EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: temi - dnevnik ishrane  (Read 19930 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #60 on: March 28, 2011, 09:49:29 AM »


i opet sam zaboravila pitati najvažnije: tamo piše da ova prehrana potiče rad štitne žlijezde, ali ja sam moju operilrala, tj. nemam je, ne postoji. imam samo tablete. jel to znači da meni ovo neće djelovat ili?
nece raditi u tom fazonu , ali kalorijski deficit ce doprineti da mrsavis, dobro balansirana ishrana da se promeni tvoj izgled u korist misica
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #61 on: March 28, 2011, 09:53:47 AM »
e pa to i očekujem. bojala sam se samo da nema kakav kontraefekt, ali ni ne može imat kad ja točno doziram hormone izvana.
hvala  :blowkiss:

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #62 on: March 28, 2011, 12:59:45 PM »
bez brige, djelovat ce bez obzira na stitnjacu... meni djeluje... ja imam jos pola stitnjace, al taj dio ne radi samostalno, tako da kao i da je nemam...
isto tako pijem hormone ujutro na prazan zeludac, pricekam pola sata, sat, i jedem dalje po ovoj prehrani kako treba... ja sam jako zadovoljna ovom prehranom i ucinkovitoscu...
cak sam i uputstva za prehranu od lazica morala copy i slat velikom broju mojih prijateljica koje ne vjeruju da jedem svaka 2-3 sata i da mrsavim...
lijepo je znat tajnu formulu i podjelit je s drugima...
samo se drzi i bez izleta- ja sam od kako je pocela korizma do danas izgubila 3 kg, a vjeruj mi da su to oni zadnji kg koje zelim izgubit i strogo se drzim svega, bez izleta i brljanja... jos 2-3 kg i ja sam na konju...
ajde drzi se... ako mogu ja, mozes i ti...
 :blowkiss:
:)))

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #63 on: March 28, 2011, 01:05:12 PM »
jel pišeš jelovnike na svojoj temi? idem vidit
ako ne, možeš li mi, molim te napisat zadnjih par dana šta si jela, ali ono i satnicu i količinu, ...please

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #64 on: March 28, 2011, 01:15:29 PM »
hm...
moja tema ti je ogromna... tu sam vec 4-5 godina, i uz borbu sa kg, naravno imam i dosta mog zivota i svih i svakakvih dogadjanja... hehe
mislim da imas dosta pitanja sto smijem jest,bas neki konkretni jelovnik i nemam...
moj raspored ti je ovakav:
pon 100 g uh
uto 50 g uh
sri 0 g uh
cet 50 ili 100 g uh
pet 50 ili 100 g uh ovisno o danu prije
i vikend dva dana sa 0 uh...
to je moj raspored koji sam napravila radi predavanja, faksa i vremenu koje imam raspolozivo...
vjezbam kad god mogu, a vjezba mi je trcanje, brza setnja i navlacenje sa mojim psom koji je veci i tezi od mene. setnje su po brijegovitim poljima koja se nalaze iznad moje kuce, nedavno sam se preselila...
a sad bas konkretno jelovnik je bio jucer ovako:
dorucak-bjeljanci i svjezi sir, medjuobrok nisam imala jer sam bila u guzvi(veliki obiteljski rucak), za rucak sam jela juhu od povrca bez tjestenine, piletinu sa mrkvom i zelena salata, medjuobrok narandja ( moji su jeli kolace koje sam sprekla dan prije) i vecera piletina sa mrkvom i zelenom salatom. nije mi bas obicaj al sam do kasno bila izvan kuce pa sam jos navecer pojela malo svjezeg sira jer sam ogladnila...

ono sto moras znat je da moras, bas moras jest, i ne smijes se bojat hrane. ova hrana, nacin pripreme i sve ti je u cilju mrsavljenje,pa cak i kad nemas drugih aktivnosti osim hodanja, skidat ces kg... vjeruj mi na rijecima...

od bozica do korizeme sam imala fazu odrzavanja ( skinula sam 20 kg ranije i bila sam zadovoljna pa sam se malo opustila) i +/- 1 kg. znaci kroz tjedan sam pazila sta cu jesti i kako a vikendom sa jela sto sam zeljela i sve je bilo ok...

danas mi je dorucak bio pahuljice i mlijeko, medjuobork juha od povrca, rucak piletina i zelena salata, medjuobrok jabuka ili narandza i vecera pilietina/puretina sa karfiolom.
:)))

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #65 on: March 28, 2011, 01:20:29 PM »
hvala
nikako ja prihvatit da se može toliko jesti i mršavit
prije sam meso ili ribu jela jednom dnevno i vidi me sad
doduše prije sam jela i krafne, bureke, peciva, smoki, čips, kolače, kesten pire, sladoled, tople sendviče, pizze, štrukle,...uglavnom jela sam sve šta sad ne jedem

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #66 on: March 28, 2011, 01:27:18 PM »
e vidis to moras prihvatit. a s vremenom ce ti tijelo toliko naviknut na to da ce samo trazit hranu svakih 2 sata... ja poludim kad sam na faksu i ne mogu pojest nista drugo osim voca... uh...

ja inace obozavam kuhat i pola svog dana provedem u kuhinji...skoro svaki dan kuham za svoju obitelj (roditelji,brat,sestra) i jos posebno za sebe. ponekad me mama doceka sa gotovim jelom kad sam do kasno na predavanjima. u subotu sam pravila kolace koje naravno nisam jela, samo ih pogledam, pomirisim i pitam ukucanje kakav je... isto je i za cokoladu (neki dan sam dobila pola kg lindt cokolade i samo sam prosljedila svojima da to rijese). ja ne bi mogla da ne kuham, zato sam naucila hranu koju moji jedu a ja ne, vec napamet zacinit i sve, uopce to ne probava.

a sad kad vidim da sam prosle godine u ovo vrijeme imala 78 kg i nosila samo trenirke i ogromne traperice (koje sam jucer prosljedila dalje jer ih ne zelim imat kod sebe) a danas imam 56 i nosim najmanje traperice koje sam kupila prije 3 god i koje niti moja mrsava i visoka sestra ponekad ne moze obuc- OSJECAJ JE SJAJAN...

samo si zadaj cilj i to je to... kad dodje onaj klik u glavi nema sanse da ces upropastit sve ono za sto si se trudila, odricala i borila... VJERUJ MI.
:)))

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #67 on: March 28, 2011, 01:40:23 PM »
hvala  :blowkiss:
baš me zanima hoće li bit pomaka za vikend  :yes:

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #68 on: March 28, 2011, 03:37:47 PM »
ne preostaje mi nego počet jest, ali po pravilima
javim se u ponedjeljak s prvim rezultatima  :yahoo:

Offline yoma

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: temi - dnevnik ishrane
« Reply #69 on: March 29, 2011, 08:47:02 AM »

nisam pitala najvažniju stvar: kolike bučice trebam uz jillian? neki mi kažu 0,5 za početak, jillian preporuča 1,5  :dunno:
da krenem s 1 kg za početak

tezina bi trebalo da je takva da pravilno izvodis vezbe, da se ne bi povredila, a da ti poslednja 2 ponavljanja u seriji bude teže da ih izvedeš.



i nisam još nešto napisala. već se pomalo mirim s tim da neću više nikad izgledat normalno, ali  do 78 moram dogurat

strpljen spašen  :)