EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: E/C/A ili Animal Cuts?  (Read 199196 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Fenjer

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #210 on: March 08, 2008, 03:42:23 PM »
I da li mi je bolje raditi kardio na dane kad imam teretanu popodne pa sljedeci dan odmoriti ili je bolje svaki dan nes radit, kako postici max ucinak? thanks

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #211 on: March 08, 2008, 03:44:11 PM »
i kolike doze da budu otprilike i koliko puta tjedno da to pijem?


3 puta po 25 mg efedrina sa jacom kafom...neprelazis 75 mg dnevno i pijes ga svaki dan..
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #212 on: March 08, 2008, 03:46:57 PM »
I da li mi je bolje raditi kardio na dane kad imam teretanu popodne pa sljedeci dan odmoriti ili je bolje svaki dan nes radit, kako postici max ucinak? thanks

ja bih radio kardio svaki dan ujutro a teretanu ides popodne sad neznam koji program radis verovatno 3-4 puta nedeljno..
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Fenjer

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #213 on: March 08, 2008, 05:14:25 PM »
Tri puta tjedno sam u teretani jer radim dosta jake treninge pa mi tako najbolje pase, znaci po tvome bi trebao svaki dan piti 75g efedrina, to mi se cini nekako puno. Kakvi bi po tebi trebali biti rezultati od tog programa, u ta tri, cetiri tjedna i kolike su sanse za neke negativne efekte?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #214 on: March 08, 2008, 07:33:45 PM »
Lazicu daj mi reci svoje misljenje o tome efedrinu, konkretno mislio sam krenuti za nekih 10tak dana sa definicijom, tj topljenjem ono malo sala koje nikako da skinem, mislio sam raditi tri puta tjedno cardio (dva puta hiit, jednom normalno trcanje) ujutro na prazan zeludac, uzeo bi samo eca(jednu tapleticu efedrina) i tako nekih 4 tjedana, pa me zanima tvoje misljenje da li je to dug period, jel se moze to uzet na prazan zeludac i da li da radim hiit kad sam na efedrinu? svaki odgovor i misljene mi puno znaci!!! :help: Hvala!
ne znam sta da ti kazem..sve to moze regulisanom klopom i dobrim treningom, sada bi uneo u sebe neki otrov samo kada bi se spremao za neko takmicenje...
da sam ranije znao ovo sto sada znam oko suplementacije, ishrane i treninge ne bi 90% tih s***a stavio u sebe, veruj mi..Tako da ako hoces otvori jednu temu gde ces pratiti ishranu i trening i da na taj nacin uradis nesto..veruj da nista nije vredno ni jednog mg bilo cega sto uneses u sebe..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline rade32

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #215 on: March 10, 2008, 09:03:18 PM »
Iscitao sam sve ovo i odlucio da probam AC,vec sam ga i kupio danas.Imam samo jedno pitanje,oko 12h idem u teretanu a uvece na trcanje,znam da bi trebao da trcim ujutro ali ne mogu zbog posla.
Zanima me kako da ga pijem,da li da ga uzimam samo jednom dnevno prije trcanja ili dva puta dnevno,prije teretane i trcanja?



Ovu temuj je izmenio admin na osnovu Pravilnika [Nemojte pisati vise poruka zaredom, ako zelite nesto  da dopisete koristite izmeni.][/size

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #216 on: March 10, 2008, 09:44:23 PM »
kako pise na upustvu tako koristis..uvece isto pred trcanje pijes na prazan stomak...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline rade32

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #217 on: March 10, 2008, 09:46:21 PM »
Hvala  :)

Offline alex86

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #218 on: March 19, 2008, 08:03:32 PM »
Da li se prilikom uzimanja AC uzima manje ili vise vode ? pitam zato sto imam problem nadutosti pored viseg % bf

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: E/C/A ili Animal Cuts?
« Reply #219 on: March 19, 2008, 09:13:05 PM »
Sta ti je AC?
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.