EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj dnevnik treninga za WPC svetsko u bench presu  (Read 202360 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Ninja_Zg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 173
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #40 on: July 30, 2008, 01:33:59 PM »
Ako se vec prebacujes na Inzer, idi na Super Phenoma, nema jace od toga.
Vec sam to rekao, jako mi se svidja izbor glazbe u vasem gymu.

Da za povecanje archa probas one fore sa valjanjem po lopti za american football?
Nije li prije podloga na kojoj je klupa bila drugacija i nisi li imao nekakve daske pod nogama da "snizis" klupu?

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #41 on: July 30, 2008, 02:25:28 PM »
Milane slika je extra, sto trapezi sto pozadina  :clap:

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #42 on: July 30, 2008, 02:59:15 PM »
Da je jos u pozadini bila jedna rasna "koleginica sa posla" da dodas malo romantike u sliku...  :rolleyes01:   :evillaugh:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #43 on: July 30, 2008, 03:38:39 PM »
Ako se vec prebacujes na Inzer, idi na Super Phenoma, nema jace od toga.

Podrazumeva se.

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #44 on: July 30, 2008, 07:01:15 PM »
Podrazumeva se.

Sta se bre podrazumeva. Rage ili fenom. Nemoj das menjas teze :dunno:
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #45 on: July 30, 2008, 08:14:19 PM »
Sta se bre podrazumeva. Rage ili fenom. Nemoj das menjas teze :dunno:

Pa,bre rekosmo phenom,cim smo odlucili da ne bude metal bash ili mistical....

Rage X sam naveo da je bolji za lakse kategorije,a phenom da je za tebe.

E,jesi rasejan cica.....

Pa,kad radis nocnu smenu u Reality Kings,a posle po danu ti se prividjaju ....... :lol:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #46 on: July 30, 2008, 09:05:08 PM »
Milane,mislim da je kranje vreme da vidimo i cika Aragorna na delu? sve bezi od kamere ko vampir od belog luka...  :yes:.... :pullhair:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #47 on: July 31, 2008, 10:21:06 AM »
Milane,mislim da je kranje vreme da vidimo i cika Aragorna na delu? sve bezi od kamere ko vampir od belog luka...  :yes:.... :pullhair:

Ko bezi?

Nije stvar u tome.

Sta ima impresivno u tome,da se vidi Aragorn ,kako radi GM 300+ u nekoj trojci i sl,kad je prepun net sa ljudima profesionalcima,koji jedu malu decu?

Jesam ja sa raw totalom/uz koriscenje bandaza i kaisa/ 305/200/300,ali je to veoma smesno za svetske uslove i istini za volju pomalo me stid da se postavljam na snimak,jer sta tu ima da se vidi,sem nekog amatera koji je prakticno poluinvalid sa ovim razvaljenim kolenom i ramenom/usled druzenja sa borilackim vestinama i rukometom preko 20 godina/?

Drugo,moje telo/citaj, problemi sa hronicnim povredama/ ne dopusta,da se manijacim,vec kada osetim da mogu jako ,onda ide jako,a kada ne mogu onda radim sta mogu..... :nonono:

Da ne bude da nesto krijem,ali situacija je takva i ja moram da se smirim prema njoj i da je prihvatim,a intimno sam veoma zadovoljan jer mi je pre 15 godina na VMA doktor rekao da necu moci da cucnem u zivotu, sa tegom na ramenima,a o ramenu da i ne pricam ,jer njega vucem jos kada sam bacao koplje,a to je bilo pre ravno 25 godina/uh zar toliko ima?.... :nonono:/.

Informacije radi,kada radim jace,cucanj je u rasponu 275 kg u 5 ponavljanja ili GM 300 u nekoj 5-ici,mrtvo radim malo redje,a uglavnom radim sa oslonaca od 10-15 cm/kako kad/i tada bude 5-ica sa 280 kg ili bude ona hang varijanta,kada se ide iz gornjeg polozaja,kao pocetnog i tu radim 5-icu sa 300 kg,jer mi taj polozaj veoma odgovara,obzirom da mi pocetak sa poda predstavlja problem,a prema cinjenici da dublji box cucanj ne mogu ni da zamislim,jer koleno to apsolutno ne dopusta, bench, je u rezimu 180 kg neka 3-4 ponavljanja ili 190kg x3 u board presu/tacnije, imenik press :lol: :yes:/..

Kao sto vidite, nema tu nista specijalno....

Secam se, kada sam pocinjao da se ozbiljno bavim teretom,a imao  90/80/80 ,kako sam gledao na tezine preko 100 kg....medjutim,kada dodjes do njih tek vidis da to nije nista i sta sve mogu talentovani ljudi,u koje ti naravno ne spadas,pa ostaje da budes zadovoljan u svom srcu sto uopste mozes da dizes teret obzirom na zdravstveni status,a impresivne rezultate ostavis drugima.

Verujem, da ti/ Igy /deluje, da su ovo tezine,koje izgledaju veoma velike,ali kada dodjes do njih one su nesto uobicajeno i ti vidis pred sobom samo bolje od sebe,koje ne mozes da pratis u trenaznom ritmu,jer imas telo ,koje kaze sad kreni, sad stani,pa prodje par nedelja,da mozes da krenes ponovo jer zdravlje ne dopusta i tu se gubi kontinuitet i shvatas da ne mozes da radis dovoljno jako,da bi probio svoj total i radis kako mozes... :nonono:

Da ne pricam o tome,da moje zivotne obaveze dopustaju samo dva odlaska u teretanu nedeljno...... :wallbash1:

Ma kako bilo tesko za priznati,ali ovo je moj maksimum.....a siliti bez razuma,zaista nema svrhe imajuci u vidu troje dece,i cetvrto na putu i niz ljudi,koji zavisi od mene....

Znaci,vezbati za svoju dusu i uzivati u vezbanju,STO JA VEOMA VOLIM,a i vama toplo preporucujem,jer ako nema toga sve ostalo je bespredmetno.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #48 on: July 31, 2008, 04:46:26 PM »
Zar mu nije bilo lakse da okaci filmice  :lol:

Quote
Sta ima impresivno u tome,da se vidi Aragorn ,kako radi GM 300+ u nekoj trojci i sl,kad je prepun net sa ljudima profesionalcima,koji jedu malu decu?

Pa oni nisu clanovi naseg foruma  :pullhair:  sta me briga za druge  :pullhair:


Quote
Kao sto vidite, nema tu nista specijalno...

  gde ,gde..ja ne vidim nista... :book2:

Quote
Verujem, da ti/ Igy /deluje, da su ovo tezine,koje izgledaju veoma velike,ali kada dodjes do njih

Ma gde da dodjem..sad sam na   140/110/120    :lol: :lol: :lol:

Quote
Da ne pricam o tome,da moje zivotne obaveze dopustaju samo dva odlaska u teretanu nedeljno..

Znam kako ti je.. i ja isto vezbam pa mi super  ,napredujem...:lol:  ne vadi se!!  :pullhair:


"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline aragorn

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 3100
  • Gender: Male
  • Spremam se za rekord
Odg: Moj dnevnig treninga za WPC svetsko u bench presu
« Reply #49 on: July 31, 2008, 05:10:14 PM »
Ne citas sta pisem ,vec kasapis a onda komentarises......

Ja sam iskreno napisao kako se osecam,a ti hoces da me ukalupis u neki sablon...

Ne ide to tako.

Prvo,treba da imam neki izazov da postavim video.

A nemam ga.

Ali,dobro....ako ce nesto da ti znaci,evo postavicu neki snimak,cim budem imao neki trening sa malo jacim tezinama.