EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin  (Read 6192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Pozdrav ljudi planiram da uzmem nitro tech od 1kg i pro star pro star da pijem samo posle treninga ali imam dosta nedoumica u vezi nitrotecha da li je to stvarno toliko dobar suplement kao sto ga svuda hvale?
Evo sad krecu vazna pitanja:
1:Jel ok da se Nitro Tech Hardcore kombinuje sa super amino LIQUID 23.000mg,kreatin(Ultimate Nutrition) i Ultimate Nutrition Pro Star?
2:E sad ovako ljudi imam na raspolaganju jos 5800din jel bolje da uzmem Cell-Techâ„¢ Hardcore ili Xenadrin zato sto krecem da radim definiciju od aprila pa me zato interesuje ali bih taj creatin takodje uzimao i umesto onog gore navedenog u pitanju BR 1 od ultimate nutrition ali ali ako bih uzeo cell tech ne bih uzeo Xenadrin i obrnuto samo me interesuje jel potrebno da se uzme sagorevac kad se radi definicija ili ne?
3.Ja bih uzimao Xenadrin pre kardia Nitro tech jednu dozu ujutru posle kardio treninga koji radim na prazan stomak bajs voznja 45min bez pauze :) a prostar bih uzimao
uvece posle teretane dve doze prostara,u toku treninga bih pio 4supene kasike amino kiselina pomesane u 500ml vode a pre treninga bih uzimao 5g kreatina i posle treninga zajedno sa wheyom jos 5g kreatina jel ovako dobro?Ako nije neka mi neko kaze kako je najbolje
4.Ovo je druga opcija sve isto samo bez Xenadrina i umesto obicnog kreatina ubacen Cell Tech...
Svako ko ima neke sugestije ili neka iskustva sa nitro tech ili cell tech neka mi kaze zato sto mi je ovo jako vazno...
Hvala Unapred

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #1 on: January 18, 2011, 11:51:50 PM »
u vezi nitrotecha da li je to stvarno toliko dobar suplement kao sto ga svuda hvale?
Ne.
1:Jel ok da se Nitro Tech Hardcore kombinuje sa super amino LIQUID 23.000mg,kreatin(Ultimate Nutrition) i Ultimate Nutrition Pro Star?
Sa amino liquid (za vreme treninga) da, a sto bi kombinovao 2 <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">wheya</a> u pwm?  :dunno:

2:E sad ovako ljudi imam na raspolaganju jos 5800din jel bolje da uzmem Cell-Techâ„¢ Hardcore ili Xenadrin zato sto krecem da radim definiciju od aprila pa me zato interesuje ali bih taj creatin takodje uzimao i umesto onog gore navedenog u pitanju BR 1 od ultimate nutrition ali ali ako bih uzeo cell tech ne bih uzeo Xenadrin i obrnuto samo me interesuje jel potrebno da se uzme sagorevac kad se radi definicija ili ne?
Nije neophodan sagorevac. A ti nasao da poredis cell-tech koji je kreatin i xenadrin koji je sagorevac mislim wtf? Kakav bre cell-tech na definiciji 75g secera po dozi

3.Ja bih uzimao Xenadrin pre kardia Nitro tech jednu dozu ujutru posle kardio treninga koji radim na prazan stomak bajs voznja 45min bez pauze :) a prostar bih uzimao
uvece posle teretane dve doze prostara,u toku treninga bih pio 4supene kasike amino kiselina pomesane u 500ml vode a pre treninga bih uzimao 5g kreatina i posle treninga zajedno sa wheyom jos 5g kreatina jel ovako dobro?Ako nije neka mi neko kaze kako je najbolje
Xenadrine ujutru i 6-8 sati kasnije. Ne treba ti 2 doze <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">wheya</a>, 1.5 merica je ok. Amino i kreatin ok. Kao sto rekoh, Nitro Tech samo nabudzana reklama.

4.Ovo je druga opcija sve isto samo bez Xenadrina i umesto obicnog kreatina ubacen Cell Tech...
Svako ko ima neke sugestije ili neka iskustva sa nitro tech ili cell tech neka mi kaze zato sto mi je ovo jako vazno...
Zajebi ovu kombinaciju. U kanti Cell Techa imas 200g kreatina ostalo je dextroza, a imas 600g kreatina za 1800 din, dex je 100 din kg pa sracunaj

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #2 on: January 18, 2011, 11:59:05 PM »
jel znas neke ljude koji su koristili nitro tech i cell tech?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #3 on: January 19, 2011, 09:30:46 AM »
jel znas neke ljude koji su koristili nitro tech i cell tech?
Sta ti vidis toliko spektakularno u tim proizvodima!?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #4 on: January 19, 2011, 09:36:22 AM »


 :evillaugh: :evillaugh:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #5 on: January 19, 2011, 09:53:45 AM »
ok necu uzeti nitro tech i cell tech...Uzimam pro star,Xenadrin,Creatin jos nezz koji cu cekam da mi neko od vas kaze koji je najbolji i neke amino kiseline do 3000din...?
Ujutru radim kardio od 7h-8h voznja bajsa pre toga popijem Xenadrin a posle toga jednu dozu wheya prostar i posle sve normalan ishrana kao i do sad,uvece trening oko 8h u teretani moram zbog skole tako i pre treninga 5g kreatina i posle 5g kreatina sa wheyom a u toku treninga neke liquid amino kiseline 4supene kasike u 500ml vode...
A ovo druga opcija kad idem prepodne u skolu teretana oko 19h posle treninga sa tegovima popijem jednu dozu proteina i odradim kardio 1h i zatim popijem jos jednu dozu proteina i onda nesto pojedem ella sir,belanaca neko belo meso i naravno zaboravio sam da kazem u toku treninga amino i pre i posle kreatin...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #6 on: January 19, 2011, 10:10:25 AM »
jos nezz koji cu cekam da mi neko od vas kaze koji je najbolji i neke amino kiseline do 3000din...?
Super Liquid Amino od Dymatize-a.

A ovo druga opcija kad idem prepodne u skolu teretana oko 19h posle treninga sa tegovima popijem jednu dozu proteina i odradim kardio 1h i zatim popijem jos jednu dozu proteina i onda nesto pojedem ella sir,belanaca neko belo meso i naravno zaboravio sam da kazem u toku treninga amino i pre i posle kreatin...
Odmah posle tegova odradi kardio, nemoj piti whey izmedju. Neverujem da ti treba 1h kardia.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #7 on: January 19, 2011, 10:18:39 AM »
Odmah posle tegova odradi kardio, nemoj piti <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> izmedju. Neverujem da ti treba 1h kardia.
[/quote]
onda posle kardia protein 2 doze a jel moze kreatin posle tegova ili da ga popijem zajedno sa proteinom posle kardia smanjicu kardio na 45min a nmg da radim uvek posle tegova nekad cu morati kardio i ujutru na prazan stomak da radim,i da uzecu kreatin labrada...

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #8 on: January 19, 2011, 10:23:38 AM »
onda posle kardia protein 2 doze a jel moze kreatin posle tegova ili da ga popijem zajedno sa proteinom posle kardia smanjicu kardio na 45min a nmg da radim uvek posle tegova nekad cu morati kardio i ujutru na prazan stomak da radim,i da uzecu kreatin labrada...
Da kreatin zajedno sa proteinom posle kardia. Labrada ok.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nitro-Tech Hardcore,Ultimate Nutrition Pro star 100% WHEY,Xenadrin
« Reply #9 on: January 19, 2011, 10:29:35 AM »
Hoces da skines masti, a konzumiras kreatin?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.