EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BCAA  (Read 255313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NS021

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 173
  • Gender: Male
  • (1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !
Odg: BCAA
« Reply #840 on: April 21, 2013, 12:33:21 AM »
Hehehe ali ukus dobar kad si na dijeti  :clap: :clap: :clap: :clap: ..
(1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !!!!

Offline murbi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 56
Odg: BCAA
« Reply #841 on: May 06, 2013, 08:40:38 PM »
Moze preporuka, koji BCAA je najkvalitetniji od sledecih, dobro bi bilo i da neko iznese iskustva ako je koristio neke od sledecih:

http://www.exyu-fitness.com/shop/amino-kiseline/bcaa/bcaa-power.html
http://www.exyu-fitness.com/shop/amino-kiseline/bcaa/bcaa-blast-1000-gr.html
http://www.exyu-fitness.com/shop/amino-kiseline/bcaa/bcaa-xtra-l-glutamine-500-gr.html

Ili preporuka za neke druge BCAA, koje su bolje od navedenih? Unapred hvala

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: BCAA
« Reply #842 on: May 07, 2013, 08:31:28 AM »
od svih tih cist bcaa je sni, meni licno je ukus ocaj, dzabe sto je jeftin
labrada ima najkvalitetniju komponentu , super se muti i ukus, ali nije cist bcaa
bcaa xtra po meni je odlicna kupovina. bcaa i glutamin, u istoj meri jer te dve amino odlicno ˝rade˝ u singeraji, lepo se mute ukus odlican,
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline murbi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 56
Odg: BCAA
« Reply #843 on: May 07, 2013, 12:29:36 PM »
Hvala, definitivno je sledeca kupovina bcaa xtra, sacekacemo samo sledeci priliv pa da narucimo 3 kom odjednom zbog popusta.

Jos 2 laicka pitanja:

- Da li se Bcaa pije sa prostim secerom, ili bez iceg, ako pricamo o konzumiranju nakon vezbanja?
- Da li nije pogresno ocekivati rezultate sa Bcaa kao jedinim suplementom, ukoliko se konzumira nakon treninga 10g .

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: BCAA
« Reply #844 on: May 07, 2013, 01:10:50 PM »
- Da li se Bcaa pije sa prostim secerom, ili bez iceg, ako pricamo o konzumiranju nakon vezbanja?
Ako sam onda bez secera, ako pijes sejk sa whey-om itd. onda ubaci secer.


- Da li nije pogresno ocekivati rezultate sa Bcaa kao jedinim suplementom, ukoliko se konzumira nakon treninga 10g .
Ne znam sta ocekujes od 10g BCAA?

Offline murbi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 56
Odg: BCAA
« Reply #845 on: May 07, 2013, 02:42:56 PM »
Za sada se informisem, ali recimo ovako:

Imam 180, 86kg, prvi cilj bi bio 90kg, sa nesto manjim bf nego sad. Ishrana je veoma sredjena, 10 belanaca dorucak, 250g konjskog mesa sa pirincem pre treninga, 2 obroka sa piletinom, pirincem i salatama nakon treninga, voce i nemasni sir pred spavanje.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: BCAA
« Reply #846 on: May 07, 2013, 03:18:19 PM »
Za sada se informisem, ali recimo ovako:

Imam 180, 86kg, prvi cilj bi bio 90kg, sa nesto manjim bf nego sad. Ishrana je veoma sredjena, 10 belanaca dorucak, 250g konjskog mesa sa pirincem pre treninga, 2 obroka sa piletinom, pirincem i salatama nakon treninga, voce i nemasni sir pred spavanje.

Ok, kakve veze ima 10g bcaa sa dobijanjem 4kg ciste mase i smanjivanje bf-a (kao cilj)? Tj. ne vidim kako mislis da ce ti ista pomoci?

Offline murbi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 56
Odg: BCAA
« Reply #847 on: May 07, 2013, 05:12:13 PM »
Zato sam i ovde, radi informacije. Treniram jedan period bez ikakvih suplemenata, sa gore navedenom ishranom, te bih sada ubacio suplement nakon treninga. Mislio sam da se mogu osloniti na Xtra Bcaa + L-glutamine.

Ili je bolja varijanta Biotech Nitro gold Protein / ON Gold Standard Protein za istu namenu?

Mozda ispadam malo smesan, ali jbg, strucniji sam u nekim drugim sferama, dok ovde nastojim prikupiti informacije  :) .

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: BCAA
« Reply #848 on: May 07, 2013, 05:57:47 PM »
Zato sam i ovde, radi informacije. Treniram jedan period bez ikakvih suplemenata, sa gore navedenom ishranom, te bih sada ubacio suplement nakon treninga. Mislio sam da se mogu osloniti na Xtra Bcaa + L-glutamine.

Ili je bolja varijanta Biotech Nitro gold Protein / ON Gold Standard Protein za istu namenu?

Mozda ispadam malo smesan, ali jbg, strucniji sam u nekim drugim sferama, dok ovde nastojim prikupiti informacije  :) .

10g bilo cega ti nece pomoci oko toga sta ti hoces, a kamoli obicnih amino kiselina. Glutamin pogotovo.

Pametnije ti je da radis sto cistiju masu duze vreme i pazis da se ne zamastis previse, tj ides blagi suficit. Za to je potrebno samo dosta vremena i kvalitetna klopa.

Whey uzmi ako ti treba pomoc oko unosa proteina u toku dana, Nitro Gold, Mutant Whey i sl. su skroz ok.

Offline francez27

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: BCAA
« Reply #849 on: May 13, 2013, 12:40:21 PM »
Sta mislite o ovim bcaa imam jeftinu ponudu pa me interesuje vase misljenje, inace sa ukusom su. Poz
http://muscleexcellence.com/products/bcaa20k