EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vitamini  (Read 102912 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #50 on: March 23, 2011, 06:39:15 PM »
koji je trenutno najbolji proizvod na trzistu ( cena ,kvalitet , kolicina , doze) ?

da li je i pored toga sto jedem dovoljno voca, povrca... potrebno da dodam i neki preparat i koje mogu biti koristiod toga?
Tesko da mozes uneti dovoljnu kolicinu vitamina i minerala preko voca i povrca.
Po meni je najbolji ISS Super Vitamin Pak, Ultimate Super Complete Formula, Dymatize Super Multi, gledajuci odnos cena/kvalitet, naravno svaki u svojoj klasi

Offline aazzoo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 223
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #51 on: March 23, 2011, 10:30:25 PM »
Tesko da mozes uneti dovoljnu kolicinu vitamina i minerala preko voca i povrca.
Po meni je najbolji ISS Super Vitamin Pak, Ultimate Super Complete Formula, Dymatize Super Multi, gledajuci odnos cena/kvalitet, naravno svaki u svojoj klasi
ok ... o njima sam i jarazmisljao , na sta mislis kada kazes svaki u svojoj klasi?

naisao sam na to da ljudima koji koriste te preparate pomazu kod iscrpljenosti tokom dana, da ocekujem tako nesto ili ne ( naravno ne nesto preterano ali da bar osetim razliku)

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #52 on: March 23, 2011, 10:42:22 PM »
ok ... o njima sam i jarazmisljao , na sta mislis kada kazes svaki u svojoj klasi?
Kada kazem klasi mislim na cenu i na sastav.

naisao sam na to da ljudima koji koriste te preparate pomazu kod iscrpljenosti tokom dana, da ocekujem tako nesto ili ne ( naravno ne nesto preterano ali da bar osetim razliku)
Pa evo moj komsija na poslu radi teski fizicki posao vec dosta godina, ide i u teretanu vec jako dugo (preko 15 godina mislim) i kada je poceo da pije Animal Pak kaze da  se oseca mnogo bolje i da ima vise energije u toku dana.

Offline aazzoo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 223
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #53 on: March 23, 2011, 10:46:59 PM »
ok ... super , ali ne bih uzeo animal pak, mnogo kesa...

koji od ovih ima najjaci sastav , ako si slucajno uporedjivao?

Offline aazzoo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 223
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #54 on: April 13, 2011, 11:05:07 PM »
uzeo sam super complet formulu - ultimat, medjutim savetovano mi je da ne pijem 9 komada dnevno vec da je sasvim dovoljno 4... a sto se tice overdoza vitaminom A u preparatima je pro vitamin vitamina A i organizam sam stvara koliko mu je potrebno tako da ne moze doci do overdoza

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Vitamini
« Reply #55 on: April 13, 2011, 11:34:43 PM »
mislim da u 9 imas ukupno 20 000 ui vitamina a tako da ne moze biti ni u ludiliu predoziranja.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Vitamini
« Reply #56 on: April 14, 2011, 11:35:38 AM »
http://sportix.ba/index.php?str=shop&kat=sportska-ishrana&pod=vitamini-i-minerali&pro=one-a-day#pocetak
Ovi nisu tako losi vitamini... :yes:  :rolleyes01:  jes da je biotech... :dunno:
Sta vi mislite... :blush:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Vitamini
« Reply #57 on: April 14, 2011, 12:34:52 PM »
Cijena/kvalitet sasvim solidan kompleks...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline aazzoo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 223
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #58 on: April 14, 2011, 01:09:22 PM »
mislim da u 9 imas ukupno 20 000 ui vitamina a tako da ne moze biti ni u ludiliu predoziranja.

 ok . a ovo sto se tice 4 tablete dnevno?

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Vitamini
« Reply #59 on: May 15, 2011, 03:59:20 PM »
Zanima me da li je bolje da uzimam multivitamin i antioksidant odmah posle treninga sa pwm-om ili kad dodjem kuci pa uz obrok?
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.