EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje o cell masu i jos ponesto  (Read 41544 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #200 on: December 09, 2009, 10:27:45 PM »
sve je to nbt faktor u vezi sa bodybuildingom... :lol:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #201 on: December 31, 2009, 03:41:15 PM »
Da li neko iskustveno moze da mi kaze zbog cega imam odlozenu pojavu ako mogu tako da je nazovem DOMS-a? Recimo radim ledja i trening bude krvnicki upalu ne osetim sutra dan vecdva dana kasnije od treninga. Ne kazem da je to lose ali me zanima zasto je kod mene to slucaj. Sve koje licno znam imaju upalu dan posle treninga a ja eto dan vise od njih.
Inace vezbam misicnu grupu dnevno jedan trening u toku dana obicno pre podne, redje po podne.
Grudi, ledja, noge, ruke, ramena - ovako treniram

Offline Gagi

  • Fitness trener
  • *
  • Posts: 702
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #202 on: December 31, 2009, 03:54:44 PM »
Nije odlozeno, normalno je da se javi kasnije... Verovatno zelis sto pre da postavis nove slike pa se forsiras, radis napredne tehnike, verovatno negativna ponavljanja, a tvoje telasce ne moze to da isprati... Uspori malo slobo pretreniraces se tako; Ionako niko ovde ne ocekuje da ces nesto napraviti tako da neces nikoga razocarati...
"There's no point trying to leave 'til you've learned all your Kung Fu."

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: pitanje o cell masu i jos ponesto
« Reply #203 on: December 31, 2009, 04:21:35 PM »
Ovo sto sam pitao je od prvog dana kako treniram a to da li cu postici nesto ili ne je druga prica i tema.
Reci cu ti da donosis pogresne zakljucke o meni i mom zivotu ali tvoja stvar. Hvala na odgovoru. Za tebe je ok i tebi se odlozena upala javlja kao i meni recimo i ok, pozdravljam.