EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu  (Read 202351 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #460 on: August 06, 2010, 01:40:25 PM »
Kako nedelja ide kod mene se nagomilava neispavanost. Ustajem svakog jutra u 6 30 i to traži popodnevni odmor. Ove nedelje sam dva puta promašio dremku i to se ogledalo u četvrtak bacanjem u nesvest van okvora uobičajenog. Jbg.

A da uvek težim većim težinama.. hej pa to mi ju krvi.

Nego razmišljam sada da se ogledam i u recimo neki čučanj 360 - 370, benč 300 i mrtvo 300 - 320.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #461 on: August 06, 2010, 03:00:21 PM »
Kako nedelja ide kod mene se nagomilava neispavanost. Ustajem svakog jutra u 6 30 i to trazi popodnevni odmor. Ove nedelje sam dva puta promasio dremku i to se ogledalo u cetvrtak bacanjem u nesvest van okvora uobicajenog. Jbg.

A da uvek tezim vecim tezinama.. hej pa to mi ju krvi.

Nego razmisljam sada da se ogledam i u recimo neki cucanj 360 - 370, benc 300 i mrtvo 300 - 320.

Kad ti natovarimo SQ sledeci vikeeeeend....hehehehe...ima da se odmaras 10 minuta posle toga....

Cisto,onako,prijateljski.... :lol:


Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #462 on: August 06, 2010, 03:02:20 PM »


Ma,bre,odlican si,al' mora da bidne sega, inace jebes posao.... :yes:

Offline bjedov

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 293
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #463 on: August 06, 2010, 05:27:30 PM »
pa cim zavrssis septembar,mozes da nastavis sa spremanjem za decembar i nis,mada verovatno te ne zanima.

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #464 on: August 06, 2010, 09:27:32 PM »
pa cim zavrssis septembar,mozes da nastavis sa spremanjem za decembar i nis,mada verovatno te ne zanima.

Nemam nista zvanicno ali . Radovan me je suspendovao trajno iz PSJ ili kako se vec zove. Opet navodno, hteo je i da obrise sve moje rezultate demonstrirajuci po ko zna koji put da je jedan vo.

Da obrzlozim ukratko. Svaka organizcija ukljucujuci i sportsku ima neki statut i neki pravilnik, pa kad neko napravi neki prekrsaj trazi mu se izjava da se izjasni pa se sagleda da li je to za nekakvu kaznu u skladu sa pravilnikom. Brkati genije me je kaznio jednom, pa kad sam ja poceo da se sprdam javno na njegov racun, jos jednom trajno. ALi ideja o brisanju mojih rezultata je toliko genijalna da sam se odusevio.  :hitself:

Ima novembra u Finskoj WPC prvenstvo u organizaciji Ana Trurtiainena. To je pravi spektakl i voleo bih da ga ne propustim.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #465 on: August 06, 2010, 10:00:59 PM »
Nemam nista zvanicno ali . Radovan me je suspendovao trajno iz PSJ ili kako se vec zove. Opet navodno, hteo je i da obrise sve moje rezultate demonstrirajuci po ko zna koji put da je jedan vo.

Da obrzlozim ukratko. Svaka organizcija ukljucujuci i sportsku ima neki statut i neki pravilnik, pa kad neko napravi neki prekrsaj trazi mu se izjava da se izjasni pa se sagleda da li je to za nekakvu kaznu u skladu sa pravilnikom. Brkati genije me je kaznio jednom, pa kad sam ja poceo da se sprdam javno na njegov racun, jos jednom trajno. ALi ideja o brisanju mojih rezultata je toliko genijalna da sam se odusevio.  :hitself:

Ima novembra u Finskoj WPC prvenstvo u organizaciji Ana Trurtiainena. To je pravi spektakl i voleo bih da ga ne propustim.

To bi ti bila kruna karijere.

Potpisujem.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #466 on: August 06, 2010, 10:02:06 PM »
Jel to onaj sa kravatom? :lol:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #467 on: August 06, 2010, 10:03:51 PM »
Vi kako hocete ali ja sam izvadio odelo za cucanj. Ono metal squater.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #468 on: August 06, 2010, 10:06:33 PM »
Jel si razmisljao koliko treba ranije da dodjes,na takmicenje,da se aklimatizujes?to isto dosta znaci..
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #469 on: August 06, 2010, 10:28:12 PM »
Vi kako hocete ali ja sam izvadio odelo za cucanj. Ono metal squater.

Sledeci vikend si pecen... :yes: