EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu  (Read 202352 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #440 on: August 05, 2010, 11:13:58 PM »
Cudi me da si spustio na jednu dasku kod najteze serije....

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #441 on: August 06, 2010, 02:08:57 AM »
zakazao sam kumovima da budu tacno u 20 u teretani. ja sam premoren od ustajanja u 6 30 dremnuo popodne i to se otrglo kontroli. Probudio sam se u 19 54. Kafa 3 u 1 na brzinu i vec u 20 08 sam bio u teretani.

kako je zagrevanje islo nisam lepo osecao teg, 260 mi bilo uzasno tesko i imao sam utisak da mi majica ne radi kako treba. 280 sam mislio da nisam ni digao i opet utisak da majica ne vata u gornjem delu. Zato sam poceo da spustam na 2 pa na 1 dasku u nadi da cu imati uzgon odozdo.

Vrlo sam blizu razmisljanja da uzmem sledece nedelje deloading ili cak da ne treniram uopste benc. Jos cu da razmislim. medjutim ono sto mi je izgledalo sporo i tesko na videu izgleda sasvim solidno.

Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #442 on: August 06, 2010, 07:14:34 AM »
Nesto sam se zajebo oko obelezavanja tezina

evo ispravke

Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #443 on: August 06, 2010, 08:42:53 AM »
Bato,sve je ovo islo prebrzo i dosta nekontrolisano....

Na klupi gubis cvrstinu,setas nogama tamo-amo,propinjes se na prste da napravis touch a nisi tuckovo laktove koliko treba.....deluje da nisi usao u trening kako treba,a mozda zaista treba jedne nedelje deload napraviti ili potpuno izbaciti majcu za tu nedelju.

lako moze da se desi i da te stigao umor usled rada u ubitacnom tempu,vec mesec dana...


Offline bjedov

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 293
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #444 on: August 06, 2010, 10:09:42 AM »
mislim da se nisi psihicki spremio za trening od tolike zurbe,nego si dosao rutinski da odradis i kada tako krenes sa treningom posle nema vracanja u zonu na tom teningu.btw,zasto ne uzimas kofein,nego kafu 3 u 1 ?ako uzimas zbog stimulansa mnogo je bolji regular kofein

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #445 on: August 06, 2010, 12:12:47 PM »
Bato,sve je ovo islo prebrzo i dosta nekontrolisano....

Na klupi gubis cvrstinu,setas nogama tamo-amo,propinjes se na prste da napravis touch a nisi tuckovo laktove koliko treba.....deluje da nisi usao u trening kako treba,a mozda zaista treba jedne nedelje deload napraviti ili potpuno izbaciti majcu za tu nedelju.

lako moze da se desi i da te stigao umor usled rada u ubitacnom tempu,vec mesec dana...



Dok sam prolazio kolima na crvena svetla ukapirao sam da sam mentalno nespreman za trening, onako sveze probudjen. Imao sam da biram ili da odustanem ili da se pomirim sa ispod prosecnim kvalitetom mentalne obrade situacije oko sebe. Jbg.

S obzirom na na to nemam prostora da budem nezadovoljan pogotovo pokušajem na 290.

Sto se tice laktova nisam siguran da si u pravu. Malo je promenjen ugao kamere jer je snimao odraso covek a ne dete od 6 godina.

Mislim da umesto deloadinga sledeći trening posvetim dodirivanju majice sa težinama u rasponu od 240 do 260. Mozda.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #446 on: August 06, 2010, 12:18:04 PM »
mislim da se nisi psihicki spremio za trening od tolike zurbe,nego si dosao rutinski da odradis i kada tako krenes sa treningom posle nema vracanja u zonu na tom teningu.btw,zasto ne uzimas kofein,nego kafu 3 u 1 ?ako uzimas zbog stimulansa mnogo je bolji regular kofein

Ja sam bre star čovek. Imam svoje navike. Ja kafu VOLIM. Ne može to da mi uradi tableta što može lepa crvena šolja sa mirišljavim napitkom.

Ali sve jedno znao sam da su rezultati kafe mali jer mi treba barem sat vremena nakon dremke da se ocitavim a nakon dremke od dva sata, kao sto sam ja dremnuo juce, i vise.

Nisam dosao da ga rutinski odradim nego sam trenirao spotere. Evo dosli su tacno na vreme, nisu me mnogo madjijali svojim greskama, ...

Mene je ujebalo sto mi je i telo bilo pospano pa mi je teg na rukama bio teži nego inače.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline marko_b

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 340
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #447 on: August 06, 2010, 12:28:22 PM »
mnogo se pomeras na klupi i tu mnogo gubis,teg te pomera levo desno i normalno je da nemozes lepo da ga zakljucas, na 290 se nisi pomerao i bilo je ok!
ide to lepo od dole,radi jos na zakljucavanju!
mislim da si blizu 300!

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #448 on: August 06, 2010, 12:31:23 PM »
mnogo se pomeras na klupi i tu mnogo gubis,teg te pomera levo desno i normalno je da nemozes lepo da ga zakljucas, na 290 se nisi pomerao i bilo je ok!
ide to lepo od dole,radi jos na zakljucavanju!
mislim da si blizu 300!

Najzad neko nesto lepo da mi kaže.. Aragorn i Bjedov me usrase skroz  :hitself:
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline marko_b

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 340
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #449 on: August 06, 2010, 12:38:31 PM »
bice to dobro kada malo odmoris, a kumove malo obuci :yes:
gledaj kako radi moja ekipa: