klupici. Bućice su uz kukove pa se uz rotaciju podižu do ugla od 90 stepeni. Zatim se tegovi približe rotirajući podlaktice u ravni paralelnoj sa podom, dodirnu i zadrže zalepljeni na trenutak (kao da su namagnetisani) pa se razdvoje opet u istoj ravni i istom putanjom vrate tegovi uz butine.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #301 on: July 15, 2010, 11:40:37 PM »
Sta bi danas?

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #302 on: July 15, 2010, 11:59:21 PM »
15. Jul 2010 Četvrtak (Nedelja 2)

Board press u double ply katana denim shirt


dve daske
180_2 x 1
210_2 x 1
230_2 x 1
250_2 x 1

jedna daska
260_1 x 1 (malo zajebo spoter, a nisam ni siguran kako bih digao)
220_1 x 1

bez majice

100 x 20

Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #303 on: July 16, 2010, 12:00:19 AM »
Sta bi danas?

Šta reći  :clap1:

Mislim da ide kao što smo predvideli, a možda i malo bolje.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #304 on: July 16, 2010, 12:01:52 AM »
Ide bolje.

Bravo si ga matori!

Rekoh ja da bez starca nema udarca... :yes:

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #305 on: July 16, 2010, 12:08:35 AM »
aj malo razrada... za starca


tehnika mi je plivajuća osim na 250. ali nikad nisam radio sa 2 daske ovoliko rano. mali sam pa lako spuštam jer me ne zateže majica toliko.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #306 on: July 16, 2010, 12:12:07 AM »
Nego,ovi ti tkz spoteri,toliko odmazu da treba da dobiju medalju za kocenje napretka.

Svaki put kad ti daju teg,upredaju ti trup,destabilizovajuci ceo polozaj na klupi,a zna se sta se desava kad se izgubi cvrstina i pocetni set up.

Pokusaj da im skrenes paznju da to ne rade.Naravno,odlicno je za prvi put,ali su tezine velike i nema drugi put za gresku, kad izgubis cvrstinu na klupi ili groove...

Takodje,mislim da si malo nervozan na klupi i da im sam dajes malo speed,pa sve izgleda brze nego sto treba.

Ukratko,da su dodavali stabilno teg,bez upredanja i destabilizacije, a ti da nisi zurio u ponavljanje ,siguran sam da si vec sad imao 270kg.Vidi se i da ti je manja telesna kilaza dala bolje spustanje do touch-a...

Mislim,serem i ja, posto sve ide dosta bolje nego sto smo se nadali,ali mi je stalo da bude sto bolje pa ti ovo dociram,mozda i preterujem.


Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #307 on: July 16, 2010, 12:16:43 AM »
seti se koliko se kratko pripremam za floor. delići sekunde su u pitanju. ja namerno radim nesavršene pokušaje da imam dosta prostora za ispravljanje. pazi kad ja rastresen dodavanjem gurnem... to je ekstra

Očekujem 320 za Prag
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline marko_b

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 340
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #308 on: July 16, 2010, 12:40:40 AM »
suvise lako ide dole! velika ti je majca :yes:
zato udri po panji matori :lol:

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #309 on: July 16, 2010, 12:44:11 AM »
suvise lako ide dole! velika ti je majca :yes:
zato udri po panji matori :lol:

Smanjio sam se. Ja sam poznat po labavim bandažama i velikim majicama u PL krugovima. Sećam se da je "mali" Gavra jednom prokomentarisao "ako ih razlabavim još malo spašće" na moju primedbu da me je jako stegao
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#